Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Doğum günü çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi

Studio Gölge Hakkında

Ankara ili Keçiören ilçesinde düğün fotoğrafçısı hizmeti sunan Studio Gölge, en özel anlarınızı ölümsüzleştirmek için çalışıyor. Üç farklı lokasyonda hizmet veren düğün fotoğrafçısı üstün kalite anlayışı ile sizlerden gelen yorumları değerlendiriyor. Dış çekim fiyatları ortalama olarak 1.000 TL'den başlayan ve oldukça uygun fiyatları olan düğün fotoğrafçısı düğününüzün her anınızda yanınızda bulunuyor.

Çekim Türleri

Studio Gölge ekibi dış çekim hizmeti sürecinde çiftler ile anlaşarak çiftlerin dilediği mekanlarda çekimi gerçekleştirebiliyor. Dış çekim hizmeti seçenekleri arasında şehir dışı çekim imkanı da bulunuyor. Düğün boyunca fotoğraf ve video çekimi yapan düğün fotoğrafçısı aynı zamanda düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi hizmetlerini de sunuyor.

Aynı zamanda katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, kına çekimi, kokteyl çekimi, tören ve toplantı çekimi, balo çekimi, doğum günü çekimi, ürün çekimleri, boş mekan çekimleri, tanıtım filmleri, Save the date çekim ve kişisel çekim hizmetleri bulunuyor.

Studio Gölge Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Cazip fiyatları ile her bütçeye uygun teklifler sunan düğün fotoğrafçısı, seçtiğiniz hizmetlere göre farklı fiyat aralıkları belirliyor. Stüdyo Gölge dış çekim başlangıç fiyatları 1000-1500TL arasında değişiyor. Sorularınız ve ayrıntılı bilgi alabilmek için “Teklif Al” butonuna tıklayarak formu doldurmanız yeterli.

Olanakları

Düğün fotoğrafçısı stüdyo çekim, dış mekan çekimi, şehir dışı çekim ve yurt dışı çekim hizmeti sunuyor. Çiftler ekip ile anlaşarak diledikleri ve uygun görülen mekanlarda bu özel anlarını kusursuz görüntülerle taçlandırabiliyor.

Çiftlere ekip temini yapılıyor ve orijinal fotoğraf teslim yapılıyor. 5 hafta gibi bir sürede çekimlerinizi teslim alabiliyorsunuz. Çekim türünüze göre çekim sonrasında gelin ve damat albümü, çocuk albümü, sünnet albümü hazırlanarak sizlere sunuluyor.

Stüdyo Gölge Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara ili Keçiören ilçesinden bulun Studio Gölge üç farklı lokasyonda hizmet veriyor. Toplu taşıma ile merkez şubeye ulaşım sağlamak isteyenler Kızılay’dan 195-1, 191, 192 otobüsleri ile 13188 durağında indikten sonra 203-7 otobüsünü kullanarak 21041 Faik Erbağı Okulu durağında inerek ulaşım sağlayabilirler.

Özel aracı ile ulaşım sağlamak isteyenler için açık adres: Merkez Şube: Yunus Emre Caddesi 128/b Etlik-İncirli / Ankara. Şube-1: Eskişehir Yolu Mesa Koru Kavşağı ANSE MDM Çayyolu / Ankara. Şube-2: Mithatpaşa Caddesi No:76 Çankaya / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Ankara ili ve şehir dışı çekim hizmetleri bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan, kına, kokteyl, balo, tören, katalog çekimi ve kişisel çekim hizmetleri bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta öncesinde iletişime geçilmesi yeterli olacaktır.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışı çekim hizmeti bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Stüdyo çekimi, çekimlerin orjinal teslimi hizmeti bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Dış çekim, ekip temini, düğün belgeseli, düğün klibi, düğün hikayesi hizmetleri bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Stüdyo çekimi, dış mekan ve şehir dışı çekim konseptleri bulunuyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ürün teslim süresi 5 haftadır.

Studio Gölge düğün fiyatları ne kadar?

Studio Gölge düğün fiyatları Studio Gölge düğün fiyatları Studio Gölge organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Studio Gölge Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Studio Gölge

Yorum yaz