Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi Fiyatları

Başlangıç Paketi
80 ₺
Her Şey Dahil Paket
260 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
150
Min
300
Max
Otopark
50
Araç

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Fotoğraf köşesi
Otopark
Klima
Mekan dışı fotoğrafçı getirme

Şirinyer Evlendirme Dairesi Hakkında

İzmir şehrinin en fazla nüfusa sahip ilçesi Buca, bünyesinde bulundurduğu Şirinyer Evlendirme Dairesi ile yeni evlenecekler için hizmet veriyor. Çiftlerin yeni hayatları için atacakları imzaların önemine yaraşır olanaklar sunuyor. Hem nezih bir ortamda misafirlerinizi ağırlamak hem de bütçeniz için uygun olacak yer arayışında olanlar, burası tam size göre. Nikah salonu kiralama fiyatları 80 TL’ den başlıyor. ‘Ücretsiz Teklif Al’ formunu doldurarak randevu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sunulan İmkanlar

Şirinyer Evlendirme Dairesi, çiftlere tercih edecekleri standart ve özel olmak üzere iki farklı salon sunuyor. Her iki salonunda kolonsuz ve yüksek tavanlı olması törenlerinizi ferah şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyor. Standart salon 150 kişi, özel nikah salonu ise 300 kişi kapasitesine sahip.

Salon dekorasyonlarında beyaz renk hakim ve nikah sonrası fotoğraf çekimi için de özenle hazırlanmış ayrı bir köşe bulunuyor. Etkinlik boyunca da güzel çekimler için dışarıdan fotoğrafçı firması ile anlaşabilirsiniz. Kendi aracıyla gelecek misafirlerin park sorunu da 50 araçlık otopark ile ortadan kalkıyor.

Şirinyer Evlendirme Dairesi Nikah Salonu Kiralama Fiyatları

Nikah salonu kiralama fiyatları da salon tercihinize göre değişiyor. Standart salonda verilen davetler için; hafta içi ve mesai saatleri içinde 80 TL, mesai saatleri dışında ise 110 TL talep ediliyor. Ücretin içinde nikah harcı da dahil. Hafta sonu ve resmi tatillerde kiralama fiyatları 260 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Özel salonda kalabalık düğün gibi bir davet vermek isteyen çiftler, istedikleri saatte planlamak üzere salona 380 TL’lik bir ücret veriyor. Salon tercihi ne olursa olsun sabit olan nikah cüzdanı fiyatı ise 80 TL. Danışmanlarımızla yapacağınız ücretsiz görüşmelerle nikah işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Nikah Başvuru İşlemleri İçin Gerekli Belgeler

Şirinyer Evlendirme Dairesi nikah başvurusu yapacak çiftlerden birinin mutlaka Buca Belediyesine bağlı olması gerektiğinin altını çiziyor.

Eğer bu koşulu sağlıyorsanız hazırlamanız gereken belgeler ise; 6 adet güncel vesikalık fotoğraf, resimli olmak şartıyla kimliklerin aslı ve fotokopileri, Aile hekiminin onaylamış olduğu sağlık raporu olarak belirtiliyor.

Yol Tarifi

İzmir şehrinin Buca ilçesinde DüğünBuketi.com ayrıcalıklarıyla çiftleri karşılayan Şirinyer Evlendirme Dairesi, Şirinyer lokasyonunda bulunuyor. Semtin işlek ve merkezi olmasından dolayı ulaşım İzmir çevresinden kolaylıkla sağlanabiliyor. Menemen - Cumaovası hattındaki İzban veya 465, 470, 490, 671 ve 818 numaralı Eshot otobüsleri tercih edilebilir. Yıldız, 220. Sokak, No:79, Buca / İzmir. adresinden kendi aracınızla da nikah salonunu bulabilirsiniz.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Fotoğrafçı ve organizasyon firması ile çalışabilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Özel salonda düğün gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için detayları belediye ile konuşarak belirleyebilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 hafta önce belgeleri teslim etmeniz gün almak için yeterlidir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketi yalnızca hafta içi salon kiralama ücretini içeriyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paket hafta sonu ve mesai saatleri dışında salon kiralama ücretini içeriyor. Daha detaylı bilgi ve diğer ücretler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Nikah masası süsleme ve fotoğraf köşesi hizmetleri bulunuyor.

Şirinyer Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları ne kadar?

Şirinyer Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları Şirinyer Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları Şirinyer Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları ise 80 - 260 TL arasında değişmektedir.

Şirinyer Evlendirme Dairesi Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Şirinyer Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 150 - 300 kişiliktir,

Yorum yaz