İzmir Nişan ve Söz Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
250
Min
500
Max
Açık Davet Alanı
1000
Min
2000
Max
Kır Bahçesi Alanı
1000
Min
2000
Max
Otopark
500
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Yapay çIçek süsleme
 • Çim zemin
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin - damat odası
 • Göl kenarı
 • Kır bahçesi
 • Kolonsuz salon
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Orman Içinde
 • Şehir dışında
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Doğa manzaralı

İmkanlar

Barkovizyon
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Fotoğraf köşesi
Video ve fotoğraf çekimi
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale

Sultanlar Vadisi Hakkında

İzmir’in Urla ilçesindeki Sultanlar Vadisi size muhteşem bir söz veya nişan kutlaması için gereken tüm imkanları sunacaktır. 200 dönümlük büyük bir arazinin içerisinde yer alan tesiste 3 ana salon ve daha küçük ölçekli 5 salon daha bulunmaktadır. Siz de nişan ya da söz etkinlikleriniz için bu sevilen mekanı tercih edecekseniz at çiftliği konseptindeki alanı ya da deniz manzaralı alanı tercih edebilirsiniz. Seçebileceğiniz diğer ana salon seçeneği içerisinde tesise ait Sultanlar Vadisi Gölü’nün bulunuşuyla ilgi çekmektedir. Dilerseniz bu alanı tercih ederek konuklarınıza enfes bir göl manzarası sunabilirsiniz. Organize edeceğiniz davetiniz için bu mekan ilginizi çekiyorsa tesisi ziyarete gidebilir ve oradaki çalışanların da yardımıyla etkinliğiniz için en uygun alanı doğru şekilde seçebilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Dilerseniz bu bölümümüzde organize edeceğiniz etkinliğiniz için sizlere neden Sultanlar Vadisi’ni önerdiğimizden yani mekanda sunulan imkanlardan bahsedelim. Sevdiklerinizi davet edeceğiniz organizasyonu oldukça güzel bir alanda düzenlemek istiyor olabilirsiniz. Gelen her konuğun seçtiğiniz salonun başarısından etkilenmesini istemek de en doğal hakkınız. Öyleyse yemyeşil kırlarla kaplı bir mekan olan Sultanlar Vadisi sunduğu ortam ile sizin için en doğru yer olacaktır. Söz ve nişan etkinlikleriniz esnasında konuklarınıza yemek ikram etmek istiyorsanız da bu tesisi yine gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Çünkü tesis bünyesinde çalışan birbirinden yetenekli aşçılar hazırladıkları özel yemeklerle misafirlerinize adeta bir ziyafet sunmanızı sağlayacaklar. Hatta yine aynı profesyonel çalışanlarla birlikte etkinliğinizden önce menü tadımı yapabilir ve menünüzde memnun kalmadığınız noktaları değiştirebilirsiniz.

Yemekli bir davet yerine kokteyl yapmak daha çok hoşunuza gidecekse Sultanlar Vadisi daha önce organize ettiği şık kokteyllerden yola çıkarak yine aradığınız mekan olacaktır. Burada büyük bir afterparty alanı olduğu için etkinliğinizi uzatma şansına sahip oluşunuz da eminiz ki hoşunuza gidecektir. Söz ya da nişan etkinliğiniz için bu mekanı tercih ederseniz dostlarınızla gece 02:00’ye kadar devam edecek müzik eşliğinde durmaksızın eğlenebilirsiniz. Siz kendinizi tamamen mutlu gününüze kaptırmışken tesiste çalışan ve yetenekleriyle önceki davet sahiplerinden iyi yorumlar olan fotoğrafçılar sizin fotoğraflarınızı çekecekler. Bu sayede de sevdiğiniz kişi ile hayatınızı birleştirmenin adımlarından söz ya da nişanınız sonsuza dek ölümsüz olacak.

Siz de söz ve nişan etkinlikleriniz için bu firmayla çalışmayı seçin ve sonrasında keşke demeyin. Düğün Buketi’ne özel kampanyalardan yararlanarak içeriğimizde anlattığımız her hizmeti en uygun fiyata alabilirsiniz. Sultanlar Vadisi ile kusursuz bir davete varım diyorsanız aşağıdaki butona tıklayarak fiyatları öğrenebilirsiniz. Kesinlikle memnun kalacaksınız, bizden söylemesi! J

Yapılan Diğer Etkinlikler

Oldukça geniş bir mekan olduğunu belirttiğimiz Sultanlar Vadisi’nde dilerseniz açılışlarınızı, babyshowerlarınızı, kurumsal etkinliklerinizi, kır düğünlerinizi, kına gecenizi, doğum günlerinizi, partilerinizi ve pikniklerinizi yapabilirsiniz. Farklı özellikteki davetlerin fiyatlarını öğrenmek için tesisle görüştüğünüzde hangi etkinliği düzenleyeceğinizi söylemeniz yeterli olacaktır.

Nasıl Gidilir?

Urla’nın en güzel noktalarından birinde konumlanan bu tesise özel aracınızla Urla Merkez’den 10 dakika sürede ulaşmanız mümkün olacaktır. Sultanlar Vadisi’ne ulaşmak için otobandaki Urla çıkışından sonra, önce Urla yönüne dönmeniz sonra sanayiye kadar gidip ardından da yolun sonundaki yuvarlaktan Bademler Yolu’na giriş yapmanız gerekmektedir. Bu dönüşün ardından dümdüz devam etmeniz tesise varmanız için yeterli olacaktır. Tesise toplu taşıma ile ulaşım maalesef ki bulunmuyor.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü gibi etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

6 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Menü tadımı, menü değişikliği, otopark ve vale hizmeti bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Nişan pastası, servis elemanı, masa ve sandalye süsleme hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Organizasyon sorumlusu, catering hizmeti, ışık - ses ve sahne, fotoğraf ve video çekimi gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekanın anlaşmalı fotoğrafçısından hizmet alabilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

2000 kişilik kır bahçesi ve 500 kişilik kapalı alanı bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Orkestra veya DJ seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl menü, beyaz ve kırmızı et menü, diyabet, vegan, vejetaryen ve çocuklara özel menü çeşitleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

24:00'a kadar devam ediyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Konsept mekan süsleme, supla, şamdan ve çiçek aranjmanları, nişan tagı gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Sultanlar Vadisi nişan ve söz fiyatları ne kadar?

Sultanlar Vadisi nişan ve söz fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 80 TL, Sultanlar Vadisi nişan ve söz fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 80 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Sultanlar Vadisi Kaç kişilik nişan ve söz kapasitesine sahiptir?

Sultanlar Vadisi açık alan kapasitesi 1000 - 2000 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 250 - 500 kişiliktir,

Yorum yaz