Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Stüdyo İlker Özpınar

Stüdyo İlker Özpınar, 14 yıldan beri İzmir’in Konak ilçesinde hizmetlerini devam ettiriyor. İşini büyük bir heyecanla yapan fotoğrafçı dış çekim ve düğün fotoğrafçısı olarak kendini ispatlamayı başarıyor. Bugüne kadar hizmet alan tüm çiftlerin stüdyodan mutlu ayrılmalarını amaç edinen fotoğrafçı konsept ve katalog çekim gibi birçok türde başarılarını sergilemeye devam ediyor. Başlangıç fiyatları 1000 TL olan stüdyo ile ilgili bilgiye ‘Fiyat Teklifi Al’ kısmından ulaşabilirsiniz.

İlker Özpınar Çekimleri

İlker Özpınar dış çekim ve düğün fotoğrafçısı olarak Konak stüdyolarının en eskilerinden biri olarak tanınıyor. Düğün öncesinde nişan çekimleriniz içinde hizmet alabilirsiniz. Memnun kalacağınızdan emin olan Stüdyo İlker Özpınar düğün içinde dış çekim, trash day ve save the date gibi çekim türleriyle hizmet ağını genişletiyor. Stüdyo çekimlerine de aynı özenle hazırlanan fotoğrafçı size özel konsept oluşturuyor.

Yenilikçiliği seviyor ve farklı olmak istiyorsanız İzmir’in tarihi mekanlarından tutun da Kent ormanlarına dalarak birbirinden güzel kareler yakalıyor. Bu çekimi biraz daha maceracı ve renkli hale getirmek de trash day çekimi oluyor. Hem eğlenmek hem de güzel karelerden oluşan bir albümünüz olsun istiyorsanız Fotoğrafçı İlker Özpınar en doğru tercih oluyor.

Olanakları

İzmir’in hemen her yerinde çekim gerçekleştirirken çevre şehirlere de çekime gidilebiliyor. Stüdyo İlker Özpınar, Alaçatı’nın şirin sokaklarında, taş evlerin kapılarında veya diğer tüm şehirlerde sizin için güzel mekanlar buluyor. Bununla sınırlı kalmayıp, profesyonel bir ekip gerekli tüm koşulları sağlıyor ve yurt dışına çekime gidiyor. 1 hafta kadar kısa bir süre öncesinden iletişime geçerseniz İlker Özpınar sizi stüdyoda ağırlıyor ve çekiminizi planlıyor. Fotoğrafların orijinal kopyaları dahil tüm içerikler 6 haftada hazır hale getirilerek size teslim ediliyor.

Stüdyo İlker Özpınar Düğün Fotoğrafçısı ve Dış Çekim Fiyatları

Stüdyo İlker Özpınar, bu mutlu günde sizin isteklerinizi düşündüğü kadar bütçenizi de düşünüyor. Her bütçeye hitap eden uygun fiyatlarıyla tercih edilebilirliğini de arttırıyor. Çiftler için hazırlanan başlangıç paketi fiyatları minimum 1000 TL’den başlayarak 1500 TL’ye kadar çıkabiliyor. Her şey dahil olduğunda ise paket fiyatları 2500 TL bandında oluyor. DüğünBuketi.com’a özel kampanyalar için bizimle iletişime geçerek fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Ulaşım

İzmir’in en işlek ilçesi Konak merkezinde bulunan Fotoğrafçı İlker Özpınar açıldığı tarihten itibaren aynı konumda hizmet veriyor. Tanınmış bir dış çekim ve düğün fotoğrafçı olan İlker Özpınar’ı yerinde ziyaret ederek mutlu gününüze eşlik etmek isterseniz stüdyonun adresi; Konak Mahallesi, Mucibur Rahman Cad. No:11 Kat:1 Konak İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir ve tüm şehirler.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan çekimi, save the date, trash day, konsept çekim ve katalog çekimi.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Düğün hikayesi ve düğün klibi.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Dış çekim ve ekip temini mevcut.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Şehir dışında çekim, fotoğrafların orijinal teslimi ve düğün belgesi bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

-

Ürünün teslim süresi nedir?

6 haftada ürünler teslim ediliyor.

Stüdyo İlker Özpınar düğün fiyatları ne kadar?

Stüdyo İlker Özpınar düğün fiyatları Stüdyo İlker Özpınar düğün fiyatları Stüdyo İlker Özpınar organizasyon fiyatları ise 1000 - 2500 TL arasında değişmektedir.

Stüdyo İlker Özpınar Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Stüdyo İlker Özpınar

Yorum yaz