Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Stüdyo fotoğraf çekimi

Stüdyo J Hikaye Fotoğrafçılığı Hakkında

Çankaya semtlerinden bürokratları ile ünlü Balgat ilçesinde bulunan bu fotoğrafçı, prosedüre uygun koşullarda en iyisini sunmaya çalışıyor. Bu dış çekim ve düğün fotoğrafçısı, 1.000 TL'den başlayan fiyatları ile, en güzel teklifleri sunuyor. Ülke genelinde fotoğraf ve video çekim imkanıyla sıklıkla tercih ediliyor. Stüdyo J Hikaye Fotoğrafçılığı bünyesinde bulunan teknolojik ve modern ekipmanlarla en güzel anlarınız ölümsüzleştiriliyor.

Çekim Türleri

Ünlü sanatçı Bülent Çöçü tarafından hizmete sunulan Stüdyo J, dış mekan çekimi yapacak çiftler arasında sıklıkla tercih ediliyor. Firma düğün öncesinde, düğün esnasında ve düğün sonrasında da sizlere hizmet sunmaya devam etmekte. Arzu edenler için, kız isteme merasiminden başlayarak, "evet" dediğiniz o heyecanlı ana değin devam edecek olan hikaye çekimleri de bulunuyor.

Dış mekan çekiminden ayrılan stüdyo çekim imkanı ile yılın her mevsimi çekimlerinizi daha da konforlu hale getirebiliyorsunuz. Muhteşem anılarınızı katalogda kendinize göre dizayn edebilme imkanı da bulunuyor. Dış çekim mekanı çiftler ile görüşülerek uygun görülen herhangi bir mekanda yapılabiliyor.

Stüdyo J Hikaye Fotoğrafçılığı Fiyatları

En sevilen Balgat fotoğrafçılarından Stüdyo J Bülent Çöçü, cep yakmayan paket fiyatları teklif ediyor. Firmanın başlangıç paketi fiyatları 1.000 TL’den başlıyor. Her şey dahil paket fiyatları 2.000 TL’den başlayarak hizmet sunuyor. Sadece size özel teklifleri keşfetmek için, vakit kaybetmeden teklif formunu doldurun.

Olanakları

Stüdyo J Bülent Çöçü, muhteşem ve özverili çalışmasıyla ön plana çıkıyor. Firma tarafından sağlanan olanaklar saymakla bitmiyor. Düğün belgeseli ve düğün hikayesi imkanı, fotoğraf çekiminize renk katmakta. Bu ekip ile çalışmak için 4 - 5 hafta önceden iletişime geçmeniz yeterli oluyor. Çekimler yapılıp bütün işlemler tamamlandıktan sonra, orijinal fotoğraflarınızın bir kopyasını 5 hafta gibi bir sürede alabiliyorsunuz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara, Çankaya - Balgat konumunda yer alan Stüdyo J Hikaye Fotoğrafçılığı firmasına, birçok toplu taşıma aracıyla ulaşım sağlanabiliyor. Otobüs ile 104-1, 157-3, 191, 193, 263-7, 481 EGO hatlarıyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca M1- M2- M3 metroları ile de ulaşım sağlanıyor. Milli Kütüphane veya Söğütözü Metro Durakları'nı kullanarak, aktarma yapabilirsiniz.

Kişisel aracınız ile gidebilmeniz için açık adres: Cevizlidere Cad. No:30/C Balgat / Çankaya - Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Başta İç Anadolu olmak üzere ülke geneline hizmet verilmekte.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Mezuniyet çekimi, katalog çekimi, ürün çekimi ve diğer konsept çekimler burada gerçekleştirilmekte.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Ortalama olarak 4 hafta önce iletişime geçilmesi yeterli olacaktır.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Doğum çekimi, özel gün çekimleri, klip tasarımı gibi çeşitli hizmetler de bu firma tarafından sunuluyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

En geniş kapsamlı paketlerden olan başlangıç paketi, bütçesini düşünenler için oldukça uygun. Standart düğün çekimi olanakları bu pakette mevcut.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Düğün klibi ve düğün hikayesi olanaklarının yanında, düğün belgeseli çekimi de burada gerçekleştirilmekte.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Arzu edenler için save the date veya trashday tarzında dış çekim olanakları gerçekleştirilmekte.

Ürünün teslim süresi nedir?

5 hafta içinde ürün teslim ediliyor.

Stüdyo J Hikaye Fotoğrafçılığı düğün fiyatları ne kadar?

Stüdyo J Hikaye Fotoğrafçılığı düğün fiyatları Stüdyo J Hikaye Fotoğrafçılığı düğün fiyatları Stüdyo J Hikaye Fotoğrafçılığı organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Stüdyo J Hikaye Fotoğrafçılığı Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Stüdyo J Hikaye Fotoğrafçılığı

Yorum yaz