Ankara Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün klibi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Stüdyo fotoğraf çekimi

Stüdyo Duvak Hakkında

Adından da anlaşılacağı üzere düğün fotoğraflarına yoğunlaşan ve fiyat performans oranı olarak muadillerine fark atan Stüdyo Duvak, Ankara’nın Çankaya ilçesinde Beşevler semtinde bulunuyor. Her türlü konseptte dış çekim ve düğün fotoğrafçılığı imkanı sunan bu firma, sade 1.000 TL’den başlayan fiyatları ile hizmet vermekte. Bu denli uygun tarifesi ve yaratıcı çekimler potansiyeli ile Stüdyo Duvak, sizleri bekliyor. Daha ayrıntılı bilgiler ve fiyat detayları için yazımıza göz atmayı ihmal etmeyin.

Olanaklar

Sınırsız hizmet kalitesi ve uzman ekip eşliğinde, en özel gününüz sonsuz kılınacak. Gerek stüdyo çekimi, gerek iç mekan, gerek dış mekan olanakları ile Stüdyo Duvak herkesi imrendiriyor. Son model ekipmanlar kullanan bu firma, istenirse düğün belgeseli tarzında videolar da hazırlamakta. Ses - görüntü - kurgu konusunda tecrübeli bir ekibin yer aldığı bu firma, hem sizlere hem de düğüne eşlik eden arkadaşlarınıza ve diğer katılımcılara da fotoğraflarda yer vermekte.

Beğeni yağmurlarına tutulan ve deneyimleyenler tarafından tavsiye üzerine tavsiye edilen bu firmanın yaptığı dış çekimler, oldukça enerjik ve sıra dışı hikayeleri ile sizleri büyüleyecek. Kimi zaman gölette, kimi zaman ormanın derinliklerinde, sonbaharın ağaçlarda oluşturduğu rengarenk cümbüş eşliğinde veya farklı mimarinin yer aldığı tarihi saraylarda dış çekim imkanı bulunmakta.

Stüdyo Duvak Dış Çekim Fotoğraf Fiyatları

Bu denli detaylı ve umulmadık güzelliklere vesile olan bu mekan, sizlere iki farklı paket hizmeti veriyor. Stüdyo Duvak ile başlangıç paketi adı verilen ve ses - montaj - görüntü ekibi eşliğinde teknolojik aygıtların kullanıldığı bir paket mevut. Üst düzey çekim olanağı sunan bu paket sadece 1.000 TL’den hizmet vermekte. Her şey dahil adı verilen ve kapsamlı konsept - dekorasyon seçenekleri barındıran pakete, başlangıç paketi özellikleri de dahil. Geniş çaplı bu paket ise, 2.000 lira civarında olup sizlere lüks kalitede hizmet vermekte. "Ücretsiz Teklif Al" bölümünden yararlanabilirsiniz.

Ne Zaman İletişime Geçilmeli?

Stüdyo Duvak ile etkinlikten 1 ay önce iletişime geçmeniz gerekmekte. Çekimler yapıldıktan sonra ise, istenirse fotoğraf olarak istenirse klip olarak sizlere görüntüler ulaştırılmakta. Yaklaşık 4 hafta içinde görseller elinizde olmuş olacaktır. Özenle üzerinde çalışılıp size en iyi haliyle ulaştırılmaktadır.

Nasıl Ulaşılır?

Toplu ulaşımın merkezinde yer alan Stüdyo Duvak, sabah 08:00 ile akşam 19:00 saatleri arasında hizmet vermekte. Buraya metro ile gelinebileceği gibi, Kızılay’dan kalkan herhangi bir Beşevler vasıtası ile de ulaşım mümkün. Beşevler Metro Durağı hemen karşısında bulunan bu stüdyoya kolaylıkla ulaşım sağlanabilir.

Dögol Cad. 51/6 Beşevler-Çankaya/Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Başta Ankara olmak üzere, istenirse tüm Türkiye'ye hizmet verilebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Her türlü dış çekim ve stüdyo çekimi yapılabilmekte.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 - 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Kişiye özel konsept hizmetinin haricinde, drone ile klip çekimi mümkün.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Donanımlı ışık - kamera ekipmanları ve alanında uzman bir fotoğraf ekibi, başlangıç paketine dahil.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paket ile, istenilen konseptte ve istenilen mekanda çekim yapılabilmekte.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Tarihi mekanda, doğa ve ormanda, çekim yapılmakta. İstenirse gelin arabası ile de fotoğraf - video çekimi yapılıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Yaklaşık olarak 1 ay içinde teslim ediliyor.

Stüdyo Duvak düğün fiyatları ne kadar?

Stüdyo Duvak düğün fiyatları Stüdyo Duvak düğün fiyatları Stüdyo Duvak organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Stüdyo Duvak Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Stüdyo Duvak

Yorum yaz