Şirin Düğün Salonu

Elini tuttuğunuz aşkın tutkusuna inanıp düğün planları için kolları sıvadığınızda Şirin Düğün Salonu profesyonel ekibiyle hizmetinizde olacak! Büyük mutluluklar eşsiz organizasyonlar yapmayı gerektirir. Bu gerekliliğin peşinden giderken ailenizin yardımları yanında bizimde konsept fikirlerimizi gördüğünüzde seçiminiz oldukça kolaylaşacak. Birkaç sürecek olan gecenin ömür boyu etkisini yaşatmak için parlak ışıklar altında farklı fikir alışverişleriyle mükemmelliğe ulaşacağız.

Büyüleyici mekân yaratma çalışmaları içine girildiğinde ilk ihtiyacınız olacak unsur yüksek enerjili bir ekip. Ekibimizin eğitim ve deneyimlerine güvenerek gözünüz kapalı organizasyon detaylarınızı emanet edeceksiniz. Siz mutlu olunca haliyle konuklarınızda eğlenceli ve rahat bir organizasyon eşliğinde yeni hayatınızın ilk gecesini kutlayacaklar.

Tüm hizmetlerin yanında uygun fiyat seçenekleri ve dönemsel kampanyalar için mutlaka sizi bize bekliyoruz!

Şirin Düğün Salonu Kaç Kişilik Hizmet Kapasitesine Sahiptir?

500 ile 750 kişi hizmet kapasitesine sahip olan salonumuzda harika bir gece yaşayacağınıza emin olun! Düğünden en az 4 ay önce sizlerle buluşarak konuk listeniz hakkında bilgi alacağız ve bunun sonucunda nasıl bir masa düzeni izlememiz gerektiği şekillenmiş olacak. İster 4lü grup şeklinde isterseniz de sahne önünde uzun masalar oluşturulup düzen alınacak.

Salon kapasitemizi karşılayacak şekilde 2 adet lavabo, sigara balkonu, bebek emzirme odası ve mescitte konuklarınızın tüm ihtiyacını karşılaması için hazır edilecek, servis personellerimiz tarafından da yarım saatte bir temizlik kontrolleri yapılacak.

Şirin Düğün Salonu'nda Hangi Tür Etkinliklere Yer Veriyoruz?

Şirin Düğün Salonu çatısı altında aklınıza her daveti gerçekleştirmek için yeterli ortama sahip olacaksınız. Aşkların en güzel simgesi olan düğün davetlerimizin dışında çocuklarınızın sünnet düğünleri, evlilik yolunun keyifli ve heyecanlı durakları olan nişan, söz, kına etkinlikleri ya da mevlit ve doğum günü etkinliklerinizi gerçekleştirebileceksiniz.

Yapılan davetlerde standart olan hizmetler arasında; tüm gece kamera kaydı, aile fotoğraf albümü, tatlı ve tuzlu ikram servisi, canlı orkestra olacak. Standart olan hizmetlerimizi konseptinize uygun şekilde uyarlayabilecek ve farklılaştırabileceksiniz. Dekorasyonunuzun geniş parçasını oluşturacak salon içi hizmetler de davet türü ne olursa olsun kalite muazzam olacak!

Şirin Düğün Salonu Nerede Yer Alıyor? Şirin Düğün Salonu'na Nasıl Gidilir?

İstanbul’da bulunan salonumuz Bahçelievler mevkiinde bulunmaktadır. D100 ve sahil yolunu takip ederseniz zaman sıkıntısı yaşamadan mutluluk dolu salonumuza ulaşmış olacaksınız. Toplu taşıma kullanmak isteyen konuklarımıza da Ataköy Metro İstasyonu ve güzergâhtaki otobüs durağına oldukça yakın olduğumuzu belirtmek isteriz. Bu yakınlık gece dönüşlerinde zaman sıkıntısı yaşamamanızı sağlayacaktır. Asya yakasından gelecek konuklar için Marmaray kullanıp M1A metrosuyla ulaşmaları tavsiye edilirken Eyüp bölgesinden gelecek konuklarımız için tavsiyemiz 48A numaralı otobüse binip oradan 34 numaralı otobüslerle ulaşım sağlamaları olacak.

Hem mutluluğunuzu hem de şehrin kalabalığından sıyrılıp rahatça salonumuza gelmeniz için her detay ve konu başlığını düşünüyoruz. Aşkınızın rotasına Şirin Düğün Salonu rehberliğinde devam edin eşsiz sürprizlerle geceniz aydınlansın!

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Salonun dizaynı harikaydı. Kolonlu olmasına rağmen herkes pisti gördü. Hizmet kalitesi çok iyi. Tavsiye ederiz.

  2. Puan

    Şirinevlerin şirin ve etkileyici salonu Şirin Düğün Salonu ve çalışanları sayesinde çok güzel bir düğün yaşadık. Yemekler, ikramlar, ses ve ışıklandırma, çalan müzikler kısacası çok beğendik ve çok eğlendik.

Yorum yaz