İstanbul Tarihi Düğün Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
400
Min
500
Max
Otopark
75
Araç

Mekan Özellikleri

 • Sandalye süsleme / kiralama
 • Supla
 • Şamdan
 • Yapay çIçek süsleme
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Gelin yolu
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Kapalı salon
 • Tarihi mekan

İmkanlar

After party organizasyonu
Bando tedariğI
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Video ve fotoğraf çekimi
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Kişiye özel konsept
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Sultan Sarnıç Düğün Davet Organizasyon

Tarihi düğün mekanlarının en iyi örneklerinden biri olan Sultan Sarnıç Düğün Davet Organizasyon ile yaşamınız boyu unutamayacağınız bir gece yaşayabilirsiniz! Sultan Sarnıç, hayatlarını birleştirmeye karar vermiş siz değerli çiftlerimize muhteşem bir tarihi konsept sunuyor. Fatih - İstanbul konumunda bulunan bu mekanda kendinizi prens ve prensesler gibi hissedeceksiniz! 80 TL'den başlayan fiyatları bulunan bu tarihi düğün mekanı ile en güzel organizasyonlar gerçekleştiriliyor.

Özellikler

Roman Dönemi’nden kalmış olan bu tarihi yapının içerisinde bir dakikasını bile unutamayacağınız bir düğün organizasyonuna imza atabilirsiniz. 16 asırlık bir tarihi bulunan bu yapının restorasyonunun ise 7 yıl sürdüğünü unutmadan sözlerimize ekleyelim. Tarihi dokularının zarar görmemesi için titizlikle yapılan bu restorasyondan sonra Sultan Sarnıç, Dünya Mirasları Listesi’nde de kendine yer bulmuştur.

Milattan sonra 4. Yüzyılda yapıldığı düşünülen bu tarihi düğün mekanı, mimarisi ile dikkat çekiyor. Dikdörtgen planlanmış bu sarnıçta kusursuz bir matematik ile yerleştirilmiş 28 adet sütun bulunuyor. Mekanın yüksek tavanlı olduğunu da sözlerimize ekleyelim. Ayrıca Sultan Sarnıç Düğün Davet Organizasyon’da düğün koordinatörleri de bulunuyor.

Sultan Sarnıç Düğün Davet Organizasyon’da kapalı alan kapasitesinin maksimum 500 kişi olduğunu da sözlerimize ekleyelim. Ayrıca yemekli veya kokteylli olarak 2 şekilde organizasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yemekli kapasitesinin maksimum 400 kişi, kokteylli kapasitenin ise maksimum 500 kişi olduğunu da unutmayalım.

Sultan Sarnıç Düğün Davet Organizasyon Fiyatları

Bu tarihi mekanın fiyatları da diğer mekanlara kıyasla oldukça uygun. Mekanın hafta içi ve hafta sonu fiyatları, davetin cinsine bağlı olarak değişebilmekte. Kokteyl davet fiyatları, 50 TL - 80 TL aralığında iken, yemekli fiyatlar 80 TL - 100 TL aralığında.

Dilerseniz “Teklif Al” butonuna tıklayabilir isteklerinizi yazabilirsiniz, Düğün Buketi’nin sizlere özel olarak sunduğu fiyat teklifleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Düğün Buketi bir telefon kadar uzağınızda!

Olanak Çeşitliliği

Yüksek bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olan düğün koordinatörleri ile organizasyonunuzdan önce görüşebilirsiniz. Fikir alışverişi yapabileceğiniz, konsept önerisi alabileceğiniz bu görüşmenin ücretsiz olduğunu da söyleyelim. “Düşlerinizi anlatın, gerisini bize bırakın” sloganıyla hizmet veren bu koordinatörler düğün organizasyonunuzun gizli kahramanı olacak.

Düğün koordinatörlerine ek olarak organizasyon sorumlusu da bulunan Sultan Sarnıç sayesinde en özel gecenizde en ufak bir sorun ile bile karşılaşmayacaksınız. Avrupa standartlarının bile üzerinde ses ve ışık sistemleri ise eğlencenin dibine vurmanızı sağlıyor. Buna ek olarak özel araç ile organizasyonunuza gelecek misafirleriniz için ise vale imkanının bulunduğunu belirtelim.

Sultan Sarnıç Düğün Davet Nerededir?

Sultan Sarnıç Düğün Davet Organizasyon İstanbul’un Fatih ilçesinde bulunuyor. 35D numaralı İETT hattı ile rahatlıkla ulaşabileceğiniz mekan, toplu ulaşım vasıtaları ile ulaşılabilir bir güzergahta. Sultan Sarnıç’a özel araçları ile gelecek olan misafirler için ise mekanın açık adresi şu şekilde; Ali Kuşçu Mahallesi - Yavuz Selim Caddesi - Ali Naki Sokak – No: 4 - Fatih - İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Organizasyon firmaları veya fotoğraf - video ekibi mekan dışından da temin edilebilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Sünnet düğünü, doğum günü kutlaması, baby shower, bekarlığa veda kutlamaları, kına gecesi, sünnet düğünü gibi tüm davetler burada gerçekleştirilebilir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Ortalama olarak bir - bir buçuk ay önce iletişime geçilebilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Mekanın geniş kapasitesi ve olağan dışı atmosferi, parmak ısırtan cinsten.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Masa ve sandalye süsleme seçenekleri, çeşitli dekorasyon imkanları, otopark kullanımı gibi hizmetler, başlangıç paketine dahil.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Fotoğraf ve video çekimi, menüde ekleme çıkarma yapma imkanı, etkinlik öncesinde menü tadımı gibi imkanlar da her şey dahil hizmetlerden.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekanın yetkilileri ile danışarak en güzel görüntü ekibini bulacaksınız.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Mekanda yüksek tavanlı bir kapalı alan mevcut.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekan dışından da orkestra getirebileceğiniz gibi, mekanın sunduğu, DJ, canlı müzik gibi farklı müzik alternatifleri de bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Menüde kokteyl veya yemekli seçenekler doğrultusunda farklı seçenekler sunulmakta. Örneğin, kokteyl davetlere özel ufak atıştırmalıklar bulunurken, yemekli davetler daha detaylı içeriklere sahip.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Saat 23:00'e kadar bütün hizmetler devam etmekte.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Mekanın dekorasyonunda, tarihi temasına uygun konseptler belirlenebilmekte. Örneğin, supla ve ışıklandırma sistemleri, mekanın atmosferine göre uygulanmakta.

Sultan Sarnıç Düğün Davet Organizasyon düğün fiyatları ne kadar?

Sultan Sarnıç Düğün Davet Organizasyon düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 80 TL, Sultan Sarnıç Düğün Davet Organizasyon düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 80 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Sultan Sarnıç Düğün Davet Organizasyon Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Sultan Sarnıç Düğün Davet Organizasyon kapalı alan kapasitesi 400 - 500 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Böyle muhteşem bir mekanda evlenmek gerçekten muhteşem bir deneyimdi tarihi atmosfer ile teknolojiyi birleştirmişler herkese tavsiye ederim

Yorum yaz