Konya Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
20
Min
25
Max
Otopark
50
Araç

Mekan Özellikleri

  • Şehir merkezinde
  • Yüksek tavan
  • Kapalı salon
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Servis elemanı
Yemek servisi
Mekan dışı fotoğrafçı getirme

Somatçi Fihi Ma Fih Restaurant Hakkında

Somatçi Fihi Ma Fih Restaurant, Konya’nın Karatay ilçesinde yer alıyor. Nikah sonrası yemek organizasyonu düzenlemeyi planlayan çiftlerin seçenekleri arasında yer alabiliyor. Merkezi konumuyla mekana ulaşım açısından sıkıntı yaşanmıyor. İsteyen çiftler 20 - 25 kişilik gruplar halinde burada yemekli organizasyon düzenleyebiliyor. Mekanda servis edilen yemek fiyatları kişi başı minimum 50 TL, maksimum 100 TL olarak belirleniyor.

Özellikleri ve Kapasitesi

Somatçi Restoran bünyesinde Osmanlı mutfağının günümüze uyarlanması ile ortaya çıkan lezzetler sunuluyor. 20 - 25 kişilik gruplar halinde nikah sonrası yemek organizasyonu düzenlenebiliyor. Mekan, yüksek tavanlı kapalı alanda misafirlerini ağırlıyor.

40 - 50 araç kapasiteli otoparkı bulunuyor. İsteyen çiftler kendi fotoğrafçılarını getirebiliyor ve mekanda bulunan organizasyon sorumlusundan da yararlanabiliyor. Mekanda servis hizmeti ve müzik 23.00’da bitiyor.

Restoran bünyesinde nikah sonrası eğlence haricinde doğum günleri ve kurumsal etkinlikler de yemekli bir şekilde düzenlenebiliyor. Her alanda aynı kalitede hizmeti sizlerle buluşturuyor.

Sunulan İmkanlar

Somatçi Restoran, çiftlere düzenledikleri nikah sonrası yemek organizasyonu öncesinde gelip mekanı görme, kendi fotoğrafçılarını getirebilme, menü tadımı yapma ve beğenmezlerse menüde değişiklik yapabilme imkanı sunuyor.

Menüde Osmanlı mutfağı ağırlıklı yemekler bulunuyor. Yemekler, Osmanlı mutfağının daha modernize edilmiş hali olarak sunuluyor. İsteyen çiftler organizasyon öncesinde mekana gidip hem mekanı görerek hem de menü tadımı yaparak karar verebiliyor. Menüyü beğenmezlerse değişiklik yapabilme imkanı da bulunuyor.

Mekana kendi aracıyla ulaşım sağlayacak misafirler için de bir otopark bulunuyor. Otopark minimum 40, maksimum 50 araç alabiliyor.

Somatçi Fihi Ma Fih Restaurant Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Mekanda nikah sonrası yemek fiyatları kişi başı 50 - 100 TL aralığında belirleniyor. Hafta içi 50 TL'den başlayan fiyatlar, hafta sonu 100 TL'den başlatılıyor. Güne ve davetli sayısına göre fiyat detayları değişkenlik gösterebiliyor.

Fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Somatçi Restoran, Konya’nın Karatay ilçesinde misafirlerini ağırlıyor. Burayı tercih etmek isteyen çiftler için mekanın açık adresi aşağıda yer alıyor.

Adres: Akçeşme Mah.Mengüç Cad. No:36 Karatay / Konya.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Çiftler kendi fotoğrafçılarını getirebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Doğum günü ve kurumsal etkinlikler düzenleniyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Çiftlere organizasyon öncesinde gelip mekanı görme, kendi fotoğrafçılarını getirebilme, menü tadımı yapma ve beğenmezlerse menüde değişiklik yapabilme imkanı sunuluyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

İsteyen çiftler kendi fotoğrafçılarını getirebiliyor ve mekanda bulunan organizasyon sorumlusundan da yararlanabiliyor. İsteyen çiftler organizasyon öncesinde mekana gidip hem mekanı görerek hem de menü tadımı yaparak karar verebiliyor. Menüyü beğenmezlerse değişiklik yapabilme imkanı da bulunuyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı alanı mevcut.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Servis hizmeti ve müzik 23.00’da bitiyor.

Somatçi Fihi Ma Fih Restaurant organizasyon fiyatları ne kadar?

Somatçi Fihi Ma Fih Restaurant organizasyon fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Somatçi Fihi Ma Fih Restaurant organizasyon fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Somatçi Fihi Ma Fih Restaurant Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Somatçi Fihi Ma Fih Restaurant kapalı alan kapasitesi 20 - 25 kişiliktir,

Yorum yaz