Stüdyo Elit Hakkında

Düğün ve diğer özel günleriniz duygu yüklü, sevgi ve aşkın sembolü anları taşıyan en önemli kareleri içinde barındıran ölümsüz anlardır. Düğünleriniz için en harika dış çekimlerini ister sizin isterse stüdyonun önereceği mekanlarda gerçekleştirebilir ve harika karelerle anılarınızı ölümsüzleştirebilir ve harika bir albüme sahip olabilirsiniz.  Stüdyo Elitin profesyonel ekibi ve sizin ortaklaşa olarak yazacağınız senaryo ile çekimlerin yapılacağı muhteşem düğün hikayeleri oluşturabilirsiniz. Evliliğe giden ilk adım olan nişan gününüz için en güzel fotoğraflara dış çekim veya stüdyo, salon çekimleri ile ulaşabilirsiniz.

Hem keyifli saatler geçirip hem de eşsiz doğa ve tarihi mekanlarda çekilen fotoğraflara sahip olmanın en güzel yolu doğa çekimleridir. Düğününüzün her aşaması kaydedilerek harika düğün hikayelerine ve düğün belgeseline kavuşabilirsiniz. Stüdyo çekimlerinde en kaliteli ve teknolojik imkanlar ve işinde uzman kişiler tarafından sizin yönlendirilmesi sonucu oluşan muhteşem fotoğraflara sahip olabilirsiniz. Stüdyo çekimlerinde birbirinden güzel efektler kullanılarak dünyayı ayaklarınızın altına getirebilirsiniz.

Stüdyo Elit sadece büyüklerin en özel anılarına ortak olmuyor. Çocukların en güzel fotoğraflarını da ölümsüzleştiriyor. Doğum günü, doğum, sünnet gibi her türlü önemli anınızda dış çekim ve stüdyo çekimi ile profesyonel stüdyo yanınızda.

Profesyonel fotoğraf çekimi hizmetleri sayesinde seminer, toplantı, yemek, firma açılışları, bayi toplantıları gibi kurumsal etkinliklerinizde de Stüdyo Elit her an yanınızda. Sadece etkinlikler için değil firmanızın tanıtım video ve görselleri de emin ellerde. Aynı zamanda ürün ve katalog çekimlerinizi de en kaliteli biçimde temin edebilirsiniz. Sanatçı ve ünlü kişilerin organizasyon ve tanıtımları içinde en iyi kalitede çekimler yapılmaktadır.

Yukarıda bahsedilen hizmetler birbirinden oldukça farklı teknik detaylar içermektedir. Tüm bu detaylar işin kalitesini belirlemekte ve kullanılan ekipmanın kalitesi yanında, deneyim ve bilgi birikimi oldukça önemli bir faktör olarak karşımıza çıkmaktadır. Stüdyo deneyimi ve kullandığı teknolojisi ile tüm bu hizmetleri mükemmel bir biçimde size sunmaktadır.

Stüdyo Elit ve Sunulan Hizmetler

Her an sizin mutluluğunuzu ölümsüzleştirmek ve sizin her anınızda yanınızda olmaktan büyük bir mutluluk ve keyif alan stüdyo başarıları ile de gözleri kamaştırmaktadır. İç mekan, stüdyo çekimleri, düğün hikayesi, düğün slaytı hazırlanması, düğün klibi, konsept çekimi, katalog çekimi, kına gecesi ve nişan çekimi, drone ve gece çekimi, manzara, sahil, kumsal çekimleri gibi hizmetleri ile İzmir ve çevresi başta olmak üzere tüm Türkiye’de hizmet vermektedir.

Stüdyo Elit Nerededir?

