Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1500 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip tedariğI
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Stüdyo fotoğraf çekimi
Şehir dışı hizmet

Stüdyo Alyans Hakkında

Stüdyo Alyans, İzmir'in Aliağa ilçesinde konumlanıyor..500 TL'den başlayan fiyatları, aldığınız hizmetlere göre 1500 TL'ye kadar çıkabiliyor. Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı denilince ilk akla gelen isimler arasında yer alan Alyans, İzmir'in dört bir yanında hizmet verebiliyor.

Çekim Türleri

Stüdyo Alyans dış çekim imkanları ile evlilik hazırlığında olan çiftlere farklı mekan ve konsept seçenekleri sunuyor. Bu firma, düğün hikayenizi üzerinden uzun zaman geçse bile yeniden izleyebileceğiniz keyifli dakikalar olması için hazırlıyor. Düğün fotoğrafçısı aynı zamanda konsept çekim hizmeti sunuyor.

Alyans Photography Videography, düğüne dair fotoğraf ve videolarınızı hazırlamak ile yetinmiyor aynı zamanda nişan, söz, mezuniyet, sünnet ve doğum günü gibi özel günlerinizde dahi sizlerle birlikte oluyor. Hamile, bebek ve çocuk fotoğrafçılığı hizmeti de veriyor. Alyans Fotoğrafçılık moda çekimi, bahçe çekimi, ürün fotoğrafı çekimi ve fabrika, iş yeri fotoğrafı çekimi hizmeti de sağlıyor. Düğün fotoğrafçısı gündelik hayatta ihtiyaç duyabileceğiniz kimlik, ehliyet, pasaport, Schengen fotoğraf çekimi de gerçekleştiriyor.

Stüdyo Alyans Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Bu firma ile başlangıç paket fiyatları yaklaşık olarak, 1.500 TL - 2.000 TL aralığı belirleniyor. Çekim türleri ve alınan hizmetlere göre fiyatlar değişkenlik gösteriyor. Sorularınız ve ayrıntılı bilgi alabilmek için “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak formu doldurmanız yeterli.

Olanakları

Stüdyo Alyans stüdyo çekimi hizmeti ile birçok farklı konseptte çekimler yapılıyor. Volkswagen Transporter araç ile çiftler çekimin gerçekleşeceği mekana ulaştırılıyor. Dilerseniz pembe Vosvos ile fotoğraf çekilme imkanı bulunuyor. Çekimler sırasında dilerseniz dış mekan bahçe aksesuarları, özel bisiklet, stand çiçek, salıncak, çadır, çanta, nostaljik ürünler kullanılabiliyor.

Son teknoloji ekipmanların tercih edildiği çekimlerde drone ile havadan fotoğraf ve video çekimi imkanı da sunuluyor. Önceden kararlaştırılmış lokasyonlarda yapılan çekimler sırasında çiftlere ekip temini sağlanıyor. Stüdyo Alyans fotoğraf albümleri, çerçeveli posterler ve fotoğraf baskıları ve 200-400 arasında fotoğrafın seçildiği özel paketleri sizlere sunuyor.

Nerededir?

Alyans Fotoğrafçılık İzmir'in Aliağa ilçesinde hizmet veriyor. İZBAN seferleri ile firmaya ulaşım sağlayabilirsiniz. Açık adresi ise şöyle;

Fevzi Paşa Cd. 73-67, Kurtuluş, 35800 Aliağa / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul geneline hizmet sunuluyor. Arzu edenler için farklı çekim lokasyonları da belirlenebilmekte.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Sünnet düğünü, mezuniyet, bekarlığa veda partisi gibi çeşitli özel gün organizasyonları, bu firma tarafından çekilmekte.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 2 - 3 hafta önce iletişime geçilmesi yeterli olacaktır.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Drone ve jimmy jib gibi kaliteden ödün vermeyen ekipmanlar kullanılmakta.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Bu paket ile, fotoğrafların çıktısını, dijital halde veya basılı halde alabileceksiniz.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Bu paket ile, kısa metrajlı video hazırlanmakta. Arzu edenler düğün hikayesi çekiminden de yararlanabilir.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Çiftlerin belirledikleri konsept üzerinden çalışmalar yürütüyor. Kararsız kalan çiftler için kimi konseptler, trashday veya save the date olarak belirtilebilir.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ürünün teslim süresi 4 haftadır.

Stüdyo Alyans düğün fiyatları ne kadar?

Stüdyo Alyans düğün fiyatları Stüdyo Alyans düğün fiyatları Stüdyo Alyans organizasyon fiyatları ise 1500 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Stüdyo Alyans Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Stüdyo Alyans

Yorum yaz