İstanbul Otelde Düğün Fiyatları

Yemekli Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
Min
100
Max
Otopark
50
Araç

Mekan Özellikleri

  • Asansör
  • Engelliye uygun giriş
  • Konaklama
  • Şehir merkezinde
  • Kapalı salon
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Isıtma sistemleri
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Servis elemanı
Vale
Klima
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı catering getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Sky Kamer Hotel İstanbul Hakkında

Sky Kamer Hotel İstanbul, otelde düğün organizasyonlarını uygun fiyatları ile İstanbul ilinin Fatih ilçesinde yapıyor. Kişi başı 50 TL'den başlayan fiyatları olan otel; sizleri, bu özel gününüze özel anlar katmak için bekliyor.

Mekanın Özellikleri ve Kapasitesi

Sky Kamer Hotel İstanbul, otelde düğün organizasyonlarını 3 adet farklı dizayn edilmiş kapalı salonlarında gerçekleştirebiliyor. Otelin restoranını düğünler için açılıyor ve 130 kişiyi ağırlayabiliyor. Aynı zamanda balkona sahip olan salon, şehir ve cami manzarasına da sahip olup, konukları manzaralarıyla büyülüyor.

Bir diğer düğün salonu ise 120 kişiye ev sahipliği yapıyor. Sonuncu salonu ise yakınlarıyla beraber butik düğün yapmak isteyenler için harika bir tercih oluyor. Çünkü salon 40 kişiyi ağırlayabiliyor.

Sky Kamer Hotel İstanbul Düğün Fiyatları

Sky Kamer Hotel, otelde düğün organizasyonlarını uygun fiyatları ile yapıyor. Otelin kişi başı yemekli fiyatı hafta için 80 TL olup hafta sonu 100 TL oluyor. Otelin kişi başı kokteyl fiyatları ise hafta içi 50 TL, hafta sonu ise 80 lira oluyor.

''Ücretsiz Teklif Al'' formunu doldurarak ve DüğünBuketi.com danışman ekibiyle iletişime geçerek mekan hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Mekan, otelde düğün organizasyonlarında gelin ve damat adayının ve onlarının konuklarının mutluluğu ve rahatı için birçok olanak sunuyor.

Dünya mutfaklarından esintiler taşıyan, hünerli şefler tarafından hazırlanmış yemekli menü ve kokteylleri sizlere sunuyor. Menü tadımı ve değişikliği ile de konuklarını zor durumda bırakmıyor. Dilerseniz dışarıdan catering firması da getirme imkanınız bulunuyor. Ayrıca organizasyon firması ve fotoğrafçı getirme şansınız da bulunuyor.

Mekan, orkestrası ile de konuklarının eğlenmesini unutmuyor. Düğün sonrasında ise 100 kadar yakınınızla konaklama imkanınız bulunuyor. Otelin ücretsiz kahvaltısından sonra isterseniz spa salonuna sahip otelde, isterseniz merkezi konumda bulunan otelden çıkıp şehir turu yapabiliyorsunuz.

Nasıl Gidilir?

Mekan, otelde düğün organizasyonlarını İstanbul ilinin Fatih ilçesinde düzenliyor. Şehir merkezinde bulunan otele hem toplu taşıma ile hem özel araçla ulaşım çok kolay oluyor. Otel, İstanbul Üniversitesi’nin, Beyazıt Camii’nin çok yakınında bulunuyor. Otele otobüs ve metro hatlarıyla ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Özel aracıyla gelecek konuklar için açık adres:

Mimar Kemalettin Mh. Ordu Cad. Darphane Sk. No:31 Fatih/ İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirilebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti gibi organizasyonlar da mekanda gerçekleştiriliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketinde yemek servisi, menü tadımı ve değişikliği, dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilme, masa süsleme ve dekorasyon, servis elemanı,otopark hizmetleri vardır.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil pakette yemek servisi, menü tadımı ve değişikliği, dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilme, masa süsleme ve dekorasyon, servis elemanı, otopark, vale, orkestra temini, etkinlik sorumlusu temini hizmetleri vardır.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Mekanın 3 adet kapalı salonu vardır.Birincisi 130, diğeri 120 ve sonuncusu 40 kişi kapasitelidir. 130 kişi kapasiteli olan salon mekanın restoranında yer alır ve balkonu vardır.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekanın orkestrası bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Mekanın restoranında hazırlan dünya mutfaklarından kokteyl ve yemek menüleri vardır.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını ve servis 24.00' da sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Masa süsleme ve dekorasyon hizmeti veriliyor.

Sky Kamer Hotel İstanbul düğün fiyatları ne kadar?

Sky Kamer Hotel İstanbul düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 80 TL, Sky Kamer Hotel İstanbul düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 80 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Sky Kamer Hotel İstanbul Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Sky Kamer Hotel İstanbul kapalı alan kapasitesi 50 - 100 kişiliktir,

Yorum yaz