İstanbul Davet Alanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
150 ₺
Hafta İçi
200 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
150 ₺
Hafta İçi
200 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Açık Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Kır Bahçesi Alanı
750
Min
1000
Max

Mekan Özellikleri

  • Gelin - damat odası
  • Gelin tagı ve mekan süsleme
  • Gelin yolu
  • Masa şamdan seçenekleri
  • Şehir merkezinde
  • Açık alan
  • Kapalı salon
  • Boğazda düğün / davet
  • Deniz manzaralı
  • Boğaz manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Karşılama kokteyli
Video ve fotoğraf çekimi
Mekan giydirme
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Düğün pastası
Servis elemanı
Alkol servisi

Suada Club Hakkında

İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde bulunan ve Galatasaray Adası olarak da bilinen Suada Club, yıllardır şehrin en gözde davet mekanlarından biri olma özelliğini koruyor. Muhteşem manzarası, sayısız hizmetleri ve uygun fiyatlarıyla müşterilerinin beğenisini toplayan mekan, eşi olmayan bir boğaz manzarasına ve benzersiz bir atmosfere sahip. Mekanın yemekli davet fiyatları 150-200TL arasında değişiyor.

Özellikleri

İstanbul’un en beğenilen davet mekanlarından biri olan Suada Club, muhteşem boğaz manzarası sebebiyle düğün, nişan ve nikah gibi organizasyonlarınız için oldukça ideal bir yer. İki adet davet alanına sahip olan mekanın açık davet alanı 750-1000 kişi arasında bir kapasiteye sahip. Kapalı davet alanıysa 750 kişiye kadar ağırlayabiliyor.

Beyaz renklerin ağırlıklı olduğu salonun tasarımı sade ama oldukça şık. Yuvarlak masaların tercih edildiği mekanda masa süslemeleri için şamdan, supla ve çiçek seçenekleri bulunuyor.

Suada Club Davet Fiyatları

Benzersiz bir boğaz manzarası eşliğinde davet, düğün, nişan ve nikah gibi organizasyonlarınızı düzenleyebildiğiniz Suada Club, bu tarz bir mekan için oldukça uygun fiyatlara sahip. Mekan hafta içi yemekli davet fiyatları 150 TL’den başlarken, hafta sonu organizasyon fiyatları 200 TL’den başlıyor. Kokteyl fiyatlarıysa 100-150 TL arasında değişiyor.

Sunulan Hizmetler

Suada Club, davetleriniz için her türlü ihtiyacınızı gideren ve en eğlenceli şekilde geçmesini sağlayan hizmet ve olanaklara sahip. Oldukça tecrübeli ve uzman bir ekibe sahip olan mekan, organizasyon sorumluları ile beraber davetiniz en ufak ayrıntısına kadar planlayacaktır. Böylece organizasyonunuz tam istediğiniz şekilde, eksiksiz olarak gerçekleşebilecektir.

Kutlamalar ve partiler gibi organizasyonların eğlenceli geçmesi gerektiğini bulan mekan, DJ, orkestra ve müzisyen temini gibi imkanlara sahip. Böylece dilediğiniz tarzda müziklerin çalındığı eğlenceli organizasyonlar gerçekleştirebiliyorsunuz! Üstelik mekanın profesyonel fotoğraf ve video çekim ekibi, davetinizin her anını kayıt altına alacaktır.

Yemekli davetleriniz için Türk ve dünya mutfağından onlarca farklı yemeği sizlere sunabilen Galatasaray Adası, zengin bir menü listesi bulunuyor. Menülerde tadım ve değişim imkanı da sunan salon sayesinde dilediğiniz tarzda bir menü oluşturabiliyorsunuz. Üstelik mekan, servis ve catering hizmetine de sahip.

Düzenlenebilen Diğer Organizasyonlar

Davetleriniz için İstanbul Boğazında muhteşem bir ortam sunan Suada Club'da; düğün, nişan, kına, sünnet, doğum günü, bekarlığa veda partisi, kutlamalar, yılbaşı partisi, açılışlar ve galalar, konferanslar ve toplantılar, kurumsal etkinlikler ve bayi toplantısı gibi organizasyonlarınızı düzenleyebilirsiniz.

Suada Club Nerededir?

Galatasaray Adası olarak da bilinen Suada Club, İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde bulunuyor. Mekana ulaşım için Ortaköy semtinde bulunan Kuruçeşme Parkına gidip, iskeleden tekneye binmeniz gerekiyor.

Ortaköy, Muallim Naci Cd. No:44, 34347 Beşiktaş / İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan herhangi bir hizmet temin edilemiyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, nişan, kına, sünnet, doğum günü, bekarlığa veda partisi, kutlamalar, davetler, yılbaşı partisi, açılışlar ve galalar, konferanslar ve toplantılar, kurumsal etkinlikler ve bayi toplantısı

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Menüde tadım ve menüde değişiklik

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketi düğün pastası, masa ve sandalye süslemeyi, ses, sahne ve ışık hizmetlerini içeriyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paketi organizasyon sorumlusu, catering hizmeti, fotoğraf ve video çekimini içeriyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Bir adet açık, bir adet kapalı davet alanı bulunuyor. Deniz ve boğaz manzarasına sahip olan açık davet alanı 500-750 kişi arasında ağırlayabiliyorken, kapalı davet alanı 750 kişiye kadar ağırlayabiliyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

DJ ve orkestra temin edilebiliyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl menü, çocuk menüsü, kırmızı ve beyaz et menü

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını ve servis 24:00'a kadar sürüyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Mekanın oldukça şık ve sade bir tasarımı bulunuyor. Genelde beyaz renklerin tercih edildiği salonda masa süslemeleri için şamdan ve supla seçenekleri de bulunuyor.

Suada Club organizasyon fiyatları ne kadar?

Suada Club organizasyon fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 150 TL, hafta içi yemekli kişi başı 150 TL, Suada Club organizasyon fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 200 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 200 TL,

Suada Club Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Suada Club açık alan kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir,

Yorum yaz