İzmir Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
600 ₺
Her Şey Dahil Paket
800 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Gelin başı
Gelinin yakınlarına hizmet
Makyaj provası
Porselen makyaj
Saç provası
Saç tasarım
Takma kirpik uygulaması

Simel Kuaför Hakkında

Simel Kuaför, İzmir Buca ilçesinde gelin saçı ve makyajı konusunda uzman ekibiyle hizmet veriyor. Hayalinizdeki saç ve makyaj modelini konseptinize en uygun biçimde tasarlıyor. En mutlu gününüzde güzelliğinizin bir parçası olabilmek için Simel Kuaför fiyatları 600 TL’den başlıyor.

Gelin Saçı ve Makyajı Modelleri

Her gelinin düğün organizasyonu ve konsepti farklı olabileceği gibi saçı ve makyajı da farklı oluyor. Değişen saç boyları, renkleri ve hacmi göz önünde bulundurularak konsepte uygun modern saç modelleri seçiliyor. Gelin başı, kına, söz ve nişan saçı için ayrı modeller tasarlanıyor.

Profesyonel make up ekibi ise yüz hatlarınızla kusursuz bir görüntü sunuyor. Konseptinize en uygun tonlarda makyaj yapılıyor. Kır düğünü için pastel tonlarda fresh makyaj modelleri seçiliyorken havuz başı ve salon düğünleri için parıltılı farlar tercih edilebiliyor. Soft renkler ve çarpıcı gölgeli göz makyajları da seçenekler arasında bulunuyor. Tercih ettiğiniz renkler size uygun tekniklerle uygulanıyor.

Simel Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Simel Kuaför fiyatları gelin saçı ve makyajı tasarımında kullanılan malzemelere göre değişiklik gösteriyor. Konsepte uygun saç ve makyaj ile ücretsiz prova başlangıç paketin içerisinde yer almakla birlikte başlangıç paketinin minimum fiyatı 600 – 800 TL arasında oluyor.

Gelin saçı ve makyajı için Simel Kuaförün güncel fiyatlarını öğrenmek isterseniz “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayarak formu ücretsiz doldurabilirsiniz. Size özel teklif ve indirimleri değerlendirmek için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Sunduğu Hizmetler

Hayalini kurduğunuz gelin saçı ve makyajı ile ilgili detayları Simel Kuaför'ün profesyonel ekibiyle paylaştığınızda size özel tasarımlar yapılıyor. Saç tasarımlarını kusursuz hale getirebilmek için ücretsiz prova olanağı sunuluyor. Gözlerinizi daha belirgin hale getiren takma kirpik gibi küçük aksesuarlarla makyajınızı tamamlanıyor. Seçtiğiniz saç aksesuarları ile büyüleyici bir görünüme kavuşmanız sağlanıyor.

Düğün çekiminizde kuaför hazırlıklarının da olmasını istiyorsanız, Simel Kuaför çekimler için harika kareler oluşturuyor. Ayrıca bu heyecanlı gününüzde samimi ve güler yüzlü ekibiyle rahat hissetmeniz için elinden geleni yapıyor. Kuaför hazırlığını sevdiklerinizle birlikte tamamlamak istiyorsanız, yakınlarınıza da hizmet veriyor.

Nerededir?

İzmir Buca’da salonu bulunan Simel Kuaföre farklı ulaşım yolları bulunuyor. Konak’tan 304 ve 465 numaralı otobüsleri kullanarak kuaföre ulaşılabiliyor. Kuaför salonuna özel aracınızla veya taksi aracılığıyla gitmek isterseniz açık adresi şu şekilde:

Kozağaç, Kozağaç Mah, 222 Sk, Gazeteci Yazar İsmail Sivri Blv No:43, 35390 Buca / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir geneline hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Gelin başı dışında kına başı, nişan ve söz başı ile makyajı yapılmaktadır.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Gelin dışında gelin yakınlarına da hizmet verilmektedir, ücretsiz prova imkanı bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelin saçı ve makyajı, ücretsiz prova ile başlangıç paketin içerisindedir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Konsepte uygun saç ve makyaj tasarımı ile takma kirpik gibi aksesuar kullanımı her şey dahil paket içerisindedir.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kır düğünü, kına, nişan, salon düğünü ve havuz başı düğün konseptlerine uygun hizmet verilebilmektedir.

Simel Kuaför organizasyon fiyatları ne kadar?

Simel Kuaför organizasyon fiyatları Simel Kuaför organizasyon fiyatları Simel Kuaför organizasyon fiyatları ise 600 - 800 TL arasında değişmektedir.

Simel Kuaför Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Simel Kuaför

Yorum yaz