Ankara Nikah Şekeri ve Hediyelik Fiyatları

Başlangıç Paketi
5 ₺
Her Şey Dahil Paket
8 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Çikolata
Kokulu taş
Lavanta keseleri
Sabun

Sukulent Bahçesi Hakkında

Ankara ili Etimesgut ilçesinde yer alan Sukulent Bahçesi, nikah şekeri ve hediyelik olarak klasik tercihlerden sıkılanlar için yaratıcı alternatifler sunuyor. Kaktüs familyasında yer alan sukulentlerle sevdiklerinize oldukça sevimli anılar bırakabilirsiniz. Görüntüsü itibarıyla oldukça şık ve sevimli sukulentlerin bulunduğu firma, dilerseniz sukulentlerin üzerine isminizin yazılı olduğu etiketler de yapıştırıyor. Ev ortamında oldukça kolay bakılabilen sukulentlerin fiyatları 5 TL’den başlıyor.

Sukulent Özellikleri ve Çeşitleri

Sukulentlerin birçok farklı türü bulunuyor. Eçeverya, Tespih, Kalandiva ve Yılan Derisi çeşitleri bulunan sukulentler, evde bakıma en uygun olan bitkiler arasında yer alıyor. Dolayısıyla, nikah şekeri ve hediyelik olarak kullanılan sukulentleri, davetlileriniz, uzun yıllar sizden kalan bir anı olarak saklayabiliyor.

Sukulentlerin türlerinin dışında üzerinde yer aldıkları saksıların tasarımları da büyük önem taşıyor. Sukulent Bahçesi, bu sebeple antik, klasik ve modern saksı tasarımlarını, siz değerli çiftlere bir arada sunuyor. Çeşitli tarzlardaki ve birbirinden farklı renklerdeki saksıları, en uygun sukulent türüyle kombinleyip, yaratıcı bir nikah davetiyesi hazırlayabilirsiniz.

Sukulent Bahçesi Nikah Şekeri ve Hediyelik Fiyatları

Sukulent Bahçesi, birbirinden renkli ve yaratıcı tasarımlarıyla beğenilerinizi kazanırken fiyat seçenekleriyle de sizleri memnun etmeyi başarıyor. Nikah şekeri ve hediyelik fiyatları adeti 5 TL ile 8 TL’den başlıyor. Fiyatlarla ilgili detaylı bilgi almak için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsiniz.

Sunulan İmkanlar

Sukulent Bahçesi, nikah şekeri ve hediyelik ürünlerde sukulentler dışında da çeşitlilik gösteriyor. Nikah şekeri olarak makaron, çikolata, cup cake ve çikolata gibi yaratıcı seçeneklere sahip olabilirsiniz. Hediyelik olarak da sukulentler dışında kolonya şişeleri ve lavanta keselerinden oluşan birbirinden farklı tasarımlar bulunuyor.

Firma, geniş ürün yelpazesi dışında çiftlere, kendi tasarımlarını yapma seçeneğini de sunuyor. Böylelikle nikah şekerinizi ya da hediyeliğinizi kişiselleştirerek tam anlamıyla sizin tarzınızı yansıtmasını sağlayabilirsiniz. Firmanın ürünlerinden faydalanabilmek için Ankara’da bulunmanız gerekmiyor. Şehir dışı gönderim hizmeti bulunan firma, çiftlere de büyük bir kolaylık sağlıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Nikah şekeri ve hediyelik ürünlerin yaratıcı ve çeşitlilik gösteren tasarımlarını bir arada bulabileceğiniz Sukulent Bahçesi, Ankara ili Etimesgut ilçesinde yer alıyor. Kişisel araçlarınızla kolaylıkla ulaşabileceğiniz adrese 542, 580 ve 585 numaralı otobüslerle de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Adres: Şeyh Şamil, Tınaztepe Cd., 06824 Etimesgut / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Ankara'da hizmet veriliyor. Ancak, şehir dışına gönderim seçeneği bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Lavanta keseleri, kokulu sabun ve kolonya şişelerinden hediyelik eşya yapılmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 hafta önce iletişim kurulabilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışına gönderim seçeneği bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketi içerisinde nikah şekeri ve hediyelik yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paket içerisinde kişiye özel tasarım ve şehir dışına gönderim seçenekleri bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişiye özel tasarım seçeneği bulunuyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

2 hafta teslim süresi bulunuyor.

Sukulent Bahçesi organizasyon fiyatları ne kadar?

Sukulent Bahçesi organizasyon fiyatları Sukulent Bahçesi organizasyon fiyatları Sukulent Bahçesi organizasyon fiyatları ise 5 - 8 TL arasında değişmektedir.

Sukulent Bahçesi Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Sukulent Bahçesi

Yorum yaz