Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
2000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Doğum çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Stüdyo Beyaz Hakkında

İzmir ili Aliağa sınırları içinde yer alan Stüdyo Beyaz, dış çekim ve düğün fotoğrafçısı kategorisinde aranan isimlerden. Düğün paket çekimi fiyatları ise yalnızca 1000 TL’den başlıyor. Beyaz Photography olarak da bilinen bu firma hakkında en güncel bilgiyi edinebilmek için sizleri yazımızı okumaya davet ediyoruz.

Çekim Türleri

Stüdyo Beyaz, dış çekim fotoğrafları ile en özel anlarınızı ölümsüzleştirmek için yola çıkmış bir firma. Bu firma ile çalıştığınızda sizin de fark edeceğiniz üzere, fotoğraf çekimi sürecinde, çalışanların güler yüzlülüğü ve samimiyetiyle hiç olmadığı kadar enerjik bir vakit geçireceksiniz. Üstelik çekimin ve montaj işlemlerinin ardından sizlere teslim edilecek düğün albümü, tamamıyla sizin tasarımınız olacak.

Bu fotoğrafçı tarafından sunulan sayısız imkanlara ilave olarak, moda ve katalog çekimi gerçekleştirildiğini de belirtebiliriz. Klip tarzında kısa metrajlı video çekimlerinde de bu fotoğrafçı öne çıkmakta.

Stüdyo Beyaz Filmi Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Başlangıç paketi ile sunulan hizmetler aynı zamanda bütçenize de hitap ediyor. Stüdyo çekimi, dış çekim gibi olanaklar, başlangıç paketinde bulunuyor. Üstelik başlangıç fiyatları yalnızca 2.000 TL’den başlayarak hizmetinize sunuluyor.

Her şey dahil paket fiyatları ise içerik seçimine bağlı olarak değişmekle birlikte ortalama olarak 3.000 TL civarında. Konsept çeşitliliği ve temin edilen arka plan dekorları, Beyaz Photography tarafından her şey dahil paket ile sağlanıyor. DüğünBuketi Danışma Servisi ile ücretsiz bir şekilde iletişime geçerek tam da size göre bir düğün paketi belirleyebilirsiniz.

Olanakları

Anlaştığınız üzere çekilen görsellerin montaj ve düzenleme işlemleri sona erince, sizlere dijital veya basılı olarak albüm teslimi sağlanıyor. Albüm kapağı ve deseni arzunuza göre değişiklik göstermekte. Daha önceden planlanan içeriklerin teslimi ise ortalama olarak 4 haftayı buluyor. Beyaz Photography le 4 hafta önceden de iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir - Aliağa konumunda yer alan Stüdyo Beyaz, ulaşım olarak basit bit konumda yer alır. Otobüs ile 835 ve 837 sefer hatları kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca kişisel aracınız ile gitmek için açık adres,

Kültür Mahallesi Fevzi Paşa Caddesi No: 76/1-B 35800 Aliağa / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Arzu edilen herhangi bir lokasyonda hizmet sunuluyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Sünnet düğünü, doğum, nişan, mezuniyet ve diğer özel günlere ait çekimler yapılıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 - 3 hafta öncesinde iletişime geçilmesi yeterli olacaktır.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Biyometrik görsel tasarımı, barkovizyon ve projeksiyon hizmetleri bu firma tarafından sağlanmakta.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

En özel içeriklerin dahil olduğu bu pakette hem dış çekim imkanı hem de stüdyo çekim imkanı bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Stüdyo çekim olanağına ilave olarak, arka plan seçimi bu pakette mevcut. Dış çekim için de düğün belgeseli veya düğün hikayesi imkanı bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişiye özel dekorasyon içeriklerinin bulunduğu bu firma ile, göl kenarında veya ormanın derinliklerinde unutamayacağınız bir çekim sizleri bekliyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

4 hafta içinde ürünler teslim ediliyor.

Stüdyo Beyaz düğün fiyatları ne kadar?

Stüdyo Beyaz düğün fiyatları Stüdyo Beyaz düğün fiyatları Stüdyo Beyaz organizasyon fiyatları ise 2000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Stüdyo Beyaz Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Stüdyo Beyaz

Yorum yaz