Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Siyah Beyaz Kareler

İstanbul Beykoz ilçesinde bulunan Siyah Beyaz Kareler düğün fotoğrafçısı dış çekim, nişan, düğün hikayesi, düğün klibi, düğün videosu, save the date, trashday, konsept çekim imkanlarını uygun fiyatları ile sunuyor. Gelin ve damat için değerli olan her ana önem veren düğün fotoğrafçısı güzel anlarınızda yurt içi yurt dışı fark etmeden yanınızda oluyor. Bu nadide dış çekim ve düğün fotoğrafçısı ortalama olarak 1.000 TL'den başlayan fiyatlar ile sizlere hizmet sunmakta.

Dış Mekan Düğün Fotoğrafları Çekim Yerleri

Beykoz ilçesinde bulunan Siyah Beyaz Kareler nerede olursanız olun sizlerin yanında oluyor. Nişan, düğün save the date çekimleri yapan düğün fotoğrafçısı Yurt dışında anı isteyen çiftlerle Avusturalya’da kangurularla, Afrika’da fillerle, Avrupa’da ve Amerika’nın sahillerinde sizlerle buluşuyor. Yurt içinde anı isteyen çiftlerinse Rize’de çay bahçelerinde Isparta’da lavanta bahçelerinde, Tarihi Mardin Evleri’nde ya da Antalya sahilde fotoğraflarını çekebiliyor.

"Düğünümün her anını kaydetmek istiyorum, düğün hikayemi yıllar sonra bile izlemek istiyorum." diyen gelin ve damat için eğlenceli bir ekip oluşturarak her anlarını kayda alıyor. Gelin makyajı, damat tıraşı ile başlayan düğün hikayesi mutlu son ile bitiyor.

Siyah Beyaz Kareler Fiyatları

İstanbul Beykoz ilçesindeki düğün fotoğrafçısı gelin ve damat için uygun dış çekim fiyatları sunuyor. Yurt içi ya da yurt dışında fark etmeden çekim yapan ekip, şehir içi şehir dışı, yurt dışı hangi ülke, konsept çekim ya da yalnızca stüdyo çekimi gibi birçok seçeceği gelin ve damada sunuyor ve buna göre fiyatlar belirleniyor. Fiyatlar ortalama olarak 1.000 TL ile 1.500 TL arasında değişkenlik göstermekte.

DüğünBuketi ekibiyle iletişime geçerek size uygun Siyah Beyaz Kareler çekim paketleri ile ilgili bilgi alabilir, sitede bulunan ücretsiz formu istediğiniz kriterlerle doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Dış Çekim Olanakları

Konsept dış çekim isteyen çiftlere tarihi, turistik, doğal alan olmak üzere farklı dış çekim yerleri sunuyor. Gelin ve damadın isteklerini öncelikli tutan düğün fotoğrafçısı onların en rahat edeceği ve mutlu olacağı dış çekim pozları konusunda da yardımcı oluyor.

Siyah Beyaz Kareler Event; "Tüm bu telaşla uğraşamam stüdyo çekimi olsun sevdiceğimle birkaç anı yeter." diyen çiftler için konsept çekim ve katalog çekimi hazırlıyor. Bu mutlu günümü sosyal medyada paylaşmalıyım diyen çiftler için kısa düğün videosu hazırlamayı ihmal etmiyor. Düğün fotoğrafçısı fotoğraflarınızın orijinal kopyalarını sizlerle paylaşırken seçtiğiniz fotoğraflarla albümünüzü oluşturuyor.

Nasıl Ulaşırım?

İstanbul ili Beykoz ilçesinde stüdyosu bulunan mekan mutlu olduğunuz her yerde sizlerle buluşuyor. 4 hafta önceden iletişime geçmenizi tavsiye eden düğün fotoğrafçısı bir ay gibi bir sürede anılarınızı sizlere ulaştırıyor.

Siyah Beyaz Kareler Adresi: Paşa Bahçe Mahallesi Sahip Molla Caddesi Eski Karakol Sok. No:5 Beykoz / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Yurt içi ve yurt dışı tüm şehirlere hizmet götürülüyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan çekimi, dış çekim, kına çekimi, düğün videosu, düğün belgeseli, stüdyo çekimi , konsept çekim gibi hizmetler de sunulmakta.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Ortalama olarak 4 hafta önce iletişime geçilmeli

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Stüdyo çekim, dış çekim, albüm teslimi, başlangıç paketinde bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Dış çekim, düğün belgeseli, albüm, stüdyo çekimi gibi geniş kapsamlı olanaklar bu pakette.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Gelin ve damat ile rahat hissedecekleri en uygun konsept seçiliyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

1 ay içinde teslim edilecektir.

Siyah Beyaz Kareler düğün fiyatları ne kadar?

Siyah Beyaz Kareler düğün fiyatları Siyah Beyaz Kareler düğün fiyatları Siyah Beyaz Kareler organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Siyah Beyaz Kareler Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Siyah Beyaz Kareler

Yorum yaz