Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
2000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Doğum çekimi
Doğum günü çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Stüdyo Ekrem Hakkında

İzmir şehrinin en köklü dış çekim ve düğün fotoğrafçısı olarak bilinen Stüdyo Ekrem Karşıyaka ilçesinde konumlanıyor. 1995 yılından beri atadan gelme bir donanım ile yolculuğuna devam eden stüdyo, birçok çekim türü ve olanakları ile başarısını kanıtlıyor. Sıcakkanlı, güler yüzlü ve güçlü ekibiyle siz çiftlerin özel günlerinizde yanınızda oluyorlar. Paket fiyatları ortalama 2000 TL'den başlamaktadır.

Çekim Türleri

Stüdyo Ekrem dış çekim ve düğün fotoğrafçısı hizmeti ile çiftlerin özel günlerine yardımcı olurken aile, çocuk ve doğum fotoğrafı çekimi ile de beğeni topluyor. Düğün belgeseli, düğün klibi, düğün hikayesi gibi hizmetleri ve çekim türlerine ek olarak nişan çekimi, save the date ve trashday hizmetleri öne çıkıyor.

Aynı zamanda katalog çekimi ve konsept çekim türleriyle de çeşitli alanlarda hizmetini sunan Stüdyo fotoğrafçılık sektörünün merkezi niteliğini taşıyor. Ülke genelinde tanıtım, kurumsal özel çekim, ürün fotoğrafı, mimari iç ve dış mekan çekimi ve özel video çekimi hizmeti de veriliyor.

Stüdyo Ekrem Karşıyaka Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Sunduğu hizmetler ve çekim türlerine göre fiyatları farklı aralıklarda belirleyen Stüdyo Ekrem, fiyat ve hizmet düzeyini eşit tutmaya özen gösteriyor. Her kitleye kusursuz hizmet sunan düğün fotoğrafçısı standart paket fiyatları 2.000 TL, her şey dahil paketi ise 3.000 TL olarak belirleniyor. Stüdyo hakkında detaylı bilgiye erişmek için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonuna uğramadan geçmeyin!

Sunduğu İmkanlar

Birçok farklı alanda çekim yapan ancak dış çekim ve düğün fotoğrafçısı alanında isminden söz ettiren Stüdyo Ekrem, geniş bir ekip ile çalışıyor. Stüdyo çekimi ve dış mekan çekimi haricinde şehir dışında ve yurt dışında da çekim yapma imkanı tanınıyor. Doğal ve özgün fotoğraf kareleri yakalayarak çiftleri mutlu eden fotoğrafçı ekibi, orijinal kopya teslimi yapma olanağıyla da takdir görüyor. Firma doğum günü çekimi yapmasıyla da her türlü organizasyonda etkin bir rol oynuyor.

Nerede? Nasıl Gidilir?

İzmir Karşıyaka’da konumlanan Stüdyo Ekrem, organizasyondan en az 6 hafta önce iletişim kurulmasını talep ediyor. Bu şekilde yapılan anlaşma sonrasında, çekimden 6 hafta sonra teslim yapılıyor. Düğün fotoğrafçısı stüdyosuna uğramak isterseniz adres şu şekilde:

Donanmacı, Cemal Gürsel Cd. No:336 D:A, 35530 Karşıyaka/İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Ülkenin her şehrine hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Doğum günü, aile, çocuk, doğum çekimi haricinde tanıtım çekimleri, kurumsal özel çekimler, ürün fotoğrafı ve mimari iç - dış mekan çekimi.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışı, yurt dışı çekimi ve ekip temini.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Stüdyo çekimi ve dış çekim hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Düğün belgeseli, klibi ve hikayesi haricinde fotoğraf albümü hazırlamak bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Dış çekimlerde doğal fotoğraflar çekmeye özen gösteren stüdyo, çiftlerin isteğine göre konsept oluşturabiliyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

6 hafta.

Stüdyo Ekrem düğün fiyatları ne kadar?

Stüdyo Ekrem düğün fiyatları Stüdyo Ekrem düğün fiyatları Stüdyo Ekrem organizasyon fiyatları ise 2000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Stüdyo Ekrem Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Stüdyo Ekrem

Yorum yaz