Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Studio Siyah Beyaz Hakkında

Ankara ili Çankaya ilçesindeki stüdyosunda iç mekan çekimi ya da plato çekimi de gerçekleştiren bu firma aynı zamanda, yurt içi ve yurt dışında da hizmet veriyor. Yalnızca 1.000 TL'den başlayan ekonomik fiyatları ile çekim yapan bu dış çekim ve düğün fotoğrafçısı en kısa sürede anılarını çiftlere ulaştırıyor. Sitede bulunan ücretsiz formu doldurarak Stüdyo Siyah Beyaz ile ilgili en güncel bilgileri alabilirsiniz.

Çekim Olanakları

Stüdyo Siyah Beyaz ile hayallerinizdeki her türlü düğün çekimi gerçekleştirilebilmekte. Plato çekimi, stüdyo çekimi, konsept çekim, iç ve dış mekan çekimi konusunda usta olan bu fotoğrafçı, aynı zamanda montajlı videolar üretmekte de eline su döktürmüyor. Düğün videosu, düğün albümü, düğün belgeseli gibi hizmetlerle anılarınız, ilk günkü tazeliğinde kalacak.

Yağmur, kar, güneş ya da ışık faktörlerinin ikinci planda kaldığı çift odaklı katalog ağırlıklı çekimler, dış mekan çekimi alternatiflerinden yalnızca bir kaçı. Uludağ ya da Anıtkabir fark etmeden tarihi, turistik ve doğal alanlarda arzu edilen çekim gerçekleştiriliyor.

Studio Siyah Beyaz Fiyatları

Bu dış çekim ve düğün fotoğrafçısı, hizmet kapsamı ile olduğu kadar fiyatları ile de dillerden düşmüyor. 1.000 TL’den başlayan düğün çekimleri başlangıç paket ile sizlerle. Düğün albümü, düğün belgeseli, düğün videosu ile anılarınızın hazırlandığı kapsamlı bir diğer paket ise, ortalama olarak 1.500 TL. Bütün bunlara ek olarak, tüm hizmet çıktıları 3 hafta gibi kısa bir sürede gelin ve damat ile buluşturuyor.

Studio Siyah Beyaz çekim fiyatları hakkında DüğünBuketi ekibi ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Sitede bulunan ücretsiz formu istediğiniz çekim ve diğer kriterlerle doldurarak en cazip fiyat teklifini alabilirsiniz.

İlave Hizmetler

Save the date çekimi isteyen çiftler rahat kıyafetleri ile güzel dış çekim pozları verip evleneceklerini herkese duyurabiliyor. Kum, deniz, güneş üçlüsünün önde olduğu trashday pozlarında, gelinlik ve damatlıkla uzanarak poz vermek mümkün. Kıyafet endişesi yaşamadan kırlarda koşmak isteyen gelin ve damatlar için de trashday tavsiye edilmekte.

Stüdyo Siyah Beyaz Nerededir? Nasıl Ulaşılır?

3 hafta önceden iletişime geçilmesini tavsiye eden düğün fotoğrafçısı iç mekan çekimi için istediğiniz mekanda ya da stüdyosunda sizleri bekliyor. Çekim esnasında er daim yanınızda olan bu firmanın açık adresi hemen burada: Tunalı Hilmi Caddesi No: 7 /A Çankaya – Ankara. Firmaya ulaşım için, Kızılay Metrosu'nu tercih edebilir, ardından da Tunalı Hilmi güzergahlı dolmuşları kullanabilirsiniz.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Yurt içi veya yurt dışı fark etmeksizin her mekanda hizmet verilebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan, sünnet düğünü, kına gecesi gibi etkinliklere dair çekimler bütün düğün çekimlerine ilave olarak burada gerçekleştirilmekte.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 - 3 hafta önce iletişime geçilmesi yeterli olacaktır.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Firmanın düğün esnasında da çekim gerçekleştiriyor olması ve bu çekimleri sıra dışı ekipmanlarla yapıyor olması, firmanın en önemli özelliklerinden.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Düğün albümü, dış çekim ve buna ek olarak arzu edilen konsept çekim hizmetleri başlangıç paketi ile sizlere sunulmakta.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Düğün videosu, düğün belgeseli gibi olanakların bulunduğu, her şey dahil pakette tüm başlangıç paket içerikleri mevcut.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Çiftlerin tercihi doğrultusunda, gelin tagı, gazeba veya diğer background uygulamaları da kullanılabilmekte.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ortalama olarak, 3 hafta gibi bir sürede teslim ediliyor.

Studio Siyah Beyaz düğün fiyatları ne kadar?

Studio Siyah Beyaz düğün fiyatları Studio Siyah Beyaz düğün fiyatları Studio Siyah Beyaz organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Studio Siyah Beyaz Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Studio Siyah Beyaz

Yorum yaz