Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
800 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Stüdyo Erol Wedding Photography Hakkında

Çankaya sınırları içinde hizmet sunan Stüdyo Erol Wedding Photography, teklif edilmesi halinde Ankara dışında farklı lokasyonlarda da çekim gerçekleştirmeye hazır. Yalnızca 1.000 TL'den başlayan uygun fiyatları bulabileceğiniz, bu dış çekim ve düğün fotoğrafçısı aynı zamanda Studio Erol olarak da bilinmekte.

Çekim Türleri

Daha önce save the date ve trashday terimlerini duymuş muydunuz? Bu terimler, modern fotoğrafçılık temellerini oluşturan kategorilere ait. Örneğin, trashday veya trash the dress adı verilen konsept ile düğün sonrasında bir sahil şeridine giderek, kıyafetinizin kirleneceğini hiç de dikkate almadan, doyasıya eğleneceksiniz.

Save the date çekimi ise, düğün öncesinde gerçekleştirilen bir dış mekan çekimi. Bu etkinlik ile, en rahat kıyafetlerinizi giyerek, doyasıya eğleneceğiniz bir çekim sizleri bekliyor. Golden hour vaktini doyasıya deneyimlemek ise, bu kategorinin en eğlenceli yanı. Şimdi hazırsanız, size bir müjdemiz var. Studio Erol, iki türde de çekim gerçekleştiriyor ve bu sayede tüm çiftlerin gönlü alınmış oluyor.

Stüdyo Erol Wedding Photography Dış Çekim Fiyatları

Başlangıç fiyatları, 1.000 TL'nin altında olan bu firma, oldukça kapsamlı olan bir diğer çekim paketini, ortalama olarak 1.500 TL'ye servis etmekte. Paket içeriklerine ise bilahare karar vereceksiniz. Tavsiyemiz, bir an önce bu fırsatı değerlendirmeniz yönünde olacaktır. Bu nedenle, teklif formunu doldurarak ayrıcalıklı fırsatları değerlendirmenizi öneririz.

Olanaklar

Studio Erol, stüdyo çekim ve dış çekim hizmetleri ile sizler için en iyi çekimleri hazırlayabilmek için çalışıyor. Düğün fotoğrafçısı şehir dışında çekim ve yurt dışında çekim olanakları sunuyor. Fotoğrafçı çiftler ile öncesinde kararlaştırılan farklı lokasyonlarda ve konseptlerde çekimler gerçekleştiriyor.

Her detayı özenle planlayan Studio Erol, çiftlerin düğün boyunca yanında bulunuyor. Böylece düğününüzün her anı hiç kaçırılmadan farklı görüntüler kaydedilerek ölümsüzleştiriliyor. Çiftlere çekimler esnasında ekip temini sağlanıyor. Çekimden 2 hafta sonra orijinal kopya teslimi alabiliyorsunuz. Bu fotoğrafçı ile çalışabilmek için 1 hafta öncesinde iletişime geçmeniz gerekiyor.

Nasıl Ulaşım Sağlanır?

Toplu taşıma ile ulaşım için 317-7, 319, 323, 381, 382 otobüslerini ya da M1, M2, M3 metro hatlarını kullanabilirsiniz. Özel araç ile ulaşım sağlamak isteyenler için Studio Erol açık adresi: Aşıkpaşa Mahallesi Şehit Ayhan Babadağ Caddesi No:103 Çankaya / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Başta Ankara olmak üzere, dileyen çiftler için farklı konumlarda da çekim gerçekleştirilmekte.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Sünnet düğünü çekimi, aile fotoğrafları, şahıs portreleri, özel günlere ait çekimler bu firma tarafından gerçekleştirilebilmekte.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta öncesinde iletişime geçilmesi yeterli olacaktır.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Vize ve pasaport işlemleri için gerekli görseller burada hazırlanabilir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Dış çekim olanağı ve stüdyo çekim imkanının bulunduğu bu pakette, size özel bir ekip dahi temin edilmekte.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Ankara haricinde farklı lokasyonlarda çekim hizmeti sunan bu firma, hem göze hem bütçeye hitap ediyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Genel olarak, arkaplan hizmetlerini esirgemeyen bu firma, tercih edilen çekim türüne göre farklı dekorasyon alternatifleri teklif etmekte.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ürünün teslim süresi ortalama olarak 2 haftadır.

Stüdyo Erol Wedding Photography düğün fiyatları ne kadar?

Stüdyo Erol Wedding Photography düğün fiyatları Stüdyo Erol Wedding Photography düğün fiyatları Stüdyo Erol Wedding Photography organizasyon fiyatları ise 800 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Stüdyo Erol Wedding Photography Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Stüdyo Erol Wedding Photography

Yorum yaz