Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
500 ₺
Her Şey Dahil Paket
750 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Doğum günü çekimi
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Stüdyo fotoğraf çekimi

Stüdyo Saray Hakkında

İstanbul ilinin Bakırköy ilçesinde bulunan Stüdyo Saray uygun fiyatları ile dış çekim, stüdyo çekimi, plato çekimi gibi hizmetler sunuyor. Baskı teknikleri konusunda tecrübe sahibi olan düğün fotoğrafçısı, uzun süre güvenle saklayabileceğiniz düğün albümü ve canvas tablo çalışmaları gerçekleştiriyor. Minimum 500 TL'den başlayan dış çekim fiyatları seçilen albüm ve çekim koşullarına göre farklılık gösterebiliyor. Size en uygun olan paket seçeneği ile anlaşma sağlayabiliyorsunuz.

Hizmetleri

Stüdyo Saray düğün fotoğrafçısı tüm şehirlerde dış çekim yapmak için gelin ve damatlar ile görüşüyor. Anlaşmalı olarak belirlenen konseptlerde çekim yapmaya öncelik veriyor. Mutlu olduğunuz güzel anlara tanık olarak bu güzel anları uzun yıllar korumanız ve saklamanız için de son teknoloji baskı teknikleri kullanıyor.

Çiftlerin istediği şekilde albüm hazırlayan düğün fotoğrafçısı normal baskı dışında her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz cep albümü hazırlıyor. Evinizin duvarına asabileceğiniz canvas tablo haricinde üzerine  sizi anlatan güzel sözler yazarak bastırabileceğiniz tişört baskı gibi hizmetleri sunuyor.

Stüdyo Saray Dış Çekim Fiyatları

İstanbul şehrinde bulunan düğün fotoğrafçısı uygun dış çekim fiyatları ile kapılarını sizlere açıyor. Nikah başvurunuz için gerekli olan vesikalık fotoğraftan düğün sonrası aile ile çekilen fotoğraflara kadar her konuda yanınızda oluyor. Nişanınızdan düğününüze ve sonrasında da beraber çalışmayı tercih edeceğiniz Stüdyo Saray Fotoğrafçılık, tüm olanaklardan yararlanma fırsatıyla karşınıza çıkıyor. 500 - 750 TL'den başlayan uygun fiyatları değerlendirebilirsiniz.

Detaylı bilgi sahibi olabilmek ve fiyat bilgisi alabilmek için ''Fiyat Teklifi Al'' butonu ile karşınıza çıkan formu doldurmanız yeterli oluyor.

İmkanları

İstanbul Bakırköy, stüdyonun bulunduğu yer olsa da gelin ve damadın mutlu olduğu her şehirde dış çekim yapabilen düğün fotoğrafçısı çiftlerin güzel anlarına ortak oluyor. Nikah sonrası küçük bir eğlence, düğün sonrası after party, bekarlığa veda partisi, doğum günü gibi eğlenceli ve güzel anlarda kullanmak için parti malzemelerini de buradan temin edebiliyorsunuz. Özel anlarınızda kullanmanız için eğlenceli çerçeveler de bulunduruyor. Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz ve sizi hatırlatan hediyeliklere yine Stüdyo Saray Fotoğrafçılık ile ulaşabilirsiniz.

Nerede? Nasıl Gidilir?

İstanbul ili Bakırköy ilçesinde bulunan düğün fotoğrafçısı çekim öncesi görüşme ya da stüdyo çekimleri için sizleri bekliyor.

Adres: Zeytinlik, Zeytinlik Capacity AVM Karşısı, Fişekhane Cd. No:34, 34140 Bakırköy / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Tüm şehirlerde hizmet verilebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan çekimi, katalog çekimi, vesikalık çekim, dış çekim, düğün videosu.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta öncesinde iletişime geçilmeli

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Mezuniyet çekimi, kuaförde çekim ve stüdyoda çekim avantajları bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Dış çekim ve düğün albümü bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Düğün hikayesi, düğün klibi çekimlerini kapsıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Konsept seçim seçenekleri çiftlere bırakılıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

2 ile 3 hafta sonra.

Stüdyo Saray düğün fiyatları ne kadar?

Stüdyo Saray düğün fiyatları Stüdyo Saray düğün fiyatları Stüdyo Saray organizasyon fiyatları ise 500 - 750 TL arasında değişmektedir.

Stüdyo Saray Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Stüdyo Saray

Yorum yaz