İstanbul Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim provası
Hazır kalıp model
Kişiye özel konsept tasarım
Kişiye özel dikim
Tamir ve tadilat

Sinem Kafkas Moda Evi Hakkında

İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar konumunda bulunan Sinem Kafkas Moda Evi birçok alternatifle hizmet sunmaya devam ediyor. Modaevi kapsamında birbirinden güzel modellere yer veren ekip profesyonel hizmetleriyle de dikkat çekiyor. Firmanın gelinlik fiyatları 1000 TL’den başlıyor. Hizmetleri hakkında detaylı bilgi için 'Ücretsiz Teklif Al' formunu doldurabilir veyahut DüğünBuketi.com danışmanlarını arayabilirsiniz.

Gelinlik, Abiye ve Nişanlık Modelleri

Birçok modeli atölyesinde bulunduran Sinem Kafkas Moda Evi, abiye, nişanlık ve gelinlik kategorilerinde hizmet sunuyor. Abiye ve nişanlıklarda sade ve şık tasarımlara imza atan firma beyaz, siyah, mavi, ve gri gibi renklere çoğunlukla yer veriyor. Ten renginizi göz önüne alan firma parlamanızı sağlıyor.

Gelinlik konusunda düğün, dış çekim veya trashday gibi konseptlerin içeriğine göre tasarımlar sunan firma her etkinlik için farklı önerilerde bulunuyor. Otel düğünü için klasik, sade ve dantelli gelinlikleri öneren ekip salon düğünlerine prenses model veya A kesim gelinliklerle öncü oluyor.

Kumsal düğünü için kısa, yırtmaçlı veya askılı gelinliklerin ideal olduğunu düşünürken, tarihi düğün mekanlarında da Fransız dantelli, kuyruklu gelinlik seçeneğini öne sunuyor.

Sinem Kafkas Moda Evi Gelinlik Fiyatları

Özel dikim veya hazır model seçenekleriyle hizmet sunan firma paket sistemle çalışıyor. İsteklerinize bağlı modelleri en güzel şekilde hizmete sunarken  fiyatları 1000 TL’den başlatarak 3000 TL'ye kadar çıkarabiliyor. Hazır kalıpların fiyatları sabit olurken özel dikim seçeneğinde belli kriterlere göre fiyatlar belirleniyor. Üstelik tamir ve tadilat işlemlerinden ek ücret talep edilmiyor.

Hizmetleri

Hazır model gelinliğin yanında özel dikim avantajı da sunan Sinem Kafkas Gelinlik birçok alternatifi hizmete geçiriyor. Randevu sistemiyle çalışan firma vücut tipinizi, ten renginizi, saç modelinizi ve daha birçok detayı incelikle analiz ediyor. Tecrübeyle karışık profesyonel hizmetine danışmanlığı da ekleyen firma trend modelleri beğeniye sunuyor.

Duvak ve gelin kesesi hizmeti de sunan Sinem Kafkas Gelinlik ile 2 hafta önceden iletişime geçmeniz yeterli oluyor. 1 ila 3 prova alan ekip 3 hafta içerisinde de ürünleri teslim ediyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Sinem Kafkas Gelinlik, İstanbul Üsküdar konumunda yer alıyor. Firmaya ulaşım toplu taşıma veya özel araçla sağlanabiliyor. Navigasyon sistemiyle kolayca ulaşmak için firmanın açık adresi şöyle:

Aziz Mahmut Hüdayi, Hakimiyeti Milliye Caddesi, No:75 34672 Üsküdar / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ilinde hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Abiye ve nişanlık hizmeti de veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta önce iletişime geçmeniz yeterli oluyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Hazır kalıplarda daraltma ve boy kısaltma işlemleri yapılıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Hazır model gelinlik, duvak ve tadilat hizmetlerini içeriyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Özel dikim gelinlik, dikim provası ve gelin aksesuarları yer alıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

3 hafta içerisinde ürünler teslim ediliyor.

Sinem Kafkas Moda Evi organizasyon fiyatları ne kadar?

Sinem Kafkas Moda Evi organizasyon fiyatları Sinem Kafkas Moda Evi organizasyon fiyatları Sinem Kafkas Moda Evi organizasyon fiyatları ise 1000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Sinem Kafkas Moda Evi Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Sinem Kafkas Moda Evi

Yorum yaz