İzmir Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
250
Min
500
Max
Kır Bahçesi Alanı
250
Min
500
Max
Otopark
250
Araç

Mekan Özellikleri

 • Bahçe
 • Çim zemin
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Gelin yolu
 • Kolonsuz salon
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Orman Içinde
 • Şehir dışında
 • Şehir merkezinde
 • Doğa manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Karşılama Için hostes
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Smyrna Wedding Hall Hakkında

Huzur dolu kır bahçesi ile öne çıkan Smyrna Wedding Hall, İzmir’in Menderes ilçesinde yer alıyor. Mekan, hayallerinizi süsleyen düğüne ulaşmanız için birçok hizmet sunuyor. Mekan, cazip fırsatları, ferah davet alanı ve kaliteli hizmetleri sayesinde çiftlerin dikkatini çekiyor. Benzersiz bir düğün yaşamanız ve memnun kalmanız için çaba gösteriliyor. Mekanın kır düğünü fiyatları kişi başı 30 TL’den başlangıç yapıyor.

Mekanın Özellikleri

Mekan kalabalık davetlere uygun olarak 500 kişiye kadar konuk ağırlama kapasitesi bulunan açık alan sunuyor. Kır bahçesi alanı doğayla iç içe olmasıyla oldukça ferah bir atmosfere sahip bulunuyor. Bu eşsiz ortam en şık şekilde süslenerek özel bir davete sahip olmanız sağlanıyor. Mekanın kapasitesine ek olarak 250 araçlık otopark alanı da bulunuyor.

Düğün alanını en güzel şekilde süslemek için birçok hizmetten yararlanılıyor. Konuk sayınız göz önüne alınarak ve istediğiniz davet alanı özelliklerine bağlı kalınarak masa düzeni oluşturuluyor. Masa süsleme seçenekleri zarif ve şık parçalardan meydana geliyor. Süslemelerde çoğunlukla beyaz renk tercih ediliyor. İhtişamlı şamdanlar ve çiçek süslemeleri özenle yerleştiriliyor. Dekorasyon seçeneklerinin tamamlanması ile ideal düğün alanı bir araya getirilmiş oluyor.

Smyrna Wedding Hall Kır Düğünü Fiyatları

Smyrna Wedding Hall kır düğünü fiyatları yemekli menüler için kişi başı 50-80 TL aralığında yer alırken kokteyl servis için kişi başı 30-50 TL sunuluyor. Daha detaylı bilgi almak için "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurabilir, ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Sunulan İmkanlar

Düğününüz için tüm isteklerinize önem veriliyor ve kusursuz bir davete sahip olmanız hedefleniyor. Karşılama için hostes atanarak konuklarınızın güler yüzle karşılanması sağlanıyor. Olmazsa olmaz hizmetler arasında yer alan gelin-damat odası yanında gelin tagı ve mekan süsleme de sunuluyor. Özenle süslenerek hazırlanan gelin yolu sayede hiçbir eksik bırakılmıyor. Ek olarak düğün pastası da sunuluyor.

Düğün hazırlıklarınızın ve planlamanızın olması gerektiği gibi ilerlemesi için etkinlik sorumlusu sağlayan mekan, bir aksilik çıkmasına olanak vermiyor. Ek olarak organizasyon danışmanlığı da sağlanıyor. Mekan, düğününüz boyunca keyifli ve eğlenceli vakit geçirmeniz için DJ ve müzik grubu temini sağlıyor. böylece sevdikleriniz ve ailenizle doyasıya eğlenmeniz sağlanıyor. Video ve fotoğraf çekimi hizmetiyle davetiniz boyunca yaşadığınız anlar kaydediliyor. Böylece anılarınızın kalıcı olması ve bir ömür hatırlanması sağlanıyor.

Nasıl Gidilir?

İzmir’in Menderes ilçesinde bulunan mekan, merkezi bir konumda yer alıyor. kolayca ulaşabileceğiniz mekana kendi aracınızla veya toplu taşıma araçlarıyla gidebilirsiniz. Toplu taşıma araçlarından 707, 708, 804 hatlı otobüsleri veya İzban hattını tercih edebilirsiniz. Mekanın açık adresi ise şu şekilde;

Altıntepe, 9556. Sk No:2, 35470 Menderes/İzmir.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü, kına organizasyonları gerçekleştirilebiliyor.

Smyrna Wedding Hall düğün fiyatları ne kadar?

Smyrna Wedding Hall düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Smyrna Wedding Hall düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Smyrna Wedding Hall Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Smyrna Wedding Hall açık alan kapasitesi 250 - 500 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Selamlar,

  Kuzenimin nişan töreni burada yapıldı. Çok memnun kaldım. Ulaşım imkanları ve mekandaki hizmet 10 numaraydı.

  Düğün yapacaklara tavsiye ederim.

Yorum yaz