Kına Gecesi Organizasyonu Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

  • Çerez kesesi
  • Gül suyu ve lokum ikramı
  • Hint kınası
  • Kına halısı
  • Kına mumu
  • Kına seti
  • Kına tepsisi

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Mekan giydirme
Organizasyon danışmanlığı
Kişiye özel konsept

Şirin Şeyler Parti Evi Hakkında

Şirin Şeyler Parti Evi, kına gecesi organizasyonu için sizlerle buluşuyor. Firma, Manisa şehrinin Soma ilçesinde yer alıyor. Organizasyonun fiyatlandırılması, taleplerinize göre değişiklik gösteriyor. Başlangıç paketinin fiyatı 1.000 TL olarak veriliyor. Kişisel istekleriniz doğrultusunda paket özelleşirken, fiyatı da yükselebiliyor.

Sunulan Olanaklar

Şirin Şeyler Parti Evi, kına gecesi organizasyonunun olmazsa olmazı olan hizmetlerin hepsini sağlıyor. Etkinlik yerindeki masaların süsleme ve dekorasyon hizmetini öncelikli olarak üstleniyor. Bunun yanı sıra size özel seçilmiş dekorasyonlar ile etkinlik alanına ihtişam katıyor. Kişisel istekleriniz doğrultusunda sizinle beraber en uygun konsepti tasarlıyor.

Düğün pastası veya pasta istekleriniz için size yol gösteriyor. Eğer isterseniz hoş geldiniz panosu tasarımı yapıyor. Talebinize göre sadece organizasyon danışmanlığı hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Baby shower ve evlilik teklifi etkinlikleri için organizasyon danışmanlığı sunuyor. Gelenekler ve göreneklerde önemli bir yere sahip olan kına gecesini, Şirin Şeyler organizasyon firması tüm imkanlarıyla en iyi şekilde organize ediyor.

Ek Hizmetler

Şirin Şeyler organizasyon firması, kına gecesi için temel olan ihtiyaçlarınızın hepsini sağlıyor. Hint kınası, kına seti ve kına tepsisi bunlardan bazılarını oluşturuyor. Gelinler tercih ederse kına tahtı hizmeti de bulunuyor. Eğer isterseniz, sizin için kına müziğini de uygun olacak şekilde ayarlıyor.

Konuklarınıza ufak ikramlar yapmak isteyebilirsiniz. Bu durumda masalara atıştırmalıklar yerleştiriyor. Mekan için süslemelerin yanı sıra, ışıklandırma ile dekorasyon hizmetini de sizlerle buluşturuyor. Bunların hepsinden ayrı olarak evlilik teklifi etkinliklerinizi de unutulmaz kılmak için harika fikirler üretiyor.

Şirin Şeyler Parti Evi Kına Organizasyonu Fiyatları

Kına gecesi organizasyonu için birden fazla fiyat aralığı mevcut. Fiyatlar paketlere ve isteklerinize göre değişiklik gösteriyor. Başlangıç paketinin fiyatı 1.000 TL olarak belirleniyor. Taleplerinizin artması ve özelleşmesi durumunda bu fiyat, 1.500 TL'ye ulaşabiliyor.

Firmanın size özel fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Adres Bilgisi

Şirin Şeyler organizasyon firması, Manisa ilinin Soma ilçesinde konumlanıyor. Firmaya toplu taşıma yoluyla ulaşım mümkünken, özel aracınızla gitmeyi de tercih edebilirsiniz. Açık adresi ise şu şekildedir:

Namazgah, 45500 Soma / Manisa / Türkiye.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Manisa geneline hizmetlerini sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Baby shower ve evlilik teklifi organizasyonlarını üstleniyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Masa üzeri atıştırmalıklar ve kına için gerekli herşeyi temin ediyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Masa-sandalye kiralama ve süsleme hizmetleri yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Hoş geldiniz panosu, pasta hizmeti ve kına seti imkanları sağlıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişisel istekleriniz doğrultusunda konsept oluşturuyor.

Şirin Şeyler Parti Evi organizasyon fiyatları ne kadar?

Şirin Şeyler Parti Evi organizasyon fiyatları Şirin Şeyler Parti Evi organizasyon fiyatları Şirin Şeyler Parti Evi organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Şirin Şeyler Parti Evi Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Şirin Şeyler Parti Evi

Yorum yaz