Siyah İnci Garden Kır Düğün Salonu

En özel günlerinde mutlu çiftlere unutulmaz ve en kaliteli hizmeti verme amacıyla faaliyet gösteren Siyah İnci Garden Kır Düğün Salonu, siz değerli misafirlerini bekliyor. Düğün gününüzün en ufak detaylarında kaybolmamanız için Siyah İnci Garden Düğün Salonu profesyonel ve samimi ekipleri ile sizlere kapılarını açıyorlar.

Nişan, kına, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri gibi pek çok organizasyonlara da ev sahip yapıyorlar. Siyah İnci Garden tüm misafirlerine unutulmaz deneyim yaşatma sözü veriyor.

Unutulmaz Bir Kır Düğünü Deneyimi

Siyah İnci Garden Düğün Salonu, muhteşem bahçe dekorasyonu ile konuklarına unutulmaz bir kır düğünü deneyimi yaşatıyor.

Siyah İnci Garden Düğün Salonu şehrin gürültüsünden uzak, muhteşem doğasıyla siz değerli misafirlerini ağırlıyor. 800-1000 kişi açık alan kapasitesi ile kalabalık düğünler için de ideal bir mekan durumunda. Aynı zamanda misafirlerine otopark hizmeti de veriyor.

Yemekli ya da yemeksiz seçenekleri ile sizlere çeşitli alternatifler sunan Siyah İnci misafirlerine kokteyl hizmeti de sağlıyor. Çocuklara özel sağladıkları çocuk menüleri ile de çocuklu davetlilerinizin memnuniyeti için de çabalamakta. Son dakika kararlarında değişen menü içerikleri konusunda da oldukça esnek olup misafirlerine menüde değişiklik yapma olanağı sağlıyor. Bunun yanında Siyah İnci Garden Kır Düğün Salonu yine kendi seçmiş olduğunuz catering firması ile de yemek servisi yapmanıza olanak sağlıyorlar.

Muhteşem kır düğününüzü daha da büyüleyici hale getirecek ışık ve müzik hizmetlerini de sizlere sağlıyor. Bu güzel düğün salonu hayalinizdeki düğün günü için sizlere her imkanı sunuyor. Siyah İnci Garden Düğün Salonu, muhteşem ışıklandırmalar ile doğanın yeşil rengini birleştirip sizlerin bu özel gününde daha da büyüleyici bir atmosfer yaratıyor.

Siyah İnci Garden Kır Düğün Salonu Fiyatları

Siyah İnci Garden Kır Düğün Salonu fiyatları seçmiş olduğunuz yemek servisi çeşidine ve konuk sayınıza göre değişiklik göstereceği gibi, düğün tarihinize göre de değişkenlik gösterebilmektedir. Mekan hakkında detaylı bilgi ve erken rezervasyon fırsatları için lütfen bizler ile iletişime geçmekten çekinmeyin.

Çeşitli organizasyonlarda düşündüğünüz hizmetler hakkında detaylı bilgi ve fiyat öğrenmek için sitemiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Düğünümüzden sonra yakın arkadaşlarımızda harikulade bir after party gerçekleştirdik aynı mekanda. Ambiyansı bir anda öyle iyi dönüştürdüler ki hayran kaldık. çok eğlendik.

Yorum yaz