İzmir Davet Alanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Kır Bahçesi Alanı
750
Min
1000
Max
Otopark
1000
Araç

Mekan Özellikleri

  • Bahçe
  • Çim zemin
  • Engelliye uygun giriş
  • Kır bahçesi
  • Şehir dışında
  • Doğa manzaralı

İmkanlar

After party organizasyonu
Catering
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Kokteyl menü
Yemek servisi
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı catering getirme
After party alanı

Slow Saloon Hakkında

Doğa ile iç içe bir düğün & davet organizasyonu hayali mi kuruyorsunuz? İzmir, Seferihisar konumunda bulunan Slow Saloon; düşlerinizi gerçek hayata uyarlıyor. Şehir gürültüsünden uzak bir davet etkinliği fırsatı sunan Seferihisar kır bahçesi, fiyatları ile de bütçeyi yormuyor. Kişi başı 10 TL’den başlayan düğün & davet fiyatları ile mekan hakkındaki en güncel bilgiler aşağıda sizi bekliyor.

Slow Saloon Seferihisar Düğün & Davet Fiyatları

Kokteylli düğün & davet fiyatı hafta içi 10 TL’den başlayan mekanda hafta sonu bu rakam 30 TL olarak karşımıza çıkıyor. Yemekli düğün & davet fiyatları ise 30 TL ile 50 TL bandında isteklerinize göre netleşiyor. “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak taleplerinize göre formu doldurabilir, dakikalar içerisinde Slow Seferihisar ev sahipliğinde yapacağınız organizasyon için fiyat alabilirsiniz. Seferihisar düğün mekanı bünyesindeki aktif kampanyaları da sorgulatmanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz. Hem indirim fırsatları hem de kampanya paketlerinden haberdar olmak için ücretsiz organizasyon planlamacılarımızı arayabilirsiniz.

Mekan Kapasitesi & Özellikleri

1000 kişi kapasiteli bir kır bahçesi ile hizmet veren Slow Saloon, 1000 araçlık otopark alanı ile de gözleri arkada bırakmıyor. Özel güvenlik ile korunan otopark sahası içerisinde vale hizmeti de siz müşterilere özel olarak sunuluyor. Bir dağ evi havası barındıran Seferihisar kır bahçesi, rüstik teması ile de dikkat çekiyor. Düğün & davet organizasyonu özelinde birçok dekorasyon ögesi de bulunduran mekan, tasarımında beyaz ve açık tonları sıklıkla kullanıyor.

Slow Saloon İzmir Düğün & Davet Organizasyonu

Yeni günün ilk dakikalarına kadar devam eden bir düğün & davet programı hazırlayan mekan, talebiniz doğrultusunda after-party organizasyonu da hazırlayabiliyor. Bu etkinlik kapsamında ayrı bir alan sağlayabilen Slow Saloon; müzikalite tercihinize göre DJ veya orkestra ekibi de temin edebiliyor. Aç açına eğlence olur mu? Olmaz. Tecrübeli bir mutfak ekibi barındıran Seferihisar davet mekanı; menüleri ile de ağızlara layık bir organizasyon sunuyor. Kırmızı ve beyaz et ağırlıklı yemek menüsü haricinde mekan; çocuklara özel tabaklar da çıkarabiliyor. Soğuk atıştırmalıklar, kanepeler ve aperatifler ise kokteyl kataloğunu zenginleştiren ögeler arasında sıralanıyor. Slow Saloon hakkında daha ayrıntılı organizasyon olanağı bilgisi almak için hiç vakit kaybetmeden ücretsiz hizmet veren danışmanlık ekibimize ulaşabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

985 numaralı otobüs seferi vasıtası ile ulaşabileceğin Seferihisar düğün mekanı için açık adres şu şekildedir;Ulamış Mevkii, Sabri Soykan Caddesi, No:3, Seferihisar / İzmir.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan catering şirketleri ve çekim ekipleri ile iş birliği yapabilmenize Slow Saloon tarafından izin verilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün & davet organizasyonu haricinde Slow Saloon; mezuniyet partisi, kına gecesi, nişan & söz töreni, sünnet düğünü ve diğer etkinlik türlerine kapılarını açmaktadır.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Talebiniz doğrultusunda Slow Saloon yönetimi orkestra veya DJ temini sağlayabilmektedir.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kırmızı ve beyaz et ağırlıklı yemek menüleri haricinde atıştırmalık seçenekleri ile oluşturulan kokteyl kataloğu sunulmaktadır.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Orkestra programı ve yemek / kokteyl servisi 00.00'a kadar devam etmektedir.

Slow Saloon organizasyon fiyatları ne kadar?

Slow Saloon organizasyon fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 10 TL, hafta içi yemekli kişi başı 30 TL, Slow Saloon organizasyon fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 30 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL,

Slow Saloon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Slow Saloon açık alan kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Slow Saloon harika tesis, düğünümüzü yaptık. Yemekler, servis ve organizasyon etkileyiciydi. Tüm süreç boyunca her zaman yanımızdalardı, sonsuz teşekkürler ederiz…

Yorum yaz