Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Orijinal fotoğrafların teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Şehir dışı hizmet
Trashday

Stüdyo Love Hakkında

Stüdyo Love, İzmir ili Çiğli ilçesinde düğün fotoğrafçısı olarak uzun yıllardır hizmet vermeye devam ediyor. Uygun dış çekim fiyatları sunan fotoğrafçı, düğün öncesi ve sonrasında sizlere profesyonel destek sağlıyor. En güzel zamanlarınızı fotoğraf kareleriyle taçlandırmak isterseniz, rotanızı buraya doğru çevirmenizi öneririz.

Çekim Türleri

Stüdyo Love İzmir, dış çekim yapmak için mekan kararını çiftlerle birlikte veriyor. Sahil kenarları, tarihi mekanlar gibi farklı yerler seçenekler arasında bulunuyor. Düğününüzün tamamında elde edilen fotoğraf ve videolardan düğün belgeseli hazırlanıyor. Daha kısa görüntülerinden oluşan düğün hikayesi ve düğün klibi hazırlığı da en iyi şekilde yapılıyor. Düğün öncesi sevdiklerinize bu özel günün tarihini bildireceğiniz save the date çekimleri de dilediğiniz dış çekim mekanında gerçekleştiriliyor.

Firma; nişan çekimi, katalog çekimi, konsept çekim hizmetleri de sunuyor. Düğün sonrası yapılan trashday çekimi ile üzerinden yıllar geçse de yeniden izlemek isteyeceğiniz harika görüntüler elde ediliyor. Dış çekim tarihleri çiftlerin istediği zaman diliminde gerçekleştiriliyor. Dilerseniz düğün öncesi ya da düğün sonrasını bu çekimler için tercih edebiliyorsunuz.

Stüdyo Love Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Düğün fotoğrafçısı en özel günlerinizde yanınızda olmaya devam ediyor. Firmada dış çekim fiyatları 1.000 -1.500 TL arasından başlıyor. Aldığınız hizmetlere ve çekim türlerine göre fiyat tekliflerinde değişiklik olabiliyor.

Stüdyo Love ile anlaşma yönünde iletişim kurmak için “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayarak formu doldurabilirsiniz.

Olanakları

Stüdyo Love, İzmir başta olmak üzere birçok farklı noktada dış çekim gerçekleştiriyor. İzmir ilinin tarihi mekanları, sahil kenarları gibi en güzel lokasyonları sizler için hazırlanıyor. Dilerseniz stüdyo çekim ya da şehir dışı çekim olanaklarını da tercih edebiliyorsunuz.

Çiftlere profesyonel ekip temini desteği sağlanıyor. Sizler için her detayı düşünen düğün fotoğrafçısı orijinal fotoğraf kopya teslimini 4 hafta sonrasında sağlıyor.

Nasıl Gidilir?

Stüdyo Love, Çiğli ilçesinde merkezi bir konumda bulunuyor. Toplu taşıma, taksi veya özel aracınız ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Toplu taşıma ile ulaşım için 227, 751, 817, 853 ve Havaş Şehir Merkezi otobüslerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca Menemen-Cumaovası IZBAN hattını da kullanabilirsiniz.

Özel aracı ile ulaşım sağlamak isteyenler için açık adres şu şekildedir: Küçük Çiğli Mahallesi, 8759 Sokak, No:21/B, Çiğli / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Şehir dışına da hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün klibi, düğün hikayesi, nişan çekimi, konsept çekim yapılıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta önce iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Save the date, trashday, katalog ve konsept çekim gibi hizmet yer alıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Stüdyo çekimi ve orijinal fotoğraf teslim hizmeti bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Dış çekim hizmeti, konsept çekip ve ekip temini hizmeti bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Konsept çekimler sahil kenarları, tarihi mekanlar ve şehir dışında belirlenen yerlerde yapılıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ürünün teslim süresi 4 haftadır.

Stüdyo Love düğün fiyatları ne kadar?

Stüdyo Love düğün fiyatları Stüdyo Love düğün fiyatları Stüdyo Love organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Stüdyo Love Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Stüdyo Love

Yorum yaz