Ankara Nişan ve Söz Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
Min
100
Max

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Karşılama Için hostes
Isıtma sistemleri
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Etkinlik sorumlusu
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Yemek servisi

Şöminet Gurme Hakkında

Şöminet Gurme Ankara ili Altındağ ilçesinde yer almaktadır. Nişan ve söz organizasyonlarınız için hizmet veren mekan, birbirinden lezzetli menüleri ile önce çıkıyor. Gerçekleştireceğiniz organizasyonun kişi başı fiyatları ortalama 30 TL’den başlamaktadır.

Özellikleri

Mekan size kapalı alanıyla hizmet verebilmektedir. Kapalı alanda 100 misafirinize hizmet verilebiliyor. Mekanın içerisi oldukça şık bir tasarıma sahiptir. Ahşap detaylarla öne çıkanın mekan kaliteli aksesuarlarla süslendiğini görebilirsiniz. Ayrıca yanan şömineyle beraber sıcak bir ambiyansa sahiptir.

Organizasyon sorumlusu ile görüşüp öncesinde planlama yapabiliyorsunuz. Ayrıca mekanı dilediğiniz gibi süsleme yaptırma seçeneği de mekan tarafından size sunuluyor. Bu sayede dilediğiniz renk ve tasarımda bir alanda nişan ve söz organizasyonunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz.

Şöminet Gurme Nişan ve Söz Organizasyonu Fiyatları

Mekanın size sunduğu uygun fiyatları bulunmaktadır. Konum olarak ve sunduğu avantajlara bakıldığında çok dikkat çekmektedir. Eğer nişan ve söz organizasyonunuzu yemekli yapmayı planlıyorsanız yemekli fiyatları 50 TL ile 80 TL aralığında değişmektedir.

Eğer nişan ve söz organizasyonunuzu kokteyl tarzı düzenlemek isterseniz bunun fiyatları 30 TL ile 50 TL aralığında başlamaktadır. Eğer size uygun tarzı öğrenmek ve planlamak isterseniz “Ücretsiz Teklif Al” bölümünden yararlanabilirsiniz.

Olanakları

Eğer şık bir nişan ve söz organizasyonu düzenlemek istiyorsanız Şöminet Gurme bunun için çok uygun bir yer. Eğer davetinizi yemekli düzenlemek istiyorsanız önceden gelip menü tadımı ve değişiklik talebinde bulunabiliyorsunuz. Mekanın hem yemekleri hazırladığı etler ve sebzeler iyi seçilmiş ve dinlendirilmiştir.

Ayrıca mekanın usta şefleri sizin damak tadınıza uygun yemek menüleri çıkarabiliyor. Ayrıca hazırlamak istediğiniz menüleri her cebe uygun hale getirebiliyorlar. Hazırlanan lezzetli yemekler gecenize damgasını vuruyor. Ayrıca samimi ve güler yüzlü çalışanları tarafından misafirlerinize ikramı sağlanıyor.

Ayrıca nişan ve söz organizasyonu için lazım olabilecek tüm ürünler mekan tarafından tedarik edilebiliyor. Nişan tepsisi, yüzükleri yükseltici ve nişan makası gibi ürünleri tercihleriyle beraber sizin için temin edebiliyorlar. Dışarıdan hiçbir hizmet aramak durumunda kalmadan organizasyonunuzu sağlayabiliyorsunuz.

Şömine Gurme Nerededir? Nasıl Gidilir?

Mekan Ankara ilinin Altındağ ilçesinde konumlanıyor. Şehir içerisinde kolaylıkla ulaşım sağlanabilecek bir merkezde bulunuyor. Ayrıca mekana toplu taşıma araçlarıyla kolaylıkla ulaşım sağlanabiliyor. Mekanın açık adresi ise;

Altınpark Mah. Malazgirt Cad. No:54, Altındağ / Ankara.

Sorular

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Yemek servisi, mekan süsleme, organizasyon, müzik yayını ve servis elemanı bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekanda müzik yayını yapılıyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Et ağırlıklı menülerin bulunduğu mekanda dilerseniz kokteyl alternatifini de tercih edebilirsiniz.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

24:00'da sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Davet türüne uygun süsleme seçenekleri bulunuyor.

Şöminet Gurme nişan ve söz fiyatları ne kadar?

Şöminet Gurme nişan ve söz fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Şöminet Gurme nişan ve söz fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Şöminet Gurme Kaç kişilik nişan ve söz kapasitesine sahiptir?

Şöminet Gurme kapalı alan kapasitesi 50 - 100 kişiliktir,

Yorum yaz