Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Stüdyo Cem Hakkında

Stüdyo Cem, İzmir’in Narlıdere ilçesinde, İzmir halkı başta olmak üzere şehir dışına da hizmet veriyor. 1994 yılından bu güne kaliteli hizmetleriyle yerini sabitlemiş bir dış çekim ve düğün fotoğrafçısı. 1000 TL’den başlayan başlangıç paketi fiyatları ile ilgili detaylı bilgiye ‘Fiyat Teklifi Al’ kısmından ulaşabilirsiniz. Yaşadığınız yerle sınırlı kalmadan bu mutlu gününüzü hayallerinizdeki mekanda ölümsüzleştirmek isterseniz DüğünBuketi.com ayrıcalıkları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çekim Türleri

Stüdyo Cem, çiftlerin ilk adımı olan söz ve nişan çekimlerini de yapıyor. Nişan çekimi isteğinize göre dış mekanda ayrı bir gün oluyor. Yeterli vakti olmayan veya klasik bir çekim isteyen çiftler için ise stüdyo çekimi seçenekler arasında. İçiniz rahat olsun, çünkü stüdyo çekimlerinde de arka plan doğal ve gerçekçi şekilde hazırlanıyor. Trend olan dış çekimler ister İzmir’in kordonunda isterseniz de Sasalı Doğal Yaşam Parkı gibi orman içinde yapılabiliyor. Mekan tercihi tamamen size kalmış.

Stüdyo Cem’in Sunduğu Hizmetler

Narlıdere ve İzmir’in diğer ilçelerinde olduğu kadar şehir dışında yapılan çekimlerde de profesyonel bir ekip sizinle oluyor. Stüdyo Cem, mekan konusunda kararsız kalan çiftlere mekan önerilerinde de bulunuyor. Sonraki süreç ise oldukça eğlenceli geçiyor. Vaktiniz varsa ve klasikten uzak bir fotoğraf albümünüz olsun isterseniz de Trash day çekimleri tavsiye ediliyor.

Tüm hazırlıkların zamanında yetişmesi için 6 hafta önce bize başvurup randevu almanız yeterli. Firma, çekim için özenle hazırlanıyor ve çekim günü herhangi bir aksaklık yaşanmıyor. Fotoğrafların orjinal kopya teslimi de 3 hafta kadar kısa bir zaman içerisinde elinizde oluyor.

Stüdyo Cem Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Stüdyo Cem, başlangıç paketi fiyatları 1.000 TL’den size sunuluyor. Başlangıç paketi içeriğinde ise, stüdyo çekimi, dış çekim ve fotoğrafların kopya teslimi bulunuyor. Daha kapsamlı bir çekim paketi isteyen çiftler için de save the date, ekip temini gibi hizmetlerin yer aldığı her şey dahil paketler 2.000 TL civarında fiyatlandırılıyor. Hayallerinizi bizimle paylaşın size en uygun içeriği hazırlayalım.

Nerede? Nasıl Gidilir?

Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı olan Stüdyo Cem, İzmir/ Narlıdere ilçesinde çiftlerin özel günlerini ölümsüzleştirmek için çalışıyor. Konumu gereği kolay ulaşılabilir stüdyoya gitmek isteyenler İzmir- Çeşme otoyolu üzerinde bulunan ilçeye geldiklerinde;  Mithat Paşa Caddesi No:327 Narlıdere adresinden faydalanabilir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir ve diğer şehirler.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan çekimi, konsept çekim ve katalog çekimi.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Bir ay önceden iletişime geçilmeli.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Trashday, şehir dışı çekim.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketi içeriğinde stüdyo çekimi, dış çekim ve fotoğrafların kopya teslimi bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Save the date, ekip temini gibi hizmetler yer alıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

3 haftada ürünler teslim ediliyor.

Stüdyo Cem düğün fiyatları ne kadar?

Stüdyo Cem düğün fiyatları Stüdyo Cem düğün fiyatları Stüdyo Cem organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Stüdyo Cem Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Stüdyo Cem

Yorum yaz