Ankara Düğün Davetiyesi Fiyatları

Başlangıç Paketi
2 ₺
Her Şey Dahil Paket
3 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Şehir dışı hizmet
Baby shower davetiyesi
Bekarlığa veda davetiyesi
Bridal shower davetiyesi
Doğum günü davetiyesi
Düğün davetiyesi
Kına gecesi davetiyesi
Nişan ve söz davetiyesi
Sünnet düğünü davetiyesi

Sina Davetiye Hakkında

Sina Davetiye, Ankara Çankaya konumunda yer alıyor. Türkiye’nin tüm illerine hızlı kargo ile ürünleri ulaştırıyor. Farklı renk ve desenlerdeki d modellerini tercih edebilirsiniz. Hazır modeller üzerinde değişiklik yaparak hayal ettiğini düğün davetiyesini sipariş verebilirsiniz. Düğün davetiye fiyatları 2 TL’den başlıyor.

Firma Özellikleri

Sina Davetiye Ankara’da merkezi bir konumda yer alıyor. Firmayı adresinde ziyaret ederek davetiye seçimi yapabilirsiniz. Şehir dışı hizmeti ile diğer illerden de sipariş oluşturabilirsiniz. Hazır modeller üzerinde renk ve desen eklemeleri ile davetiyenizi özelleştirebilirsiniz. Hızlı ve güvenli kargolama ile kısa sürede siparişleriniz adresinize teslim ediliyor.

Firma doğum günü, baby shower, bekarlığa veda partisi, bridal shower, düğün, nişan, kına gecesi ve sünnet düğünlerinde de davetiye tasarımı yapıyor. En özel günlerinizden sevdiklerinize hatıra kalacak davetiyeler için Sina ekibi ile çalışabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Sina Davetiye, kişiye özel seçenekleri ile Ankara’nın en çok tercih edilen firmaları arasında yer alıyor. Davetinizden bir ay önce iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz. Hızlı şekilde tasarımlar tamamlanarak ürünleriniz güvenle size ulaştırılıyor. Ürünler arasında farklı renk ve desenler, yazı şekilleri bulunuyor. Düğün davetiye sözlerinde sizin tercihlerinize öncelik veriliyor. Hazır metinlerden faydalanabileceğiniz gibi dilediğiniz söze de yer verebilirsiniz.

Geometrik şekiller, çiçek, yaprak desenleri ile dilediğiniz kombinasyonu yapabilirsiniz. Renkli davetiyeler ile bu özel gününüze herkesi davet edebilirsiniz. Zarf ve desen seçeneklerini özelleştirebilirsiniz. Ankara ve diğer illere sipariş veren firma tüm özel günleriniz de sizinle.

Sina Davetiye Fiyatları

Ürün fiyatları tercih ettiğiniz model ve sipariş sayısına göre değişebilir. Davetiye fiyatları 2 TL’den başlıyor. Fiyatlar 3 TL’ye kadar değişebiliyor. Düğün, nişan, kına gecesi, doğum günü, bekarlığa veda ve diğer özel günlerde sipariş verebilirsiniz.

DüğünBuketi.com çiftlerine özel kampanyalardan faydalanmak için danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Sina, Ankara Çankaya konumunda yer alıyor. Firma uzaktan sipariş alarak farklı şehirlere kargo ile ulaştırabiliyor. Firmayı adresinde ziyaret etmek isteyenler açık adresten faydalanabilir. Kızılay ve Sıhhiye üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Açık Adres: Zübeyde Hanım Mah. Çavuşoğlu İş Hanı No: 107/54 İskitler / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Tüm Türkiye'ye hizmet veriliyor.

Sina Davetiye düğün fiyatları ne kadar?

Sina Davetiye düğün fiyatları Sina Davetiye düğün fiyatları Sina Davetiye organizasyon fiyatları ise 2 - 3 TL arasında değişmektedir.

Sina Davetiye Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Sina Davetiye

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Davetiyeler çok şıktı, hayal ettiğim ve beklediğimden daha güzel olmuştu.

  2. Puan

    Belirtilen teslimat süresinde eksiksiz ve hasarsız olarak geldi. Bekleme sürecinde iletişimde her soruma hızlı cevap aldım hiçbir aksilik ve sorun yaşamadım. Tam olarak istediğimiz gibi bir davetiyeye ulaşmış olduk. Çok başarılılar.

Yorum yaz