Davet Alanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
Min
750
Max
Kır Bahçesi Alanı
750
Min
1000
Max
Otopark
500
Araç

İmkanlar

After party organizasyonu
Barkovizyon
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Karşılama kokteyli
Video ve fotoğraf çekimi
Karşılama Için hostes
Menü tadımı
Menüde değIşiklik seçeneğI
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Orkestra
After party alanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Sophia Garden Hakkında

İstanbul Çekmeköy’de bulunan Sophia Garden davet alanı İstanbul’un sayılı mekanlarından biridir. Şehrin merkezinde olması sebebiyle rahatça ulaşabilme fırsatınız bulunan bir salondur. Davet Alanının yemekli olarak verilen organizasyonlarda kişi kapasitesi 500 ile 750 kişi arasındadır. Orman, kır, bahçe ve doğa manzaraları ile harika bir organizasyon gerçekleştirirken, size yardımcı olacak güler yüzlü personellere sahiptir. Çim alan olmasıyla diğer salonlardan farklı olan bu salon kolonsuz olması ile dikkat çeker. Siz de sıkça tercih edilen Sophia Garden’da organizasyonunuzu gerçekleştirin, unutulmaz bir gün geçirin.

Sophia Garden’da Sunulan Fırsatlar Nelerdir?

Sophia Garden’da dileğiniz bir etkinlik gerçekleştirirken faydalanacağınız özellikler saymakla bitmiyor. Sophia Garden’ın açık hava kişi kapasitesi 750 ile 1.000 arasındayken, yemekli organizasyonlardaki kişi kapasitesi 500 ile 750 olarak belirlenmiştir. Kokteyl seçeneği de bulunan Sophia Garden’da 750 ile 1.000 davetli çağırma şansına sahipsiniz. Düğün dışında açılışlar, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon gibi birçok organizasyon gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca nişan ve söz kutlamaları, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, piknik, sünnet düğünü gibi davetlere de ev sahipliği yapan Sophia Garden’da alkol servisi bulunmamaktadır.

Sophia Garden size yemek servisi imkanı da sunmaktadır. Dilerseniz organizasyon öncesinde menü tadımı seçeneği sunan Sophia Garden, menüde değişiklik yapabilme şansına da sahip olabilirsiniz. Bu sayede yemekli organizasyon düzenlerken de memnun ayrılmanızı amaçlayanbir mekan haline dönüşmüştür. Çocuklariçin özel menüler de barındıran Sophia Garden’da ayrıca diyabet, kosher, vegan ve vejeteryan menüler de bulunmaktadır. Bu sayede davetlilerinize göre özel menüler hazırlatabilirsiniz. Sophia Garden, fiyat konusunda hafta içi ve hafta sonlarında farklılık gösteren bir mekandır. Hafta içinde düzenlenen yemekli veya kokteyl organizasyonlarında minimum kişi başı 50-80 lira arasındadır. Bu organizasyonlarda hafta sonu fiyatları ise; minimum kişi başı 80 ile 100 lira arasında değişmektedir. Mekan ve fiyatlarla ilgili daha fazla bilgi almak için; telefon ile DüğünBuketi.com Organizasyon ve Danışmanlık Servisi’ni arayabilirsiniz. Veya yukarı bölümde bulunan ‘’Teklif Al’’ butonuna tıklayarak teklif alabilirsiniz.

Bilinmesi Gereken Önemli Noktalar Nelerdir?

Birçok organizasyonun düzenlendiği Sophia Garden’da gecenizin daha keyifli geçmesi için size organizasyon sorumlusu atanmaktadır. Sophia Garden tarafından atanan organizasyon sorumlusu yapacağınız organizasyon sırasında gecenin detaylarını düşünmeden geçirebileceğiniz güzel bir gece olması için çalışır. Ayrıca engelkli girişi de bulunan mekana yakınlarınızı davet ederken ayrım yapmanıza gerek kalmadan tanıdıklarınızı çağırabilirsiniz. Sağladığı ışık, ses ve sahne hizmetleri ile iyi yorumlar alan Sophia Garden’da fotoğrafçı ve catering firması getirilmesi kabul görmemektedir. Uzaktan gelen davetlileriniz için konaklama imkanı bulunmayan mekanda, 500 ile 750 araç kapasiteli otopark mevuttur. Ayrıca vale hizmet bulunması sayesinde siz ve davetlileriniz gönül ferahlığıyla araçlarını düşünmeyerek dilediğinizce eğlenebilirsiniz. Aynı anda birden fazla düğün yapılabilen mekanda after party alanı da bulunmaktadır. Bu sayede düzenlediğiniz organizasyon sonrasında dilediğinizce eğlenebilirsiniz.

Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Çekmeköy’e sekiz dakika uzaklıkta olan Sophia Garden’a davetlilerin kolayca ulaşabilmesi bu mekanı eşsiz kılıyor. Taşdelen Merkez’e iki dakika mesafede olan mekana birçok toplu taşıma aracı ile de ulaşım sağlayabilirler. Eğer dilerseniz kendi aracınızla da kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Mekanın otoparkı bulunduğu için Sophia Garden’a gelirken endişe etmeyin. Mekan ile ilgili daaha fazla bilgi almak isterseniz; telefon ile DüğünBuketi.com Organizasyon ve Danışmanlık Servisi’ni arayabilirsiniz. Veya yukarı bölümde yer alan ‘’Teklif Al’’ butonuna tıklayarak teklif alabilirsiniz.

Sorular

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin ediliyor?

Organizasyon firması dışarıdan temin edilebilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet türleri nelerdir?

Açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü gibi etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

6 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Sunduğu ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Menü tadımı, menü değişikliği, otopark ve vale hizmeti bulunuyor.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Düğün pastası, servis elemanı, masa ve sandalye süsleme hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Organizasyon sorumlusu, catering hizmeti, ışık - ses ve sahne, fotoğraf ve video çekimi gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Fotoğraf ve video seçenekleri?

Mekanın anlaşmalı fotoğrafçısından hizmet alabilirsiniz.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

1000 kişilik kır bahçesi ve 750 kişilik kapalı alanı bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri?

Canlı müzik orkestra ve DJ seçeneği bulunuyor.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl menü, beyaz ve kırmızı et menü çeşitleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

24:00'a kadar devam ediyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Konsept mekan süsleme, supla, şamdan ve çiçek aranjmanları, gelin yolu, gelin tagı gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Avatar
    Güler Akkuş
    Puan

    Güler yüzlü personelleri ile içimiz ısındı. Yardımcı olan personelleri ile hiçbir sorun yaşamadık. Güzel bir yemekli organizasyon gerçekleştirmiş olduk. Bu güzel organizasyonu gerçekleştirmemizde yardımcı olan Sophia Garden ekipine çok teşekkür ederiz.

Yorum yaz