Söz, Nişan Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
Min
750
Max
Kır Bahçesi Alanı
750
Min
1000
Max
Otopark
500
Araç

İmkanlar

Rent a car
Barkovizyon
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Karşılama kokteyli
Video ve fotoğraf çekimi
Karşılama Için hostes
Menü tadımı
Menüde değIşiklik seçeneğI
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Orkestra
Mekan dışı organizasyon getirme

Sophia Garden Hakkında

Sophia Garden İstanbul’un Çekmeköy ilçesinde söz ve nişan gibi organizasyonlarınız için hizmet sunmaktadır. Ayrıca düğün, açılışlar, bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, partiler, sünnet düğünü ve kına gibi organizasyonlarınız içinde hizmet vermektedir.Açık ve kapalı alanı bulunan Sophia Garden söz ve nişan gibi organizasyonlarınız için hizmetler sunmakta. Kusursuz bir organizasyon için tercih edebileceğiniz mekân dilerseniz sizler için yemekli veya kokteylli olarak hizmetler sunmakta.Profesyonel servis personelleriyle kusursuz bir organizasyon hizmeti için tercih edebilirsiniz. Bu hizmetlerinin yanında dilediğinizce bir organizasyon hazırlamanız için tüm imkanlarıyla size yardımcı olmak için çalışmakta. Geniş açık ve kapalı alanıyla gelen misafirlerine ferah ve konforlu bir organizasyon vaat ediyor.

Hizmetleri Nelerdir?

Sophia Garden olağanüstü güzellikte bir söz ve nişan merasimi hazırlamanız için hizmet sunmakta. Organizasyon firması getirtme imkânı bulunmaktadır. Organizasyonunuz için ek olarak istediğiniz hizmetler için farklı organizasyon firmalarıyla çalışma imkânı sağlamaktadır. Ayrıca menü tadımı ve değişiklik yapma imkânı ile misafirlerinizin damak tadına uygun olarak hazırlanmış eşsiz lezzetleri organizasyonunuz öncesinde tadabilir ve menünüzü kişiselleştirebilirsiniz. Eşsiz lezzetlerinin yanında bulunan ferahlatıcı kokteyl çeşitlerini misafirlerinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Işık, sahne ve ses hizmetleriyle de mükemmel bir söz ve nişan için tercih edebileceğiniz bir mekân olan Sophia Garden organizasyonunuzun kusursuzluğu için çalışmakta. Ayrıca, söz ve nişan gibi organizasyonlarınız için nişan ve söz masası süslemektedir veya dilediğiniz organizasyon firmasıyla çalışma imkânı sunmaktadır.

Sophia Garden Nişan Paketi İmkanları

Yemekli misafir kapasitesi 750-1000 kişiye kadar olan mekânda tüm yakınlarınızın mutlu gününüzde yanınızda olmasını sağlayabilirsiniz. Yemeklerin bir sürpriz olmasını istemiyorsanız organizasyonunuz öncesinde menü tadımı için mekânı ziyaret edebilirsiniz. Profesyonel aşçıların hazırladığı eşsiz lezzetleri tadarak organizasyon öncesinde tüm misafirlerinizin damak tadına uygun bir menü hazırlayabilirsiniz. Sophia Garden yemekli organizasyonlarınızın yanında yemeksiz organizasyonlarınız içinde hizmet sunmaktadır. Ferahlatıcı ve çeşitli kokteylleriyle de hizmetinizde.750-1000 kişiye kadar kokteyl kapasitesiyle tüm misafirlerinize inanılmaz bir organizasyon hazırlamanıza yardımcı olmakta. Geniş otopark alanıyla 250-500 araca kadar otopark hizmeti sunmaktadır. Otopark hizmetiyle size ve değerli misafirlerine İstanbul’un şehir merkezinde park problemini yaşatmamakta. Geniş park alanının yanında vale hizmetiyle misafirlerinize konforlu ve kusursuz bir organizasyon vaat ediyor.

Fotoğrafçı getirtmenize gerek kalmayarak mekânın profesyonel fotoğrafçı hizmetinden yararlanarak, mutlu anlarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Ayrıca Organizasyon sorumlusu ile organizasyonunuzu kusursuzlaştırabilirsiniz. İlk defa organizasyon hazırlayacaklar içinde eksiksiz ve kusursuz bir organizasyon hazırlamanıza yardımcı olmaktadır. Rüyalarınızdaki söz ve nişan merasimlerinizi yemekli kokteylli veya ikramlı olarak hazırlayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Düğün Buketi organizasyon danışma hattımızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Fiyatlar

Sophia Garden emsalsiz bir organizasyon hazırlamanız için tüm hizmetleri uygun fiyatlar ile misafirlerine sunmaktadır. Ferah yeşil alanı ve doğa manzarasıyla rüya gibi bir nişan veya söz organize edebilirsiniz. Sophia Garden mekânında nişan ve söz merasimi düzenlemek isteyenler için paket başlangıç fiyatı 80-100 TL arasında değişmektedir.İndirimler, kampanyalar ve paketler hakkında bilgi almak için Düğün Buketi ücretsiz danışma hattını arayarak bilgi alabilirsiniz.Fiyatlar ve diğer merak ettiğiniz konular hakkında daha detaylı bilgi için Düğün Buketi ücretsiz organizasyon danışma hattını arayabilirsiniz. Bunun yanında daha detaylı fiyat bilgisi almak için teklif al butonuyla organizasyonunuz için size özel fiyat teklifi alabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Sophia Garden İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan Çekmeköy ilçesinde yer almaktadır. Mekâna dilerseniz toplu taşıma kullanarak gidebilir veya özel aracınızla ulaşabilirsiniz.Geniş otopark alanını kullanarak park problemi yaşamazsınız. Açık adresi ise şöyledir;

Taşdelen Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Taşdelen Caddesi Numara: 1 Posta Kodu: 34794 Çekmeköy / İstanbul

Sorular

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin ediliyor?

Organizasyon firması dışarıdan temin edilebilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet türleri nelerdir?

Açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü gibi etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

6 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Sunduğu ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Menü tadımı, menü değişikliği, otopark ve vale hizmeti bulunuyor.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Düğün pastası, servis elemanı, masa ve sandalye süsleme hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Organizasyon sorumlusu, catering hizmeti, ışık - ses ve sahne, fotoğraf ve video çekimi gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Fotoğraf ve video seçenekleri?

Mekanın anlaşmalı fotoğrafçısından hizmet alabilirsiniz.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

1000 kişilik kır bahçesi ve 750 kişilik kapalı alanı bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri?

Canlı müzik orkestra ve DJ seçeneği bulunuyor.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl menü, beyaz ve kırmızı et menü çeşitleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

24:00'a kadar devam ediyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Konsept mekan süsleme, supla, şamdan ve çiçek aranjmanları, nişan tagı gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum yaz