Bursa Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Açık Davet Alanı
800
Min
1500
Max
Kır Bahçesi Alanı
800
Min
1500
Max
Otopark
500
Araç

Mekan Özellikleri

  • Bahçe
  • Çim zemin
  • Gelin - damat odası
  • Gelin tagı ve mekan süsleme
  • Kır bahçesi
  • Masa şamdan seçenekleri
  • Şehir merkezinde
  • Doğa manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Fotoğraf köşesi
Karşılama Için hostes
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Servis elemanı
Vale
Mekan dışı catering getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Siraç Davet ve Balo Salonu Hakkında

Bursa’nın Karacabey ilçesinde yer alan Siraç Davet ve Balo Salonu görkemli bir kır düğünü hayali kuran çiftlere hizmet sağlıyor. Doğa dostu tesisin Yıldız Sarayı, Gölpark ve Rose Garden adında üç mekanı bulunuyor. Her biri ayrı özelliklere sahip mekanlardan kişi sayınıza, isteklerinize ve bütçenize göre seçim yapabilirsiniz. Mekanın fiyatları hafta içi, hafta sonu tercihine ve kokteyl, yemek tercihine göre değişiyor. Tesis kişi başı ortalama 50 TL’den başlayan fiyatlarla misafirlerine hizmet veriyor.

Özellikleri

1000 misafir kapasiteli, göl manzarasına sahip Yıldız Sarayı Salonu isminden de anlaşılacağı gibi ilhamını Osmanlı’nın en ihtişamlı saraylarından biri olan Yıldız Sarayı’ndan alıyor. Özel otopark, vale hizmeti, özel güvenliği, misafirlere masalarına kadar eşlik eden hostesleri ve dekoratif çekim alanlarına sahip Yıldız Sarayı Salonu'nda kendinizi sultanlar gibi hissetmeniz için birçok imkan sunuluyor.

1500 kişi kapasiteli Gölpark ve 800 kişilik Rose Garden etkinlik alanları da unutulmaz bir düğün hayali kuran çiftler için idealdir. Siraç Davet bünyesinde özel otopark, vale hizmeti, özel güvenlik, hostesleri ve dekoratif çekim alanları bulunuyor. Bunlara ek olarak çocukların eğlenebileceği çocuk oyun alanı da sunuluyor.

Siraç Davet ve Balo Salonu Kır Düğünü Fiyatları

Yıllarca hatırlanacak bir kır düğünü hayali kuranlar için birçok olanağı düşünen Siraç Davet ve Balo Salonu fiyatları yemek, kokteyl seçimi ve hafta sonu ya da hafta içi seçiminde göre değişkenlik gösteriyor. Tesisin minumum fiyatları kişi başına 50 TL’den başlıyor.

Detaylı fiyat bilgilerine ulaşabilmek ve tesisin müsaitlik durumunu öğrenebilmek için ‘Ücretsiz Teklif Al’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Olanakları

Yüzde yüz müşteri memnuniyet anlayışını benimseyen tesis, deneyimli ve güler yüzlü ekibiyle kır düğününün yanı sıra baby shower, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü olanakları sunuyor. Çiftlerin hayallerindeki düğünü gerçekleştirebilmesi için düğün sürecinde organizasyon sorumlusu eşlik ediyor. Arzu ederseniz mekana kendi organizasyon firmanızı da getirebiliyorsunuz.

Lezzetli yemek çeşitleri sunan tesis menü tadım ve menüde değişiklik yapma imkanı da sunuyor. Dilerseniz catering firmanızı da dışarıdan getirebilirsiniz. Düğününüz için her detayın düşünüldüğü bu özel günde tesisin süslemeleri de dikkat çekiyor. Mekan tüllerle, yapay çiçeklerle süslenip masalar supla ve şamdanlarla donatılıyor.

Nerededir?

Tesis Karacabey - Boğaz Yolu Çıkışı (Eski Panayır Alanı) Öğretmenler Parkı İçerisinde yer alıyor. Toplu taşıma veya özel araçlarınızla rahatça ulaşım sağlayabilirsiniz.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Fotoğrafçı dışarıdan temin ediliyor, dilerseniz catering ve organizasyon ekibini de dışarıdan getirebilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Baby shower, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü olanakları sunuyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Özel otopark, vale hizmeti, özel güvenliği, misafirlere masalarına kadar eşlik eden hostesleri ve dekoratif çekim alanları imkanı sunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Catering, organizasyon, mekan ve masa süslemesi, gelin odası, vale hizmeti veriyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Fotoğraf çekme alanı mevcut.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Tesisin Yıldız Sarayı, Gölpark ve Rose Garden adında üç mekanı bulunuyor. Yıldız Sarayı Salonu 1000 misafir kapasiteli, Rose Garden 800 kişi kapasiteli, Gölpark 1500 kişi kapasiteye sahip.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekanın kendi orkestrası bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Menü tadımı ve menü değişiklik hakkı vardır.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Servis ve müzik saat 22.00'da sona eriyor.

Siraç Davet ve Balo Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Siraç Davet ve Balo Salonu düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Siraç Davet ve Balo Salonu düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Siraç Davet ve Balo Salonu Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Siraç Davet ve Balo Salonu açık alan kapasitesi 800 - 1500 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir,

Yorum yaz