Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
900 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Stüdyo fotoğraf çekimi

Stüdyo Necati Hakkında

İstanbul ve Amasya’da şubesi bulunan Stüdyo Necati İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinde düğün fotoğrafçılığı ve dış çekim konusunda hizmet veriyor. 1996 yılından bu yana hizmet vermeye devam eden bu dış çekim ve düğün fotoğrafçısı, sizlerin düğün fotoğrafçılığını sadece 900 TL'den başlayan fiyatları ile gerçekleştiriyor. Siz de düğün fotoğraflarınızı Studio Necati çeksin istiyorsanız teklif formumuzu doldurarak Düğün Buketi ile iletişime geçebilirsiniz.

Çekim Türleri

Studio Necati siz değerli çiftlerin , düğünü için muazzam düğün fotoğrafları ve dış mekanda harika kareler ortaya çıkarmaya devam ediyor. Sizlerin en özel gününüzde farklı çekim türleri ve bunları farklı tekniklerle fotoğraf karesine dökmesi ile sizlerin sevincini arttırıyor.

Sizlerin tüm o sonu gelmeyen tatlı telaşlarınızı, küçük gerginliklerinizi özetle yaşadığınız her duyguyu profesyonelce teknolojik kameralarla kayıt altına alarak belgeliyor. Tüm bu bahsedilenler, düğün klibi, düğün hikayesi ve düğün belgeseli ile kurgulanıp sizlere veriliyor. Kaliteli, uzman Stüdyo Necati ve ekini sizler için nişan çekimini de aynı kalitede ve uzmanlıkta yapıyor.

Stüdyo Necati Düğün Fotoğrafçılığı ve Dış Çekim Fiyatları

Studio Necati değerli çiftlere uygun fiyat imkanı sunuyor. İki farklı paket imkanı var, ilki dış mekan çekimi ve ekibin dahil olduğu standart paket. Bu paket 1.000 TL’den az fiyatla size sunuluyor. İkinci paket is düğün hikayesi, düğün klibi, düğün belgeseli ve konsept çekim ile katalog çekimin dahil olduğu her şey dahil paket. Bu paket de yalnızca 1.000 TL’den başlayan fiyatları ile hizmet veriyor.

Olanakları

Düğün fotoğrafçılığı ve dış mekan çekimleri konusunda tecrübeleri uzun yıllara dayanan Stüdyo Necati çiftlere, şehir dışında anlaşılan bir mekanda çekim yapma imkanı sunuyor. Ayrıca çiftlerin tüm o güzel durumlarını fotoğraf karesine yansıttıktan sonra onlara orijinal kopya teslim hizmeti veriyor. Tabii bun fotoğrafların hepsi uzman, samimi bir ekip eşliğinde gerçekleştiriliyor.

Ulaşım Nasıl Olur?

İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinde bulunan bu adresi tercih edecek çiftler, otobüs, minibüs ve şahsi araçları ile ulaşım sağlayabilirler. Gaziosanpaşa Belediye Binası'na yürüme mesafesinde olan bu firmaya, Finanskent, İmrahor, Hadımköy semtlerinden tek vasıta ile ulaşım mümkün. Studio Necati açık adresi aşağıdaki gibidir;
Merkez, Salih Paşa Cd No:62 D:B, 34245 Gaziosmanpaşa / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ve Amasya'da çekim imkanı bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Sünnet düğünü, aile çekimi ve portre çekimleri, dış mekanda veya stüdyoda çekilebilmekte.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3-4 hafta önce iletişime geçmeniz gerekiyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Firmanın yaratıcı poz haznesi o kadar zengin ki, denemeden anlaşılmaz. Özellikle aile, bebek ve çocuk çekimleri konusunda bu firma önde.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Fotoğrafların orijinal hallerinin teslimi ve ekipman temini bu pakette bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Düğün klibi, düğün hikayesi, düğün belgeseli gibi video çekimleri de bu pakette gerçekleştirilmekte.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Çekim türüne bağlı olarak farklı konseptler de gerçekleştirilmekte. Örneğin, trashday konsepti için deniz kenarı veya bir sahil şeridi, en uygun dekorasyonu sağlamakta.

Ürünün teslim süresi nedir?

1 hafta içinde ürün teslimi gerçekleştirilecektir.

Stüdyo Necati düğün fiyatları ne kadar?

Stüdyo Necati düğün fiyatları Stüdyo Necati düğün fiyatları Stüdyo Necati organizasyon fiyatları ise 900 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Stüdyo Necati Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Stüdyo Necati

Yorum yaz