İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Epilasyon
Gelin başı
Gelinin yakınlarına hizmet
Kalıcı makyaj uygulaması
Manikür - pedikür
Saç bakımı
Saç provası
Saç tasarım

Şükrü Bay Bayan Kuaför Hakkında

İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde bulunan Şükrü Bay Bayan Kuaför, sizlere hayatınızın en özel günlerinden birinde eşlik etmek için sabırsızlanıyor. Gelin saçı ve makyajı konusunda tecrübeye sahip çalışanları sayesinde sizlerin en güzel şekilde hazırlanmanıza yardımcı oluyor. Güzellik sektöründeki tecrübesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini en yüksekte tutmak için hizmetlerini gün geçtikçe iyileştiriyor. Gelin saçı ve makyajı fiyatları 1000 TL'den başlıyor.

Hizmetleri

Gelin adaylarına özel hizmet veren ve yıllardır sahip olduğu tecrübeyi konuşturan firma çalışanları, sizlere keyifle eşlik ediyor. Yetenekli ekip çalışanları, kendinizi hak ettiğiniz gibi özel ve değerli hissedeceğiniz düğün gününüzde en şık halinize kavuşmanız için özel çaba sarf ediyor. Yalnızca gelinlere değil damatlara hizmet veren bay kısmı da salon da bulunuyor.

Şükrü Bay Bayan Kuaför özel saç tasarım hizmeti ile adından söz ettiriyor. Saç tasarımı yaptırma ve imajınıza farklılık katabilme şansınız bulunuyor. Kuaför salonu bünyesinde ayrıca cilt bakımı yaptırabiliyorsunuz. Önünüzdeki uzun ve yorucu güne en iyi şekilde hazırlanmak için bu hizmetten faydalanabilir, cildinize bir iyilik yapabilirsiniz.

Gelin Makyajı Uygulamaları

Sizlere en yakışacak gelin makyajının belirlenmesi için öncelikle düğün yapacağınız alan ve gelinlik modeliniz düşünülüyor. Yüz tipiniz ve ten renginize uygun ton belirlenerek uygun malzemeler seçiliyor. Kendi istekleriniz ve tercihleriniz de değerlendiriliyor ve sizlere en yakışacak makyaj uygulaması yapılıyor.

Yaptırdığınız gelin makyajının düğün gününüz boyunca bozulmaması için de sabitleyici özel ürünler kullanılıyor.

Şükrü Bay Bayan Kuaför Gelin Saçı Ve Makyajı Fiyatları

Şükrü Kuaför, gelin saçı ve makyajı hizmetleri için 1000 ile 2000 TL arasında fiyat veriyor. DüğünBuketi.com gelinlerine özel avantajlar için danışmanlarımızı arayabilir ya da  "Ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Beşiktaş ilçesinde bulunan Şükrü Bay Bayan Kuaför mekanına toplu taşıma araçları ile ulaşmak isterseniz; 129T, 29A, 29C, 29D, 43R, 63 hatlı otobüsleri veya D-31, D-36 dolmuşları ile SRY-16, B-33 minibüslerini kullanabilirsiniz. Özel aracınızla da kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz kuaför salonunun açık adresi şu şekilde:

Cihannüma Mah. Eskiyıldız Cd. No:38, Beşiktaş / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Kuaför salonu İstanbul'da hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Manikür, pedikür, cilt bakımı, porselen makyaj, epilasyon hizmetleri de salonda veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 3 hafta önce iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Gelinin yakınlarına hizmet ve damatlar için bay kısmı avantaj sağlıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelin saçı modeli uygulanması ve gün boyu kalıcı makyaj yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Cilt bakımı ve saç provası yapılıyor.

Şükrü Bay Bayan Kuaför organizasyon fiyatları ne kadar?

Şükrü Bay Bayan Kuaför organizasyon fiyatları Şükrü Bay Bayan Kuaför organizasyon fiyatları Şükrü Bay Bayan Kuaför organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Şükrü Bay Bayan Kuaför Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Şükrü Bay Bayan Kuaför

Yorum yaz