Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Stüdyo Mavi Hakkında

Stüdyo Mavi, İstanbul ili Pendik ilçesinde düğün fotoğrafçısı olarak hizmet veriyor. Stüdyo çekiminin yanı sıra dış mekan çekim de yapan fotoğrafçı uygun fiyat teklifleri sunuyor. Başlangıç fiyatları ise yalnızca 1.000 TL olan bu dış çekim ve düğün fotoğrafçısı hakkında en güncel bilgi yazımızda mevcut.

Çekim Türleri

En güzel karelerin doğal ortamlarda yakalandığına inanan düğün fotoğrafçısı ilk olarak sizlere dış mekan çekimi öneriyor. İstanbul ilinin birçok farklı noktasında gerçekleştirilen çekimler özel günlerinizi unutulmaz kılıyor. Profesyonel bir ekip ile birlikte çalışan düğün fotoğrafçısı çekimlerin her aşamasını özenle planlıyor. Size sadece geriye bu güzel anılarınızı seyretmek kalıyor.

Mavi Stüdyo Pendik düğün gününüzü hikayeleştirerek anlatabiliyor. Düğün sabahı evden kuaföre gidişiniz, kuaförde hazırlık aşamanız, düğününüzde ilk dansınız ve pasta kesiminden düğün sonuna kadar her anınızda yanınızda bulunuyor. Hizmet çeşitliliği ile sizleri şaşırtacak olan bu fotoğrafçı, bütün övgüleri hak ediyor.

Stüdyo Mavi Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Mavi Stüdyo Pendik, oldukça cazip fiyatları öngörüyor. Başlangıç paket fiyatları 1.000 - 1.500TL arasında değişiyor. Seçtiğiniz çekim türleri ve aldığınız hizmetlere göre fiyatlar değişkenlik gösterebilmekte. Sorularınız ve ayrıntılı bilgi alabilmek için “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak formu bizlere iletebilirsiniz.

Olanaklar

Stüdyo Mavi stüdyo çekimi başta olmak üzere dış çekim hizmetleri sunuyor. İstanbul ilinin farklı noktalarında kusursuz çekimler gerçekleştiriliyor Dilerseniz şehir dışı çekim olanağını tercih edebiliyorsunuz. Çiftler için ekip temini sağlanıyor. Birçok farklı mekan ve konsept sizler için önceden düşünülüyor.

Sadece çekimler sırasında değil dilerseniz düğün öncesinde ve düğün boyunca çekim ekibi sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Çekimleriniz ve fotoğraf albümleriniz 4 hafta sonra sizlere teslim ediliyor. Bu fotoğrafçı ile birlikte çalışabilmek için 4 hafta öncesinde iletişime geçmeniz gerekiyor.

Stüdyo Mavi Nerededir? Nasıl Gidilir?

Bu firma, İstanbul ili Pendik ilçesinde merkezi bir konumda bulunuyor. Toplu taşıma ile ulaşım için 132A, 132K, KM25, KM26, KM72 otobüsleri, Marmaray hattı, M4 metro hattı, C-310, C-88 Pendik - Kartal - Cezaevi minibüsleri tercih edilebilir.

Özel aracı ile ulaşım sağlamak isteyenler için açık adres Batı Mah. Seyit Burhan Toprak Cad. Cemali Sok. No:1 Pendik / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Bu konuda sınır tanımayan firma, şehir dışında dahi hizmet sunabilmekte.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan çekimi, doğum çekimi ve aile fotoğrafları, bu firma ile kolaylıkla çekilmekte. Arzu edenler stüdyoda veya dış mekanda portre çekimi gerçekleştirebilmekte.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 - 4 hafta önce iletişime geçilmesi yeterli olacaktır.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Kuaförde çekim ile başlayan düğün hikayesi ve düğün klibi olanakları da burada bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Stüdyo çekim, orjinal kopya fotoğraf teslim imkanlarının yanında ekip temini dahi bu firma ile sizlere sunulmakta.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Dış çekim imkanı, şehir dışı çekim olanakları ve farklı temalarda çekim gerçekleştirilmesi, her şey dahil pakette bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Stüdyo çekim ve dış çekim seçeneklerinde sizlere sunulan dekoratif içerikler, fikirleriniz doğrultusunda değişebilmekte.

Ürünün teslim süresi nedir?

Albüm içeriklerinin ve videoların teslim süresi ortalama olarak 4 haftadır.

Stüdyo Mavi düğün fiyatları ne kadar?

Stüdyo Mavi düğün fiyatları Stüdyo Mavi düğün fiyatları Stüdyo Mavi organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Stüdyo Mavi Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Stüdyo Mavi

Yorum yaz