İstanbul Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
200
Min
300
Max
Otopark
75
Araç

Süslemeler & Ekstralar

 • Bindallı / kaftan kiralama ve satış
 • Davul şov
 • Halay mendili
 • Kına / nedime ekibi
 • Kına mumu
 • Kına seti
 • Kına tepsisi
 • Rengarenk kına kemeri şovu

Mekan Özellikleri

 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Gelin yolu
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Kapalı salon
 • Tarihi mekan
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Karşılama Için hostes
Mekan giydirme
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Düğün pastası
Servis elemanı
Vale

Sultan Sarnıç Hakkında

Sultan Sarnıç İstanbul ili Fatih ilçesinde yer almaktadır. Avrupa yakasında yer alan ve kına gecesi mekanları için öne çıkan tercihlerden birisidir. Yaklaşık 1600 yıllık tarihi bir mekandır. Roma Dönemi'ne ait dikkat çeken bir mekandır. Mekan uzun süre boş kalmıştır. Sonrasında mekanın ileriye dönük korunması amaçlanarak hizmete açılmıştır. Mekan dikdörtgen bir yapıya sahiptir. 28 adet sütunla çevrilidir. Mekanın kişi başı yemekli fiyatları 50 TL ile 100 TL aralığında değişmektedir.

Özellikleri

Sultan Sarnıç kapalı bir davet alanıdır. Yemekli yapıda 300 misafirinizi ağırlayabilirsiniz. Kokteyl düzeninde ise 500 kişiye arttırılabilir. Mekanın 1600 yıllık bir geçmişi olduğundan bahsetmiştik. Tarihi yapısı üzerinde geçmiş dönemlere ait yazılar mevcuttur. Alan 28 sütun ve odacıklara ayrılmaktadır. Mekanın farklı atmosferi ile gecenizi harika bir şekilde geçirebilirsiniz. Gelen tüm misafirlerinizin büyülenebileceği bir yapıya sahiptir. Mekan içerisinde çekilen fotoğraflar ekstra güzel çıkmaktadır.

Mekan tasarımı içerisinde gold, gümüş ve bordo yapıdan dilediğinizi seçebilirsiniz. Özenle süslenmiş siyah tiffany sandalyeler ve bel kuşakları bulunmaktadır. Mekanda benzersiz düğünler, şık davetler ve diğer organizasyonların düzenlenebileceği bir yapıya sahiptir.

Sultan Sarnıç ile düzenleyeceğiniz kına gecelerinin şıklığı ile adından bahsettirmektedir. Merdiven, masa ve gelin yolu süslemeleri dikkat çekmektedir. Masa üstü şamdan, masa örtüsü ve perde seçenekleriyle dilediğiniz uyum yakalanmaktadır. Kapıda karşılama hostesi ile başlayan ve gecenin sonuna kadar ilerleyen bir hizmete sahiptir. Işık ve ses hizmetleri, usta şefler tarafından hazırlanan lezzetli ikramlara sahiptir. Mekan size tüm hizmetleri sağlamaktadır. Dışarıdan aramanız gereken bir hizmete gerek yoktur. Misafirlerinizi en güzel şekilde ağırlayabilmenize olanak sağlar. Tedarik sistemi sayesinde dilediğiniz renk seçenekleri temin edilebilir.

Sultan Sarnıç Kına Gecesi Fiyatları

Sultan Sarnıç ile yapacağınız kına geceleri uygun fiyatlar almaktadır. Mekanın tarihi olması ve sunulan hizmetlerin yanı sıra uygun fiyatları dikkat çekmektedir. Başlangıç paketleri mekan tarafından size istekleriniz doğrultusunda verilir. Ancak kişi başı pasta fiyatı 5 TL'den başlamaktadır. Ses ve ışık kiralama bedelleri ortalama 1000 TL'den başlamaktadır. Fotoğraf ve video kayıtları ortalama 900 TL'den başlamaktadır. Mekanda yapacağınız yemekli davetler ise 50 TL ile 100 TL aralığında yer almaktadır. Taleplerinize göre fiyatlar aşağı ya da yukarı yönlü değişebilir. Her keseye uygun bir yapıya sahiptir.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Sultan Sarnıç Fatih ilçesinde merkezi bir konumda yer almaktadır. Mekana misafirleriniz toplu taşıma araçlarıyla kolaylıkla ulaşabilirler. Misafirleriniz kendi araçlarıyla gelmek isterlerse mekan çevresinde uygun park yerleri bulunmaktadır. Ücretli vale hizmeti sunulmaktadır.

Ali Kuşçu Mah. Yavuz Selim Cad. Ali Naki Sok. No:4 Çarşamba Çukurbostan Karşısı Fatih / İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Mekan tüm hizmetleri vermektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Doğum günü, nişan, parti, sünnet düğünü, davet, resepsiyon, kurumsal etkinlik, bayi toplantısı, açılışlar, baby shower yapılabilmektedir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Otopark ve vale hizmeti bulunmaktadır.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Menü başlangıç paketi içerisinde mekan süsleme, servis elemanı, ışık hizmetleri ve organizasyon sorumlusu bulunmaktadır.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paket içerisinde yemek servisi, menü tadım ve değişikliği, orkestra hizmetleri ve ses hizmetleri verilmektedir.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Masa süsleme, renk seçenekleri, golden temalar, merdiven süsleme seçenekleri vardır.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Sadece kapalı alana sahiptir. Tarihi mekandır.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

DJ ve orkestra hizmeti verilmektedir.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Normal menü seçenekleri ve çocuklara özel menü vardır.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Servis hizmeti 23:00'a kadar, müzik yayını 23:30'a kadar devam etmektedir.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Masa süsleme, renk seçenekleri, golden temalar, merdiven süsleme seçenekleri vardır.

Sultan Sarnıç kına gecesi fiyatları ne kadar?

Sultan Sarnıç kına gecesi fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Sultan Sarnıç kına gecesi fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Sultan Sarnıç Kaç kişilik kına gecesi kapasitesine sahiptir?

Sultan Sarnıç kapalı alan kapasitesi 200 - 300 kişiliktir,

Yorum yaz