Soylu Düğün Salonu Hakkında

İstanbul'un Kağıthane ilçesinde hizmet vermekte olan Soylu Düğün Salonu, modern görünümü ile kalıcı müşteri potansiyeli oluşturarak hizmet sunmaktadır. Kalıcı ve sadık müşteri potansiyelini kısa sürede oluşturan mekanda bir gece misafir olmanız mümkündür. Böylelikle soru işaretlerinize bir çözüm bularak tercih edeceğiniz bir mekan olacaktır. Salon hakkında bilmek istediklerinizi bir gece tecrübe ederek öğrenebileceğiniz, çalışan ilişkilerini ve fiyat bilgilerini ayrıntılı konuşabileceğiniz fırsatlar sunmaktadır.

Soylu Düğün Salonu, müşterilerine düğünden önce prova yapma imkanı sunarak her ayrıntıyı hesaplamakta, netleştirilen ücretten ekstra bir ücret talep etmemektedir. Profesyonel ekipleri, prova imkanları ve müşteri memnuniyetine verdiği önem ile unutulmaz davetlerinizi süslemektedir. İstanbul Çeliktepe’de bulunan Soylu Düğün Salonu, hayallerinizdeki düğünde, her ayrıntı ile özenle ilgilenerek sizi kötü sürprizlerden korumaktadır.

Soylu Düğün Salonu Kaç Kişiliktir? Kapasite Seçenekleri Nelerdir?

Soylu Düğün Salonu, 600 kişilik bir alana sahiptir. Davetinizden önce prova yapma imkanı sunmakta ve tecrübe ve birikimi sizlerle paylaşmaktadır. Salon tanıtımı, çalışanların içten ve samimi yaklaşımı ve fiyat konusunun netleşmesi, kalıcı müşteri potansiyelini güçlendirmektedir. Özellikle profesyonel sahne hizmetleri, ses sistemleri ve görsel sunumlardan son derece memnun kalacağınızdan eminim.

Soylu Düğün Salonu Nerededir ve Nasıl Gidilir?

Peki, Soylu Düğün Salonu nerededir ve nasıl gidilir? İstanbul'un Kağıthane ilçesinde bulunan Soylu Düğün Salonu ulaşım açısından çok kolaydır. Özel aracınızla Kağıthane merkezden Güzeldere Cd., Cendere Cd., ve Dere Sk. üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Güzeldere Cd. üzerinden Kocasinan Cd. rotasında ilerleyin ve Fatih Sultan Mehmet Cd. hedefine giderek on bir dakikada mekana gidebilirsiniz. Kocasinan Cd. hedefine gitmek için Ayazma Cd., Cendere Cd. ve Güzeldere Cd. rotalarını izleyebilirsiniz. Toplu taşıma ulaşımı için 41ST, 63, 64T numaralı otobüs hatlarını kullanabilirsiniz. Salona en yakın otobüs duraklar; Kubilay durağı, Verimer Okulu durağı ve Depo Arkası durağıdır.

Mekan konum itibari ile metro ulaşımına da uygundur. M2 metro hattı ile 4.Levent metro durağı ve Atatürk metro durağı salona yakın konumdadır. Adres ve iletişim bilgilerine sayfadaki harita bölümünden ulaşabilirsiniz. Telefon veya mail adresimizden her zaman bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Soylu Düğün Salonu ile Düğününüz Her Detayını Planlayın!

Ayrıcalıklı fırsatları, bir gece misafir olma imkanı ve prova hizmetleri ile kendinden söz ettiren Soylu Düğün Salonu ile düşlerinizdeki düğünü gerçekleştirebilirsiniz. Sıcakkanlı ve içten çalışan kadrosu ve provalarınız gibi birçok ayrıntı ile hayallerinizdeki organizasyonu gerçekleştirin. Kalıcı ve sadık müşteri potansiyeli oluşturmayı amaçlayan salonda müşteri memnuniyeti ön planda tutulmakta, tören ile ilgili bütün ayrıntılar planlanmaktadır.

Soylu Düğün Salonu, şehir merkezinde, ulaşım sıkıntısı yaşamadan, düğününüzün her ayrıntısını netleştirerek hizmet sunmaktadır. Sizlere özel konaklama imkanı, prova yapılması, içten ve samimi çalışan kadrosu ile salon hizmetlerini tanıma imkanları bulunmaktadır.

 

Soylu Düğün Salonu'nda Yapılabilecek Etkinlik ve Organizasyonlar

Soylu Düğün Salonu'nda kuruluşundan itibaren müşteri memnuniyetini ilk sıraya alarak hizmetlerine devam etmiştir. Kısa sürede kaliteli hizmetleri ile istediği müşteri potansiyeline ulaşan düğün salonunda tecrübeli çalışanları her adımda sizin yanınızda olacaktır. Şehir merkezinde, her ayrıntısı planlanmış, toplam ücret netleştirilmiş bir organizasyon için sizleri beklemektedir. Kalıcı ve sadık müşteri potansiyeli ile hizmet öncesi çalışmalarına oldukça önem vermektedir.

Dünya evine girecek çiftlerin düğünden bir hafta önce her şeyi kesinleşmiş prova imkanı ile her şeyi isteklerinize göre uygulamaktadır. Soylu Düğün Salonu ile ilgili yorumları okuyarak veya videoları izleyerek daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Uygun düğün fiyatları ve kusursuz bir organizasyon için lütfen iletişime geçiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    kırmızı halı süslemeleri ve salon konseptini çok beğendim. Düğünümüzü burada yaptık. Vadettikleri her şeyi yaptılar. Tavsiye ederiz.

  2. Puan

    Soylu Düğün Salonu konumu ile bize büyük bir avantaj sunmasının yanında, kalitesiyle de çok etkiledi. Düğünümüz çok güzel oldu ve hiçbir sorunla karşılaşmadık, bizden tam not aldılar.

Yorum yaz