Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi Fiyatları

Başlangıç Paketi
150 ₺
Her Şey Dahil Paket
300 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
Min
100
Max
Otopark
50
Araç

Mekan Özellikleri

  • Kolonsuz salon
  • Şehir merkezinde
  • Yüksek tavan

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Klima

Sincan Evlendirme Dairesi

Ankara ilinin merkez ilçelerinden olan ve şehircilik anlayışına farklı bir boyut getiren Sincan, en çok tercih edilen evlendirme dairelerinden birine ev sahipliği yapmaktadır. Konumu, olanakları, kapasitesi ve hizmet boyutu ile önemli bir yer teşkil eden Sincan Evlendirme Dairesi, belediye tarafından işletilmektedir. Sincan'da nikah salonu kiralama fiyatları ise oldukça cazip. Ortalama olarak 150 TL’den başlayan fiyatlar ile bu nikah dairesi bütün çiftlerimizi davet ediyor.

Kaç Kişilik Kapasiteye Sahip?

Belediye güvencesi ile hizmet alabileceğiniz bu nikah salonunda, 100 kişilik bir kapasite mevcut. Konferans sisteminde hizmet veren bu mekan, en güzel butik nikahların adresi.

Ayrıca 50 araçlık özel bir otoparkın bulunduğu Sincan Evlendirme Dairesi, oda nikahı hizmeti de sunmakta. Belediye Nikah Salonu bünyesinde sizlere sunulan hizmetlerden bazıları, ses ve ışık ayarlaması, sahne düzeni, salon temizliği ve ısıtma sistemleri olarak belirtilebilir.

Sincan Evlendirme Dairesi Nikah Salonu Kiralama Fiyatları

Oda nikahı fiyatları, 150 TL iken, salon nikahı hizmeti hafta içi ve hafta sonu farklılık göstermekte. Hafta içi mesai saatlerinde düzenlenecek salon nikahı ücretleri 200 TL. Hafta sonu düzenlenecek olan nikah törenleri için belirlenen ücret ise 300 TL.

Sadece size özel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alma formunu doldurmanız yeterli.

Nikah Başvuru İşlemleri İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Sincan Evlendirme Dairesi bünyesinde evlilik akdini gerçekleştirecek çiftlerden bazı belgeler istenmekte. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Aile Hekimliğinden alınacak fotoğraflı ve kaşeli bir sağlık raporu
  • Çiftlerin her ikisinin nüfus cüzdanı fotokopisi,
  • nüfus kayıt örneği,
  • evlendirme ehliyet belgesi
  • 3 adet vesikalık fotoğraf.

Bütün bu belgelerin geçerlilik süresi ise 6 ay. Sincan Nikah Salonu başvuru işlemleri için çiftlerin birlikte giderek belgeleri teslim etmeleri gerekiyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara’nın herhangi bir yerinden toplu ulaşım vasıtaları ile dahi buraya ulaşım mümkün. 577, 549, 516, 510 numaralı otobüs hatlarını kullanarak ulaşılabileceği gibi, Fatih Metro Durağı’ndan 509 numaralı otobüs hattına aktarma yaparak da ulaşılabilmekte.

Sincan Belediyesi Nikah Salonu adresi ise şu şekilde: Atatürk mah. Meltem Sok. No:6 Lale meydanı Zabıta Müdürlüğü yanı Sincan - Ankara.

Yorum yaz