Kocaeli Otelde Düğün Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
400
Min
500
Max
Açık Davet Alanı
400
Min
500
Max
Kır Bahçesi Alanı
400
Min
500
Max
Havuz Başı Davet Alanı
400
Min
500
Max
Otopark
75
Araç

Mekan Özellikleri

  • Açılıp kapanabilen çatı
  • Engelliye uygun giriş
  • Kolonsuz salon
  • Konaklama
  • Yüksek tavan
  • Havuz başı alanı
  • Deniz manzaralı

İmkanlar

Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Servis elemanı
Vale
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
After party alanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Şirin Kaptan Otel Hakkında

Kocaeli’nin Karamürsel ilçesinde ve Marmara Denizi'nin kıyısında yer alan Şirin Kaptan Otel, sizlere harika olanaklar sunmasıyla öne çıkıyor. Mekan, hayatlarınızı birleştirmeye hazırlandığınız bu süreçte sizlerin yanında yer alıyor. Mekan; otel düğünü yapmak için plan kuran sizler için, kapalı ve açık alan seçeneklerini sunuyor. Farklı bütçelere ve damak tatlarına uygun yemek menüleri, özenle hazırlanıyor. Mekanın otelde düğün fiyatları kişi başı 50 TL’den başlıyor.

Mekanın Özellikleri

Şirin Kaptan Otel, kapalı ve açık alanında  500'er kişilik kadar konuk ağırlama kapasitesine sahip bulunuyor. Mekanın havuz başı alanı bu tür etkinlikler için özel olarak düzenleniyor ve harika bir düğün alanı olarak hizmet veriyor. Düğün heyecanınız sırasında şehir dışından gelecek olan davetlileriniz için endişelenmenize gerek kalmıyor, düğün sonrasında sizlere ve davetlilerinize konaklama imkanı sunuluyor.

Mekanın deneyimli ekibi, düğününüz için her ayrıntıyı düşünüyor. Örneğin; düğününüz sonrasında, after party alanı sunarak, geceye eğlenerek devam etme olanağı sağlanıyor. Hayalini kurduğunuz otelde düğün davetine ulaşmanız için emek harcanıyor ve sevdiklerinizle birlikte heyecanınızı paylaşma imkanınız oluşturuluyor.

Şirin Kaptan Otel Düğün Fiyatları

Mekan, düğün organizasyonları için ihtiyaçlarınızı düşünerek farklı içeriklere sahip başlangıç ve her şey dahil paketleri sunuyor. Yemekli menüler kişi başı 50-100 TL aralığında yer alırken, kokteyl menüler 50 TL’den az fiyatlarla sizleri bekliyor.

Otel düğünü davetinin içerdiği avantajlar ve fiyatlandırması hakkında detaylı bilgi almak için ''Fiyat Teklifi Al'' butonuna tıklayabilir, DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Sunulan İmkanlar

Yıllardır süre gelen tecrübesiyle Şirin Kaptan Otel’in ekibi, gerçekleşmesini hayal ettiğiniz her detayı gerçekleştirerek sizlere eşsiz bir otel düğünü atmosferi yaratıyor. Dışarıdan anlaşacağınız bir organizasyon firması ile davetiye, dekorasyon, gece boyunca sürecek olan müzik yayınının içeriğine kadar birçok konuyu ayrıntılı olarak planlayabilirsiniz. Bu hizmetlere ek olarak düğün gecenizi ölümsüzleştirecek uzman bir düğün fotoğrafçısı ile anlaşabilirsiniz.

Davetliler otele adım attığı andan itibaren eşsiz bir ilgi ile karşılaşıp, vale hizmetinden oturulan masaya kadar özenle ilgileniliyor. Tüm gece boyunca hem sizlerle hem davetlilerle ilgilenecek servis elemanları hizmetinizde olup, ihtiyaçlarınız karşılanıyor.

Nasıl Gidilir?

Kocaeli ilinin Karamürsel ilçesinde körfez konumunda bulunan mekana şehir içi dolmuş hatlarıyla ve 700 hatlı otobüs seferiyle ulaşabilirsiniz. Otele farklı bir şekilde ulaşım sağlamak isteyen davetliler ise taksi veya özel araçlarıyla ulaşım sağlayabilirler. Şirin Kaptan Otel açık adresi ise şu şekilde;

Kayacık Mahallesi, 41500 Karamürsel/Kocaeli.

Sorular

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

Otelde 75 kişiye kadar konaklama hizmeti veriyor.

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması ve fotoğrafçı getirme imkanı bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan, sünnet düğünü, kına, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, parti, piknik, hizmetleri veriliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Mekan, vale ve konaklama seçenekleri sunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Yemek servisi, seçilen temada mekan süslemesi ve dizaynı başlangıç paketi içerisinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Menü değişikliği, menü tadımı, vale, konaklama hizmeti her şey dahil pakette yer alıyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı alan seçenekleri bulunuyor. İki mekanın da 500'er kişilik konuk ağırlama kapasitesi bulunuyor. Ek olarak havuz başı alanı da düğün alanı olarak tercih edilebiliyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl ve yemek temalı menüler bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını 24.00'de sona eriyor.

Şirin Kaptan Otel düğün fiyatları ne kadar?

Şirin Kaptan Otel düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Şirin Kaptan Otel düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 80 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Şirin Kaptan Otel Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Şirin Kaptan Otel açık alan kapasitesi 400 - 500 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 400 - 500 kişiliktir, havuz başı kapasitesi 400 - 500 kişiliktir,

Yorum yaz