İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
800 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Kalıcı makyaj uygulaması
Makyaj provası
Manikür - pedikür
Porselen makyaj
Takma kirpik uygulaması

Sibel Demir Make Up

Stüdyosu İstanbul Büyükçekmece ilçesinde bulunan Sibel Demir Make Up, başta gelin makyajı olmak üzere pek çok farklı hizmetiyle faaliyetini sürdürüyor. Bugüne kadar birçok ünlünün de makyajını yapmış olmasıyla dikkat çekiyor. Klip, reklam, albüm kapağı, moda, dergi ve katalog çekimleri için verdiği makyajlarla da deneyimini her geçen gün artırmaya devam ediyor. Düğününüz için hem bakım, hem gelin saçı hem de makyaj hizmeti almak için doğru adreslerden biri olan make up stüdyo, fiyatları ile de bütçeye uygun alternatifler sunuyor.

Gelin Makyajı Hizmetleri

Gelin ve imaj makyajı çalışmaları ile tüm gözlerin sizde olacağı düğününüzde, istediğiniz kusursuz görünüme kavuşuyorsunuz. Porselen cilt makyajı ve porselen gelin makyajı hizmetleriyle eksiksiz bir çalışma çıkaran Sibel Demir Make Up, yüz şeklinize en uygun makyajı yapıyor.

Gelinliğinize ve saçınıza uygun olacak doğal ve sade makyaj izmetleriyle de istediğiniz görünüme kavuşmanız hiç de zor olmuyor.

Sunulan Olanaklar

Makyaj haricinde isteğinize göre ipek kirpik uygulaması ve dudak gençleştirme işlemleri ile farklı olanaklardan yararlanabiliyorsunuz. Yapılabilecek en güzel makyaj stilleri dışında yararlanabileceğiniz ek hizmetler Sibel Demir Kuaför tarafından özenle gerçekleştiriliyor.

Aynı zamanda protez tırnak uygulamasıyla da son trendlere uygun doğal görünümle işlemler de yaptırabiliyorsunuz. Düğününüzde dikkatleri üzerinize toplayacak gelin göz makyajı ile de Sibel Demir Kuaför stüdyosundan mutlu bir şekilde ayrılıyorsunuz.

Sibel Demir Kuaför Gelin Makyajı Fiyatları

Gelin saçı ve makyajı hizmeti veren işletmeler arasında popüler olan mekanların başında gelen Sibel Demir Make Up, birçok ünlü ile çalışmış olmasıyla da başarısını tescillemiştir. Profesyonel kadro ve uzman kontrolleri ile gerçekleştirilen çalışmalar, hayalinizi tam olarak gerçeğe yansıması oluyor. Gelin makyaj fiyatları 800 TL ile 1.000 TL arasında değişiyor.

Alınan ek hizmetlere göre değişen makyaj fiyatları, her gelinin bütçesine uygunluk gösteriyor. Detaylı bilgi veya randevu için ücretsiz formu doldurabilirsiniz.

Nerede? Nasıl Gidilir?

Cumhuriyet Mahallesi Evren Sokak No16/A 34500 Büyükçekmece / İstanbul lokasyonunda bulunan Sibel Demir Kuaför kolay ulaşılabilir noktada olmasıyla gelinlerin uğrak yeri haline geliyor.

Sinema filmleri, klipler ve albüm kapakları için çalışmalar gerçekleştiren makyöz, aynı zamanda verdiği kurslar ve eğitimler ile profesyonel düzeyde bir başarıya imza atıyor.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul'da hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Klip, reklam, dergi, katalog, moda ve albüm kapağı çekimleri için makyaj hizmeti veriyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Kalıcı makyaj, protez tırnak uygulaması, eyeliner ve dipliner hizmetleri veriliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelin makyajı, ipek kirpik uygulaması hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Porselen makyaj, makyaj provası ve manikür pedikür hizmetleri var.

Sibel Demir Make Up organizasyon fiyatları ne kadar?

Sibel Demir Make Up organizasyon fiyatları Sibel Demir Make Up organizasyon fiyatları Sibel Demir Make Up organizasyon fiyatları ise 800 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Sibel Demir Make Up Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Sibel Demir Make Up

Yorum yaz