Stüdyo Elit İzmir merkezli bir firmadır. Başta komşu iller olmak üzere uzman ekibi ile tüm Türkiye’de size kaliteli hizmet sunmaktadır. Firma sadece yaptığı görevi iş olmaktan öte sanatsal bir misyon olarak görerek size en iyi hizmeti sunmak için kendini adamıştır. Tüm özel anlarınızın görüntülenmesi ve fotoğraflanması bir ömür boyunca bu anları yaşamanızı sağlayacağı unutulmamalıdır.

Stüdyo Elit Uygun Fiyatlar, Kaliteli Hizmet

Görevini fotoğraf çekmek ve görüntü kaydetmekten çok daha öte olarak gören ve nesilden nesile sizin öykünüzü aktarmayı amaçlayan bir firmadır. Sunulan belli başlı hizmetler iç mekan, stüdyo çekimleri, düğün slaytı hazırlanması, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekimi, kına gecesi ve nişan çekimi, drone kayıtları ve gece çekimi, gelin damatlara özel hizmetler, sahil, kumsal ve manzara çekimleridir.

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date, trashday gibi birçok hizmet ile mutlaka organizasyonlarınız öncesi stüdyo ile iletişime geçmenizi öneririz.

Stüdyo Elit Detayları

 • Başlangıç Paket Fiyatı: 500-1.000 TL
 • Ne Kadar Önce Görüşülmeli?: 15 GÜN
 • Hizmet İçeriği: Stüdyo Çekimi, Orjinal Kopya Teslim, Dış Mekan Çekimi, Yurtdışında Çekim, Ekip
 • Çekim Türleri: Düğün Belgeseli, Düğün Hikayesi, Düğün Klibi, Katalog Çekimi, Konsept Çekim, Nişan Çekimi, Save The Date, Trashday
 • Çekim Yapılan Mekanlar: İZMİR-ÇEŞME-TİRE-SELÇUK-KUŞADASI-URLA-SEFERİHİSAR-FOÇA-TÜM TÜRKİYE GENELİ

Yorumlar

Sırala

 1. Avatar
  Cansu & Alp
  Puan

  Yılmaz Bey ekibine sonsuz teşekkürlerimizi yolluyoruz save the date temalı muhteşem bir çekim yaptık an be an tüm güzel anlarımızı yakalamışlar çok memnun kaldık ::)

 2. Avatar
  SERAP ÇAĞRI
  Puan

  PROFESYONEL NE YAPTIĞINI NE YAPMASINI BİLEN BİR EKİP FOTOĞRAFLARIMIZ MASAL TADINDA TEŞEKKÜRLER SAMET VE TAYLAN

 3. Avatar
  İlknur
  Puan

  bir arkadaşımın tafsiyesi üzerine stüdyo elit ile görüştüm biz dış çekim yaptırdık hatta nasıl poz vereceğimizi bile bilmiorduk 🙂 ama yılmaz bey ve ekibi bize bu konuda yardımcı oldular ve sonuç: son derece doal ve muhteşem pozlar 🙂 tafsiye ederiz

 4. Avatar
  Peri & Hakan
  Puan

  Biz de deniz kıyısında dış çekim yaptırmıştık Yılmaz Beyle çalışmanın en güzel yanı gerçekten profesyonel olması ve bizi yönlendirmesi fotoğraflarımız okadar doğal ki sanki biri bizi dışardan takip etmiş ve çekmiş gibiydi fotoğrafları alınca inanamadık şimdi evimizin baş köşesini süslüyor <3 Teşekkürler

 5. Avatar
  Tarık Köse
  Puan

  Yılmaz Bey’e teşekkür ederim sayenizde çokkkkkk güzel anılarımız birikti. Başta ben kendim farklı pozlar olsun diye önceden araştırmıştım ama gerek yokmuş kendine has bir tarzıyla çok güzel fotoğraflarımız oldu.

 6. Avatar
  Selin demir
  Puan

  Çok memnun kaldım bir daha olsa ilk tercihim olacaktır

 7. Avatar
  buse akkuş
  Puan

  çok memnun kaldık teşekküler

Yorum yaz