Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Orijinal fotoğrafların teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Şehir dışı hizmet
Trashday

Stüdyo Eda Hakkında

Ankara Keçiören bölgesinin en çok tercih edilen dış çekim fotoğrafçılarından biri olan Stüdyo Eda, özel günlerinizde sizi yalnız bırakmıyor. Çekim teknikleri ve deneyimiyle oldukça başarılı işler çıkaran fotoğrafçı, uygun fiyatları ile de çiftlerin yüzünü güldürmeyi başarıyor.

Çekim Türleri

Yılların eskitemediği stüdyo fotoğrafçılığından son dönemde sıkça tercih edilen dış çekim fotoğrafçılığına kadar her türde çekim gerçekleştiriyor. Fotoğrafçıda düğün öncesi, sırası ve sonrasında fotoğraf ve video çekimi imkanı bulunuyor. Düğün gününüzü hep güzel hatırlamanız için Eda Fotoğrafçılık düğün belgeseli de çekiyor. Dileyen çiftler için düğün klibi ve düğün hikayesi de seçenekler arasında.

Çekimlerinde özgünlükten yana çiftler için stüdyoda konsept çekim seçeneği mevcut. Stüdyo ya da dış çekim fark etmeksizin çiftler sevdikleri objelerle bir konsept oluşturabiliyor. Böylece aşklarının sembolü de çekimde çiftlere eşlik ediyor. Düğün öncesinde sevenlerini haberdar etmek için save the date çekimi yaptıran çiftler, düğün sonrasında da trashday çekimi ile günün stresini atarak keyifli vakit geçirebiliyor.

Stüdyo Eda Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı fiyatlarına baktıldığında firma, rakiplerinden bir adım öne çıkıyor. Kaliteyi uygun fiyata elde etmek isteyen gelin ve damat adayları için fotoğrafçının başlangıç paket fiyatları 1.000 TL’den başlıyor. Fiyatlar, paketin ve çekimin içeriğine göre değişiklik gösterebiliyor.

Siz de dilediğiniz çekime en uygun fiyatla kavuşmak için “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayabilirsiniz!

Olanakları

Fotoğrafçı, dış çekim yaptıracak çiftlere çeşitli konum seçenekleri sunuyor. Çiftlerin ve fotoğrafçının ortak görüşü ile karar verilen alanlarda çekim özenle gerçekleşiyor. Çekim için çiftlerin talebine göre Ankara çevresi illere gitmek de mümkün. Stüdyo Eda, gelin ve damat adaylarını bu süreçte yalnız bırakmıyor.

Çiftlerin her türlü ihtiyacının en kısa sürede karşılanması için süreç üç kişilik bir ekiple yürütülüyor. Bu deneyimli ekip, çekim boyunca çifte eşlik ederek her şeyin en iyi olması için çalışıyor. Işığın olabilecek en iyi şekilde kullanıldığından emin olunması için ekibe çekim boyunca bir de ışıkçı eşlik ediyor.

Nasıl Gidilir?

Ankara ili Keçiören ilçesinde bulunan fotoğrafçıya ulaşmak oldukça kolay. Çiftler Stüdyo Eda mevkiine M4 metro; 415, 440-5, 482 ve 488 numaralı otobüslerle rahatlıkla ulaşabilirler. Ulaşımını taksi ve özel araçlarıyla gerçekleştirmek isteyenler içinse stüdyonun açık adresi şöyledir:

23 Nisan, mahallesi, GÖBEKTE, Zorlu Sk. no:1/B, 06300 Keçiören / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Tüm şehirlerde hizmet verilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan çekimi, Jimmy Jib, sünnet, bebek ve çocuk çekimleri mevcuttur.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta önce randevu alabilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışında çekim hizmeti sunulmaktadır.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Ekip, ekipman, fotoğrafların elektronik teslimi mevcuttur.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Fotoğrafların basılı teslimi, düğün klibi teslimi vardır.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişiye özel konsept seçeneği mevcuttur.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ürünün teslim süresi dört haftadır.

Stüdyo Eda düğün fiyatları ne kadar?

Stüdyo Eda düğün fiyatları Stüdyo Eda düğün fiyatları Stüdyo Eda organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Stüdyo Eda Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Stüdyo Eda

Yorum yaz