Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi Fiyatları

Başlangıç Paketi
120 ₺
Her Şey Dahil Paket
500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
150
Max

Mekan Özellikleri

  • Engelliye uygun giriş
  • Şehir merkezinde
  • Yüksek tavan

İmkanlar

Fotoğraf köşesi
Video ve fotoğraf çekimi
Jeneratör
Isıtma sistemleri
Klima

Sultanbeyli Evlendirme Dairesi

Sultanbeyli Evlendirme Dairesi, nikah törenleriniz için şık bir alan vaadinde bulunuyor. İstanbul iline bağlı olan belediyeye ait Muhsin Yazıcıoğlu Nikah Salonu sahip olduğu aura ile unutamayacağınız bir tören geçirmenizi sağlıyor. Gerekli evraklar ile başvuru yapacağınız nikahınız için davet alanını kiralama işlemi de gerçekleştirmeniz gerekiyor. Bunun için kiralama fiyatları konusunda da son derece makul aralıklar sunan evlendirme dairesi, nikah işlemlerinizi en az maliyetle kapatmanıza destek oluyor.

Gerekli Belgeler ve Evraklar

Sultanbeyli Evlendirme Dairesi evlilik, nikah işlemlerini geçerli kılmak için başvuru aşamasında bir takım belgelerin toplanmasını sizden istiyor. Bunların önceliğinde sizleri çift olarak müracaat etmeye davet ediyorlar. Bu süreçte teslim etmeniz gereken evraklar şu şekildedir: Nüfus kayıt örneği, muhtarlıktan ikamet senedi ve nüfus cüzdanı sureti ve sağlık raporu. Bunlara ek olarak vesikalık ve kimlik fotokopisi eksiksiz şekilde evraklar arasında olmalıdır.

Eğer ikametiniz ilçe dışındaysa, kayıtlı olduğunuz belediyeden izin belgesi almanız gerekiyor. Belirlediğiniz şahitlerin de nüfus cüzdanları ile birlikte sizinle birlikte kayıt oluşturmaları gerekiyor.

Sultanbeyli Evlendirme Dairesi Nikah Fiyatları

Sultanbeyli Evlendirme Dairesi nikah fiyatları hafta içi 120 TL, hafta sonu ise 500 TL olarak belirleniyor. Düğün alanında nikah işlemlerinin gerçekleştirilmesi için talepte bulunursanız sabit fiyat 500 TL’dir.

Muhsin Yazıcıoğlu Nikah Salonu içerisinde nikahınızı sade ve şık bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız, randevu işlemleri için ilk adımı atabilirsiniz.

Özellikleri

Yüksek bir platform üzerine yerleştirilen nikah masası ile davetlilerin tam karşısında oturuyorsunuz. Muhsin Yazıcıoğlu Nikah Salonu adıyla da bilinen Sultanbeyli Evlendirme Dairesi, davetlileri şık ve gösterişli bir alanda ağırlıyor. Mimari olarak oldukça dikkat çeken bir davet alanı sunan nikah salonu, her açıdan davetlilerin sizi görmesini sağlayacak dizayna sahip oluyor.

100 ile 150 kişisinde davetli ağırlayabilecek bir alan sunuyor. Gelinlerin hazırlanması için oda tahsis eden evlendirme dairesi, oda içerisinde ayrı tuvalet imkanıyla da konforlu bir alan yaratıyor.

Nerede?

İstanbul şehrinin Sultanbeyli ilçesinde yer alan Muhsin Yazıcıoğlu Nikah Salonu, her noktadan kolay ulaşılabilir bir lokasyonda yer alıyor. 131B, 131YS, 132M, 132V ve 320A numaralı otobüslerle şehrin yer yerinden gidilebiliyor.

Aynı zamanda BL-401 minibüsüyle de doğrudan ulaşım sağlanabiliyor. Özel aracınızla gidecekseniz açık adrese göre ilerlemenizde fayda var.

Adres: Battalgazi, Kubbe Cd. No:8, 34935 Sultanbeyli / İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan kendi istediğiniz bir fotoğrafçı ile çalışabilirsiniz.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kırmızı ve dore renklerin ağırlıkta olduğu nikah salonu bulunuyor.

Sultanbeyli Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları ne kadar?

Sultanbeyli Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları Sultanbeyli Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları Sultanbeyli Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları ise 120 - 500 TL arasında değişmektedir.

Sultanbeyli Evlendirme Dairesi Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Sultanbeyli Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 100 - 150 kişiliktir,

Yorum yaz