İstanbul Konferans ve Toplantı Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
150 ₺
Hafta İçi
200 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
250
Min
500
Max
Açık Davet Alanı
500
Min
750
Max
Kır Bahçesi Alanı
500
Min
750
Max
Otopark
500
Araç

Mekan Özellikleri

  • Engelliye uygun giriş
  • Kolonsuz salon
  • Şehir merkezinde
  • Yüksek tavan
  • Açık alan
  • Doğa manzaralı

İmkanlar

Catering
Karşılama Için hostes
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Servis elemanı
Barkovizyon ve led ekran

Spicy Orman Evi Hakkında

İstanbul‘da kurumsal hayatın gereği olarak, saatlerimizin geçtiği yüksek binalarda ve ofis ortamlarında doğadan çok uzakta kalıyoruz. Doğa hasretine son verip, bol oksijen alabileceğiniz bir ortamda iş toplantılarınızı gerçekleştirmek Spicy Orman Evi ile hayal olmaktan çıkıyor. Avrupa Yakası'nın merkezlerinden Eyüp semtinde yer alan mekan, doğa ve kurumsal hayatı bir araya getirerek imkansızı başarıyor. Hem şık hem de doğal bir ortamda, en uygun fiyatları ile birlikte konferans ve toplantı gerçekleştirmek için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

Spicy Orman Evi Özellikleri Nelerdir?

Eyüp semtinde, ağaçların ve yeşilin size eşlik edeceği konferans ve toplantılarınızı daha iyi bir kalitede gerçekleştirebilmeniz için mekan, sizlere birçok imkan sunuyor. Spicy etkinlik sorumlusu, organizasyonlarınızı sorunsuz ve kaliteli bir biçimde yapabilmeniz konusunda destek oluyor. Barkovizyon ve led ekran sayesinde sunumlarınızı kesintisiz bir şekilde gerçekleştirebilme imkanına sahipsiniz. Servis elemanlarının eşliğinde getirilen menülerde etkinlik öncesi menü tadımı ve değişikliği seçenekleri de mevcuttur.

Uygun Fiyatları ve Sunulan İmkanları Nedir?

Spicy Orman Evi ‘nde konferans ve toplantı gibi organizasyon gerçekleştirmek isteyenlere başlangıç ve her şey dahil olmak üzere iki çeşit paket imkanı sunulmaktadır. Müşterilerinizi veya çalışanlarınızı, en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bir hizmetle ağırlamak istiyorsanız, ‘’Her şey dahil Paketi’’ tam size göre! Işık - ses hizmetleri, isteğe göre salon düzenlemesi, organizasyon ekibi, yemek servisi gibi imkanlarla, profesyonel eller eşliğinde hazırlanmış bir mekanda müşterilerinizi ağırlayabilirsiniz. Lezzetti ile şölen yaratan catering ekibinin hazırladığı yemekli menü seçeneğinin fiyatları, hafta içi 150 TL ve hafta sonu 200 TL civarındadır. Tercihinizi kokteylden yana kullanmak isterseniz; hafta içi 100 TL, hafta sonu 150 TL şeklinde ücretlendirilmektedir. Daha uygun bütçeye hitap eden bir paket tercih etmek isteyenler içinde ‘’Başlangıç Paketi’’ ile barkovizyon ve led ekran ve istediğiniz salonu seçebilme imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul gibi metropol bir şehir merkezinde, doğayla iç içe bir mekan vadeden Orman Evi, Eyüp Semtinin Mithatpaşa Mahallesi'nde yer almaktadır. Toplu taşıma seçeneklerinin yanında araçla gitmek isteyen misafirleriniz için 500 kişilik bir otopark alanı bulunmaktadır. Daha ayrıntılı konum bilgileri için açık adres; Mithatpaşa Mahallesi, Spicy Orman Evi, Eyüp / İstanbul.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü gibi etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

6 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Menü tadımı ve menüde değişiklik imkanı sunuluyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Barkovizyon ve led ekran, istediğiniz salonu seçebilme imkanı bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Işık - ses hizmetleri, isteğe göre salon düzenlemesi, organizasyon ekibi, yemek servisi gibi imkanlardan yararlanabilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

750 kişilik kır bahçesi ve 500 kişilik kapalı alanı bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl menü, beyaz ve kırmızı et menü, diyabet, vegan, vejetaryen ve çocuklara özel menü çeşitleri bulunuyor.

Spicy Orman Evi konferans ve toplantı fiyatları ne kadar?

Spicy Orman Evi konferans ve toplantı fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 100 TL, hafta içi yemekli kişi başı 150 TL, Spicy Orman Evi konferans ve toplantı fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 150 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 200 TL,

Spicy Orman Evi Kaç kişilik konferans ve toplantı kapasitesine sahiptir?

Spicy Orman Evi açık alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 250 - 500 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Şirket yemeği aracılığı ile gitmiştim. Filmlerdeymiş gibi bir hissiyat yaratıyor insanın üstünde . Tabak altlıklarına bayıldımm. İnsanın burda, etkinliği geçtim yaşayası geliyor o kadar güzel . Servislerden de herşeyden memnun kaldık.

Yorum yaz