İstanbul Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
Min
750
Max
Otopark
75
Araç

Mekan Özellikleri

 • Şamdan
 • Yapay çIçek süsleme
 • Engelliye uygun giriş
 • Gazebo
 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Gelin yolu
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Dj ve müzik grubu temini
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Vale
Yemek servisi
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı catering getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Şölen Event Düğün Tesisleri Hakkında

İstanbul  Avrupa Yakası’nda, Bahçelievler ilçesinde bulunan Şölen Event Düğün Tesisleri unutulmaz gecelerinize ortak olmaya devam ediyor. Sıradanlaşmış düğünlerin aksine, şık bir düğün gerçekleştirmek için tercih edebileceğiniz harika bir yer olarak bilinen bir düğün salonu oluyor. Muhteşem konumu, şık dekorasyonu ve uygun fiyatları ile İstanbul genelinde adını duyurmuş bir tesis olma niteliğine sahiptir.

Özellikleri

Misafirlerin güzel yorumlarıyla ön plana çıkmakta olan salon, 700 kişi kapasiteye sahiptir. Böylece arzu ettiğiniz herkesi davet ederek harika bir gece geçirebilirsiniz. Aynı zamanda size hizmet etmekten mutluluk duyan personellerle geceniz daha da güzel geçecektir. Şehir manzarasıyla beraber şehrin merkezinde olması ile dikkat çeken düğün salonu, unutamayacağınız bir gece yaşatmak için sizleri bekliyor.

Bahçelievler’de bulunan Şölen Düğün Salonu, 500 ile 700 kişiye kadar organizasyon yapma seçeneğine sahip olmanızı sağlıyor. Birçok organizasyon yapabilme şansınız bulunan düğün salonunda, ayrıca açılışlar, bayi toplantısı, kokteyller, lansmanlar ve kına gibi etkinlikler düzenlenmektedir.

Sunulan Olanaklar

Mezuniyet törenleri, seminerler, davet ve resepsiyon, nişan, parti, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler de Şölen Event Düğün Tesisleri kapsamında düzenlenmektedir. Bu güzel organizasyonu dilerseniz yemekli hale de getirebilirsiniz. Yemekli bir organizasyon düzenlemek istediğinizde; dilerseniz organizasyon öncesinde gelerek menü tadımı yapabilir, menüde değişiklik yapabilirsiniz. Ayrıca çocuklar için de çocuklara özel menüler bulunmaktadır.

Yemek servisini bünyesinde bulunduran düğün salonu, gecenizin daha güzel geçmesi için organizasyon sorumlusu seçeneğini de sunmaktadır. Böylece bir şey düşünmenize gerek kalmadan daha rahat eğlenebilir, gecenizi güzel bir şekilde geçirebilirsiniz.

Şölen Event Düğün Tesisleri Düğün Fiyatları

Şölen Düğün Salonu için fiyatlandırmalar hafta içi ve hafta sonu durumuna göre değişiklik gösteriyor. Eğer yemeksiz paket şeklinde bir organizasyon uygulamak isterseniz; hafta içinde başlangıç fiyatı 5.000 ile 7.500 TL arasında değişiklik gösteriyor. Hafta sonunda ise bu fiyat 10.000 TL'den başlıyor. Eğer yemekli bir organizasyon düşünürseniz, hafta içi veya hafta sonunda kişi başı fiyat 30 TL ile 50 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Nasıl Gidilir?

Bahçelievler’de olmasıyla ön plana çıkan Şölen Düğün Salonu şehir merkezindedir. Bu düğün salonuna İstanbul’un çeşitli ulaşım araçlarını kullanarak rahatça ulaşabilirsiniz. Marmara Forum Alışveriş Merkezi’ne yakın olmasıyla bilinen düğün salonu, araba ile sadece 7 dakika mesafededir.

Adres: Talatpaşa Cd. No:21 Oğul Apt. Bahçelievler / İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Fotoğrafçı, catering ve organizasyon firması.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan, kına gecesi, söz, doğum günü, baby shower, sünnet düğünü, mezuniyet kutlamaları, yılbaşı eğlencesi, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, açılış, kurumsal etkinlikler.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Otopark ve vale.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Yemek servisi ve menü tadımı.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Menüde değişiklik yapabilme, düğün pastası.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Kendi fotoğrafçınızı getirebiliyorsunuz.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Salon DJ ve müzik grubu temininde bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Çocuklara özel menü alternatifi var.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

23:30

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Şamdan, masa şamdan seçenekleri, gelin tagı ve mekan süsleme, gelin yolu, gazebo.

Şölen Event Düğün Tesisleri düğün fiyatları ne kadar?

Şölen Event Düğün Tesisleri düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 10 TL, hafta içi yemekli kişi başı 30 TL, Şölen Event Düğün Tesisleri düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 30 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL,

Şölen Event Düğün Tesisleri Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Şölen Event Düğün Tesisleri kapalı alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Anlatıldığı kadar varmış. İlgili personelleriyle birlikte hiçbir sorun yaşamadık. Organizasyon sorumlumuz da çok ilgili bir beydi. Işık ve ses kalitesi bakımından gayet güzeldi. Kolonlu olması bizi düşündürdü ama hiç bir sıkıntı yaşamadık çünkü masaları istediğimiz şekilde düzenletebildik. Bununla birlikte istediğimiz müzikler konusunda yardım olan Şölen Evet Düğün Tesisleri’ne ve aynı zamanda bu organizasyonu gerçekleştirmede bize çok yardımı olan DüğünBuketi.com ekibine de çok teşekkür ederiz 🙂

Yorum yaz