Düğün Dans Kursu Fiyatları

Başlangıç Paketi
200 ₺
Her Şey Dahil Paket
400 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Mekanda prova
Grup dans dersi
Kişiye özel program
Koreografi çalışması
Müzik seçimi
Özel ders
Ücretsiz pratik dersi

Şişli Moda Dans ve Spor Akademi Hakkında

Özel gecelerinizi dansınızla büyülü kılmak istiyorsanız Şişli Moda Dans ve Spor Akademi en doğru duraklardan biri oluyor. İstanbul Şişli ilçesinde bulunan akademi, düğün dansı kursları arasında başlangıç fiyatı 200 TL , her şey dahil 400 TL’den başlayan eğitim fiyatı ve müşterilerine verdikleri kıymetle öne çıkıyor. Alanında uzman eğitmenleriyle samimi, sosyal ve sıcak bir ortamda sizi düğün gecenize en güzel şekilde hazırlıyor.

Mekanın Özellikleri

İstanbul Şişli ilçesinde bulunan merkezi konumuyla özel ve grup olarak farklı dans kategorileri seçenekleri sunan akademi ferah, geniş, parke zemin, klimalı, aynalı stüdyosu ve alanında uzman eğitmenleriyle nezih bir ortamda eğitim almanızı sağlıyor.

Oturma alanı bulunan kurum düğün dansı kursları arasında nezih ortamı, nazik ve güler yüzlü eğitmenleriyle güzel bir eğitim alabilme imkanı sunuyor. Düğün telaşı içinde samimi ve sosyal bir eğitim dönemi geçirmenizi sağlıyor.

Şişli Moda Dans ve Spor Akademi Düğün Dansı Kursları Fiyatları

Uzman eğitmenleri, mekanı ve merkezi konumuyla tercih edilen Şişli Moda Dans kursu fiyatları ile de tercih sebebi oluyor. Her şey dahil 400 TL’den başlayan fiyatları ve düzenli sınıfları ile tercih için daha teşvik edici kılıyor. Tercihinize göre partnerli yahut bireysel eğitim almak isterseniz uygun hizmet sağlanabiliyor.

Büyülü bir gece ve unutulmaz anlar yaşamak istiyorsanız, almak istediğiniz dans eğitimine uygun teklif almak için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formumuzu doldurabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Uzman eğitmenleriyle düğün dans kursları hizmeti veren Moda Dans kursu, düğün gecesine hazırlanan çiftler için özel ders imkanı, özel koreografi, müzik seçimi, mekanda prova imkanı, ritim atölyesi ve pratik dersler hizmeti sunuyor. Çift veya tek olarak katılabileceğiniz oryantal, tango, vals, salsa, cha cha, bachata, zumba, zeybek kategorilerinde eğitimler bulunmaktadır. Ayrıca kurum çatısı altında pilates, cardio battle hizmeti verilebiliyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Şişli noktasında bulunan Moda Dans kursu merkezi konumuyla kolay ulaşım imkanı sağlıyor. Metrobüs durağına, metro istasyonuna yakın mesafede bulunuyor. Merkezi konumda olması özel aracınızla gitmeyi yahut taksi, minibüs ve otobüs gibi seçenekleri tercih etme olanağı sağlıyor. Şehrin ve düğünün telaşı içinde ulaşımın kolay olması Moda Dans kursunu seçmek için güzel sebeplerden sadece biri oluyor.

Adres: Fulya, Büyükdere Cd. No:34 D:A1, 34394 Şişli/İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Çift veya tek olarak katılabileceğiniz oryantal, tango, vals, salsa, merengue, cha cha, bachata,zumba,zeybek, kategorilerinde eğitimler bulunmaktadır. Ayrıca kurum çatısı altında pilates,cardio battle hizmeti verilmektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Ritim atölyesi, mekanda prova gerçekleştiriliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Grup dersleri ve özel dans dersi veriliyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Mekanda prova, müzik seçimi, kişiye özel program ve koreografi imkanı sunuluyor.

Şişli Moda Dans ve Spor Akademi düğün fiyatları ne kadar?

Şişli Moda Dans ve Spor Akademi düğün fiyatları Şişli Moda Dans ve Spor Akademi düğün fiyatları Şişli Moda Dans ve Spor Akademi organizasyon fiyatları ise 200 - 400 TL arasında değişmektedir.

Şişli Moda Dans ve Spor Akademi Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Şişli Moda Dans ve Spor Akademi

Yorum yaz