Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1500 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Orijinal fotoğrafların teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip tedariğI
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Şehir dışı hizmet
Trashday

Star Fotoğrafçılık Hakkında

Star Fotoğrafçılık, İzmir Narlıdere konumunda dış çekim ve düğün fotoğrafçısı sektöründe hizmet veriyor. Yeni evlenecek çiftler tarafından yoğun bir talep gören stüdyo, düğününüzün en güzel anlarını unutulmaz kılıyor. Hayatınız boyunca saklayacağınız, zaman içerisinde bakarak aynı duyguyu yaşayacağınız kareler için profesyonel bir ekiple çalışma şansına kolaylıkla sahip oluyorsunuz. Dış çekim ve düğün fotoğrafçısının başlangıç paket fiyatları 1.500 TL olarak size sunuluyor.

Çekim Türleri

Stüdyo Star, düğün günü boyunca çekilen fotoğraf ve videolar ile çeşitli hazırlıklar yapıyor. Yapılan hazırlıklar hem fotoğraf hem de videolar üzerinden oluyor. Bunlar düğün hikayesi, düğün klibi ve düğün belgeseli olarak adlandırılıyor. Düğününüzün en özel anlarını barındıran bu hareketli kayıtlar ile o günü tekrar yaşayabiliyorsunuz.

Aynı zamanda nişan sürecinden çekime başlayabilen ekiple tüm özel günlerinizi paylaşabilirsiniz. Düğün öncesinde save the date, düğün sonrasında trashday çekim talebinde de bulanabilirsiniz. Stüdyoda konsept çekim yapan stüdyo, dış çekim için de isteğe göre konsept çalışabilir.

Çekim Hizmetleri

Star Fotoğrafçılık, çekim hizmetleriyle başarılı çalışmaların altına imza atmaya devam ediyor. Şehir dışı çekim hizmeti ile farklı destinasyonlardaki çiftlere de hizmet veriyor. Gelin ve damatlar nerede olurlarsa olsunlar, her noktaya ekip temini yapılıyor. Böylece her geçen gün daha geniş kitlelere ulaşılabiliyor.

İstediğiniz günde hizmet alabilmek için 1-2 hafta önceden iletişime geçerek stüdyo tarafından randevunuzu netleştirebilirsiniz. Ürün teslimini de 2 hafta sonrasında alabilirsiniz.

Star Fotoğrafçılık Narlıdere Dış Çekim Fiyatları

Bulunduğu sektörde uygun ve avantajlı fiyatları ile dikkat çeken düğün fotoğrafçısı, çiftlerin arzularına öncelik veriyor. Samimi, sıcak ve keyifli geçen bir çekim sürecine tanıklık edilecek hizmetlerin başlangıç fiyatı 1.500 TL'dir. Her şey dahil paket fiyatları da 2.000 TL'den başlıyor.

Siz de bu başarılı ekiple birlikte çalışmak istiyorsanız DüğünBuketi üzerinde yer alan telefon numarasıyla iletişim sağlayabilirsiniz.

Nerededir?

İzmir Narlıdere ilçesinde yer alan Star Fotoğrafçılık, çeşitli ulaşım araçlarıyla gidilebilecek bir noktada bulunuyor. Otobüs, dolmuş, taksi ve özel araç, ulaşım için tercih edilebiliyor. Siz de özel aracınızla stüdyoya gitmeyi düşünüyorsanız, açık adres şu şekildedir: Çamtepe, Mithatpaşa Cd. No:263, 35320 Narlıdere / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir başta olmak üzere çevre illere hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Moda fotoğrafçılığı, ürün tanıtım çekimleri, katalog çekimleri ve reklam fotoğrafçılığı yapıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1-2 hafta önceden randevu alabilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Ekip temini, trashday ve save the date çekimleri, orijinal fotoğraf teslimi ek avantajlar olarak sunuluyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Ücretsiz teklif formunu doldurarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Dış çekim, düğün hikayesi, konsept çekim ve stüdyo çekimi yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Konsept çekim, çiftlere göre değişiyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

2 hafta sonrasında fotoğraf ve videoların teslimi yapılıyor.

Star Fotoğrafçılık düğün fiyatları ne kadar?

Star Fotoğrafçılık düğün fiyatları Star Fotoğrafçılık düğün fiyatları Star Fotoğrafçılık organizasyon fiyatları ise 1500 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Star Fotoğrafçılık Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Star Fotoğrafçılık

Yorum yaz