İmkanlar

Video ve fotoğraf çekimi
Orijinal fotoğrafların teslimi
Dış çekim
Doğum çekimi
Doğum günü çekimi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Şehir dışı hizmet
Trashday

Studyo Ressam

Dış çekim düğün fotoğrafları son zamanların en popüler düğün kalemlerinden biri. Ancak hak verirsiniz ki, insan hayatının en özel günlerinden biri olan düğünün yıllar sonra bile bakıldığında güzel bir şekilde yadedilmesini sağlayacak en önemli şeylerin başında fotoğraf gelmektedir. Bu nedenle dış çekim yapabilecek ve profesyonel fotoğrafçılık becerilerine sahip olan bir fotoğrafçı seçmek bu aşamada oldukça önemlidir. Düğün fotoğraflarınızı adeta birer sanat eserine dönüştürebilecek o sanatçı ruhlu fotoğrafçıyı arıyorsanız, sizi Studyo Ressam ile tanıştıralım! Çekeceği fotoğraflara adeta bir ressam edasında yaklaşan Studyo Ressam, özgün ve özel düğün fotoğraflarınız olsun istiyorsanız, kesinlikle doğru tercih!

Studyo Ressam, dış çekim düğün fotoğraflarının yanı sıra, yine dış çekim nişan ve kına fotoğraf çekimleri de yapmaktadır. Ayrıca doğum günü, baby shower, kurumsal etkinlik gibi farklı konseptlerdeki organizasyonlar ve kataloglar için de çalışmalarını sürdürmektedir. Sahip olduğu birbirinden güzel fotoğraf portföyü ile bu konuda ne kadar başarılı olduğunu kanıtlayan firma, cazip fiyatları ve avantajlı hizmet paketleri ile düğününüzü unutulmaz kılacak kareleri yakalamayı vadediyor. Studyo Ressam’ın Düğün Buketi’ne özel sağladığı avantajlı hizmet ve fiyatlardan haberdar olmak için hemen sayfamızdaki “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Studyo Ressam’ın Çekim Yaptığı Mekanlar

Profesyonel fotoğrafçılardan oluşan ekibi ile düğününüzü mutlulukla anacağınız mükemmel kareleri yakalamayı amaçlayan Studyo Ressam, İstanbul’un en özel yerlerinde çekim yapmayı tercih etmektedir. Şehrin tüm güzelliğini düğün ve özel gün fotoğraflarına yansıtmayı önemseyen firma, mekanların büyüleyici atmosferini sizin mutluluğunuza dahil etmektedir. Studyo Ressam çoğunlukla Emirgan Korusu, Yıldız Korusu, Japon Bahçesi, Belgrad Ormanı, Florya Dinlenme Tesisleri, Sirkeci Tren Garı, Botanik Park, Adile Sultan Kasrı, Arboretum Parkı, Haydarpaşa Tren İstasyonu gibi mekanlarda dış çekim yapmaktadır. Ancak dış çekim düğün fotoğraflarınız için İstanbul’da birçok mekan alternatifinin olduğu da malumunuz. İster Avrupa Yakası’nda ister Anadolu Yakası’nda olsun, dış çekim mekanı talebinizi Ressam Fotoğrafçılık yetkililerine bildirdiğinizde, bu istediğiniz de yerine getirilebilmektedir. Başka bir deyişle her şey o hayalini kurduğunuz mükemmel düğün fotoğrafı için onlarla mümkün! Siz de geç kalmadan Düğün Buketi ücretsiz danışma hattımızdaki wedding planner ekibimizle iletişime geçerek bu muhteşem sanat ekibi hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Memnuniyetiniz Ön Planda

Studyo Ressam, düğün ve özel gün fotoğraflarının ne kadar önemli ve özel olduğunun farkında olarak, işinde titiz ve uzman bir kadro ile hizmet sunmaktadır. Son teknolojiye sahip fotoğraf makineleri, özel aksesuarlar ve şehrin dış çekime uygun en özel köşeleri firmanın sorumluluğundadır. Ama elbette ki müşterilerinin taleplerini karşılamak konusunda da oldukça özenlidir. Başka bir deyişle, Ressam fotoğrafçılarından hayalini kurduğunuz fotoğraf konseptini talep edebilirsiniz, inanın ortaya çıkan işler, hayallerinizdekinden çok daha güzel olacaktır. Dış çekim düğün ya da özel gün fotoğrafı çektirmek istiyorsanız, Studyo Ressam ile çekim planlamanızı çekim gününden yirmi bir gün öncesinde yapmış olmanız yeterlidir. Bu süre zarfında talepleriniz üzerine kafa yorarak, yaratıcı önerilerle size dönen özel fotoğrafçınız, unutulmaz pozlarınızı yakalamak için hazır olacaktır.

Studyo Ressam Düğün Dış Çekim Fiyatları

Özel günleri unutulmaz yapacak en önemli şeylerin başında fotoğraflar gelmektedir. Dolayısıyla düğün fotoğrafları da bir düğünün olmazsa olmazıdır. Hele hele dış çekim konseptli düğün fotoğrafları, bu unutulmaz günü, yıllar sonrasında bile bakıldığında masalsı bir havaya sokmaktadır. Studyo Ressam, İstanbul’un en özel yerlerinde, düğün dış çekimleri yapan fotoğrafçılık konusunda uzman bir ekipten oluşmaktadır. Firmanın fotoğrafçıları, dış çekim için uygun yerleri belirler, gelin ve damadı düğün fotoğraflarında en güzel pozlarla fotoğraflayabilmek için rahatlatacak iletişim becerilerine sahiptir. Bu sayede ticari kaygıları ön planda tutmadan fotoğraf çekim gününüzü de düğününüzün tatlı bir parçasıymış gibi hissedersiniz.

Stüdyon Ressam dış çekim düğün fotoğrafları fiyatları bin lira ila bin beş yüz lira arasında değişmektedir. Şirket dış çekim yaptığı fotoğrafların orijinal kopyalarını vermektedir. Ayrıca birbirinden avantajlı çekim paketleri de sunarak, düğün fotoğrafı ve albüm ihtiyacınızı, cazip fiyatlara karşılamanızı sağlayarak cebinize dost hizmet sunmaktadır. Hal böyle olunca da sizeyse Stüdyo Ressam’ın profesyonel fotoğrafçılarının makinelerinin objektifine mutlulukla gülümsemek kalacaktır. Geç kalmadan Ressam Fotoğraf Studyosu’nu keşfetmek için ücretsiz danışma hattımızla iletişime geçin ve randevunuzu alın. Unutmayın ki, özel gün fotoğrafları şakaya gelmez hele ertelemeye hiç!

Sorular

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul

Verilen diğer organizasyon / hizmet türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date, trashday, dış çekim.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

21 gün önce iletişime geçebilirsiniz.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Dış çekim, ekip temini, fotoğrafların orijinal teslimi.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Video ve fotoğraf çekimi, düğün hikayesi, düğün klibi, konsept çekim gibi hizmetleri bulunuyor.

Yorumlar

Sırala

  1. Avatar
    Hazal & Uğur
    Puan

    Boğaz manzaralı dış çekimimiz muhteşem oldu fotoğraflarımızı da orjinal kopyalarıyla beraber aldık albüm çok kaliteli baskılar çekimler çok güzel hepsi de çok net fiyat açısından da oldukça uygun tavsiye ederiz

Yorum yaz