Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Studio Spot Hakkında

Dilerseniz stüdyo ortamında, isterseniz de dış çekim mekanlarında harika anlarınızı kayıt altına alabileceğiniz bir düğün fotoğrafçısı var karşınızda. İstanbul ili Kadıköy ilçesinde bulunan Studio Spot, diğer şehirlere de hizmet vermektedir. Geriye birbirinden farklı hatıralarınızı bırakabileceğiniz güzel gününüzde, 45 yılı aşkın tecrübesiyle seçebileceğiniz bir firmadır. Paketleri ve dış çekim olanakları 1000 TL gibi fiyatları ile hizmet vermektedir.

Özellikler

Başlangıç paketinde bulunan stüdyo çekim hizmetinde, istediğiniz temaya ve konsepte uyun fotoğraf çekimi yapılmakta. Arka plan görselini arzunuza göre belirleyebileceğiniz gibi, kullanılacak dekorlar da sizin hayal gücünüze göre şekillenmekte.

Dış mekan çekimlerinde de eline su döktürmeyen Foto Stüdyo Spot, isterseniz nehir kenarında veya göl kenarında, asırlık bir ağacın gölgesinde veya ormanın içinde yani, fikrinize göre şekillenen farklı farklı lokasyonlarda çekim yapabilmeyi mümkün kılıyor.  Tarihi mekanların içinde çekim yapabileceğiniz gibi, save the date veya trash day konsepti ile, sahil kenarında veya denizin ortasında da unutulmaz çekimler yapılıyor.

Her şey dahil paket ile düğün hikayesi adında, büyük güne hazırlık aşamasından başlayarak son dansa kadar uzanan vakitte bütün detayları saniye saniye özetleyerek fotoğraf ve video olarak sunan bir konsept mevcut. Yine her şey dahil pakette düğün organizasyonunda da çekim yapılıyor ve konuklara ait olan kişisel görüntüler davetlilere dağıtılıyor.

Studio Spot Düğün Fotoğrafçısı ve Dış Çekim Fiyatları

Fotoğraf kalitesi ve pozlama opsiyonları ile göz dolduran Studio Spot, uygun fiyatlarıyla da sizleri şaşırtacak. 1.000 TL’den başlayan fiyatlar, çekim türü ve kullanılan ekipmana bağlı olarak 1.500 TL’ye kadar ulaşmakta.

Ek Olanaklar

Foto Studio Spot, 45 yıllık deneyimini düğün fotoğrafçılığına olduğu kadar diğer kategori fotoğraf çekimlerine de borçlu. Mezuniyetlerin aranan ismi olan Studio Spot, şimdiye kadar sayısız öğrencinin heyecanını fotoğraflamış ve sayısız aile çekimlerine eşlik etmiştir. Bebek, çocuk ve sünnet düğünü çekimlerinde de oldukça başarılı olan bu fotoğraf firması, moda ve katalog çapında tanıtım çekimleri de yapmakta.

Nerededir? Nasıl Ulaşılır?

İstanbul’un merkezi Kadıköy’de bulunan bu firmaya toplu taşıma ile de ulaşabilirsiniz. Marmaray Feneryolu durağının hemen karşısında konumlanan Studio Spot, otobüs duraklarına da çok yakın. Firmanın açık adresi ise şu şekilde:

Feneryolu, Bağdat Cd. No:127/A, 34724 Kadıköy / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Tüm Türkiye'ye itinayla hizmet götürülmekte.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan, mezuniyet ve sünnet düğünlerinde çekim yapılmakta. Ayrıca aile fotoğrafları ile çocuk - bebek fotoğrafları da çekilmekte.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 - 4 hafta önce iletişime geçseniz yeterli olacaktır.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Ajans bazlı katalog çekimleri, ürün tanıtımı, kurumsal çekimler ve sanayi çekimleri ilave özelliklerden bazıları.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Stüdyo çekimi ve gerekli ekipman ve uzman bir ekip, başlangıç paketi ile sizlere hizmet sağlamakta.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketine ek olarak her şey dahil pakette, dış mekan çekimi, organizasyon esnasında çekim ve düğün hikayesi tarzında klipler bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Sizin fikirlerinizin eşliğinde dış çekime dair bir konsept belirleniyor. Şu ana kadar çekim yapılan bazı konseptler; deniz kenarı, göl kenarı, ormanlık alan ve çeşitli açık alanlar olarak tanımlanabilir.

Ürünün teslim süresi nedir?

Yaklaşık olarak 3 - 4 hafta içinde ürün elinizde olacaktır.

Studio Spot düğün fiyatları ne kadar?

Studio Spot düğün fiyatları Studio Spot düğün fiyatları Studio Spot organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Studio Spot Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Studio Spot

Yorum yaz