Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
2000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Stüdyo Art Hakkında

Ankara - Çankaya konumunda yer alan Stüdyo Art, dış çekim ve düğün fotoğrafçısı alanında deneyen çiftler tarafından fazlasıyla öneriliyor. Ekipman kalitesi ve geniş olanaklar ile en güzel çekimlere sahne olan bu fotoğrafçı, Art Fotoğraf Stüdyosu olarak da biliniyor. Burada gerçekleştirilecek dış çekim fiyatları yalnızca 2.000 TL’den başlıyor ve muhteşem bir çekim imkanı sunuyor.

Çekim Türleri

Bu fotoğrafçı, sadece dış çekim değil, diğer türlerde de oldukça tercih ediliyor. Düğün fotoğrafçısı, çiftlerle diyaloglarının samimi olmasıyla tanınıyor. Düğün boyunca çiftlerin en özel, doğal ve sıra dışı anlarını fotoğraflayıp, videoya çekmeyi amaçlıyor.

Düğün klibi, düğün belgeseli ve düğün hikayesi çekim imkanı bulunan Art Fotoğraf Stüdyosu ile  çiftler tarafından kararlaştırılan mekanlarda çekim yapılıyor. Stüdyo çekim imkanı ile arkaya konulan fonlar sayesinde muhteşem ışıltınız şahlanıyor. Albüm kapağı, kendi zevk ve isteklerinize göre tasarlanabiliyor.

Nişan çekimi imkanı da sunan düğün fotoğrafçısı güzel anılarınızı biriktirmeyi amaçlıyor. Güncel kategorilerden olan save the date ve tarshday çekim seçenekleri de bu firma tarafından sağlanmakta. Yurt dışı ve şehir dışı çekimleriyle de oldukça tercih ediliyor. Muhteşem gün batımında ışıldayan sizlerin hikayesini çekmek için sizleri bekliyor.

Stüdyo Art Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Ankara’nın ve Türkiye’nin en dikkat çeken ve beğenilen düğün fotoğrafçılarından olan Art Fotoğraf Stüdyosu, seçmiş olduğunuz paket seçeneklerine göre fiyat farklılığı gösteriyor. Başlangıç paketi fiyatları 2.000 TL‘den başlayarak sizlere hizmet sunuyor. Her şey dahil paket fiyatları ise ortalama olarak 3.000 TL’den başlıyor.

Trendi takip eden ve modern çekimler gerçekleştiren bu ekip ile çalışmak için Ücretsiz Teklif Al butonunu tıklayarak size özel fiyat tekliflerine sahip olabilirsiniz.

Olanakları

Stüdyo Art, samimi takımı ve dostane çekimleriyle adından söz ettiriyor. Fotoğraf çekimlerinde ise sizlere eğlenceli bir çekim imkanı sağlanıyor. Görsellerin basılı veya dijital bir orijinal çıktısı, tüm paketlerde sizlere teslim ediliyor. Bu teslim süresi 3 hafta gibi bir süreyi kapsıyor. Düğün fotoğrafçısı ile çalışmak için ise 4 hafta önceden iletişime geçmeniz yeterli oluyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara ili Çankaya ilçesi konumunda yer alan Art Fotoğraf Stüdyosu, ulaşım açısından kolay bir lokasyonda bulunuyor. Otobüs ile 220-7, 267, 445, 448, 508-5 EGO seferleriyle ulaşım sağlanabiliyor. Metro ile M1- M2- M3 ile ulaşım sağlanıyor. Ayrıca BAŞKENTRAY ve Ankaray A1 ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Şahsi araçlarınızla ulaşabilmeniz için açık adres ise hemen burada: Anıttepe Mh. Akdeniz Cd. No: 5 / A (Anıtkabir Karşısı) Maltepe - Çankaya / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Başta İç Anadolu olmak üzere, arzu edilmesi dahilinde ülke geneline hizmet sunuluyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün fotoğrafçılığı çekiminin yanında düğün belgeseli ve düğün hikayesi çekimleri de mümkün.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 - 4 hafta önce iletişime geçilmesi yeterli olacaktır.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

En modern konseptlerin sunulduğu bu firmada, trashday ve save the date imkanı da mümkün.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Dış çekim imkanı ve stüdyo çekim olanağı burada bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Dış çekim imkanının arzu ettiğiniz mekanda gerçekleştirilmesi ve düğün hikayesi, bu pakette bulunmakta.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Buğdayların sapsarı ışığında veya Akdeniz'in görkemli sularında unutulmaz bir çekim gerçekleştirebilirsiniz.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ortalama olarak 3 hafta içinde teslim ediliyor.

Stüdyo Art düğün fiyatları ne kadar?

Stüdyo Art düğün fiyatları Stüdyo Art düğün fiyatları Stüdyo Art organizasyon fiyatları ise 2000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Stüdyo Art Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Stüdyo Art

Yorum yaz